opzegaienst F, n lieberichten' (D H1ensenlinq.nl lifMsiiioriani Willem Andries Scherp Wim Frans Verstraeten Jeroen Stoffels Sandra Stoffels-Clement C J. van Schelven ■- f üÉnkhttuMn9. Catharina van Nieuwland-van Gorp Jan-Piet Zandee De Uitvaart Informatie Hulplijn Bel gratis 24 uur per dag 0800 - 44 44 000 voor al uw vragen omtrent uitvaartzorg en overlijden Bijvoorbeeld met een van de volgende vragen: Hoe regel ik mijn uitvaart? Wat is er mogelijk? Hoe stel ik een codicil op? Hoe stel ik een testament op? Kan ik mijn grafsteen nu al uitzoeken? Welke bloemen zijn er mogelijk? Met welke belastingen krijg ik te maken? Welke instanties moeten we inlichten? Waar kan ik mij verzekeren? Kan ik een rouwreportage laten maken? Wat zijn de kosten voor een advertentie? Hoe stel ik een advertentie op? Hoe zit het nu precies met het erfrecht? Kan ik van de as een diamant maken? Welke kisten zijn er toegestaan? Asbestemming, wat is mogelijk? Kan ik nu al een graf kopen? Wie kan ik bellen voor een uitvaart? Waar kan ik terecht voor rouwverwerking? Heeft u voorbeelden van urnen? w (jfe; j(11ensenlinq.nl Met Mensenlinq Opzegdienst kunt u een overlijden in één keer aan talloze instanties doorgeven en daardoor een groot deel van de administratieve werkzaamheden uit handen geven. Middels een aantal eenvoudige stappen bereikt u meer dan 1.000 instanties. Ga naar www.mensenlinq.nl en meld u aan. 24 I Woensdag 21 januari 2009 kijk ook op Zó bestaat bij uw Vader, die in de hemelen is, de wil niet, dat één dezer kleinen verloren gaat. Matteiis 18 vers 14 Intens verdrietig, maar ook dankbaar dat hem verder lijden bespaard is gebleven, geven wij u kennis dat toch nog vrij onverwacht is overleden de heer Geboren te Wissenkerke op 2 juni 1934 Overleden te Colijnsplaat op 20 januari 2009 Colijnsplaat: Ria Abrahamse-Weijer Bram Abrahamse (in herinnering) Goes: KeesenResma Wanneperveen: Ellen en Nico Kevin, Niels, Stefan Vlissingen: Miranda Elvire Colijnsplaat: Ko Karman Onze grote dank gaat uit naar al het personeel en de vrijwilligers van zorgcentrum 'Cleijenborch'. Een speciaal woord van dank aan het personeel in de huiskamer van 'Cleijenborchvoor de goede en liefdevolle verzorging. Ook zijn we veel dank verschuldigd aan dr. H.L.N. van der Veen, huisarts te Wissenkerke, voor de goede begeleiding. Zorgcentrum 'Cleijenborch' Correspondentieadres: Rozenstraat 13, 4486 CD Colijnsplaat Gelegenheid tot afscheid nemen donderdag 22 januari 'van 19.00 tot 19.30 uur in zorgcentrum 'Cleijenborch', Dr. Maasstraat 4, kamer 305 te Colijnsplaat. De afscheidsplechtigheid, waarbij u wordt uit genodigd, zal plaatsvinden vrijdag 23 januari om 10.00 uur in de aula van het crematorium, Westelijke Oude Ilavendijk 3 te Middelburg. Hierna is er gelegenheid tot condoleren en samenzijn in de condoléanceruimte van het crematorium. Indien u geen rouwbrief heeft ontvangen, kunt u deze advertentie als zodanig beschouwen. Met. verslagenheid hebben wij kennis genomen van het overlijden van onze oud-medewerker Frans was werkzaam bij de gemeente Terneuzen als medewerker van het Parkeerbureau. Zijn overlijden komt voor ons onverwacht en heeft ons diep geraakt. Onze gedachten gaan uit naar zijn vrouw, kinderen en overige familie. Wij wensen hen sterkte toe bij het verwerken van dit grote verlies. Terneuzen, 20 januari 2009 Hoogachtend, Burgemeester en Wethouders van Terneuzen, secretaris, F.M.L. Lauret burgemeester, RAJ.A.H. Lonink Bedroefd, maar met goede herinneringen nemen wij afscheid van onze lieve schoonzoon, zwager en oom echtgenoot van Rilland: Annie Clement Kinderen en kleinkinderen Correspondentieadres: Sandra Stoffels-Clement Dorpsstraat 148a 4661 HT Halsteren Met droefheid geven wij kennis van het overlijden van onze geachte medebewoner, de heer We zullen hem erg missen. Bewoners en medewerkers Poortershof Brouwershaven s Wij vonden het fijn dat u bij het afscheid van onze tante aanwezig was, of op andere wijze blijk heeft gegeven van uw medeleven. Het heeft ons goed gedaan. Roel en Lisette Feij en Kees en Ina Roose Familie van der Weele Neven en nichten Goes, januari 2009 Ter naegedachtenis an geboren 10-3-1967 20-1-1997 t 20-1-2009 't Vèrdrietbluuft 't léven gae deur de piene wor nie minder somsis 'tmeer Kapelle, Rinus en Ans Zandee ERZORG1NG Peter Butler Vooreen persoonlijke begeleiding bij uitvaart Rouwcentrum: Maalstede 1a Kapelle Peter Butler v.o.f. Benonistraat 3 4421 DN Kapelle tel. (0113) 340 381 fax (0113) 340 524 www.peterbutier.nl email: pabutler@zeelandnet.nl Telefoon: 0800 - 44 44 000 Email: info@scu.nu Website: www.scu.nu MËË nmiMM'

Provinciale Zeeuwse Courant | 2009 | | pagina 26