Uw omgeving is onze zorg advertentie 12 Wie is FOX Parkbeheer BV: Wat kan FOX Parkbeheer BV voor u. uw bedrijf en uw werkomgeving betekenen? Voordelen van Parkmanagement: KORTOM FOX Parkbeheer BV is een landelijk werkende organisatie die ondernemers, gemeentes en provincies adviseert en assisteert bij het toepassen van Parkmanagement en facilitair beheer op o.a. bedrijventerreinen, recreatieparken en openbare gebieden. Door het gebruik van specialisten op diverse vakgebieden nemen wij de opdrachtgever de zorg uit handen, waarbij u als ondernemer zich kan bezighouden met uw eigen werk. FOX Parkbeheer BV draagt zorg voor het dagelijks onderhoud en beheer van uw werkomgeving. Als belangrijke aanvulling op parkmanagement houdt FOX Parkbeheer BV zich bezig met het leveren van facilitaire diensten pakketten aan ondernemers en instellingen, welke overigens niet noodzakelijk gevestigd zijn op de locaties waar parkmanagement wordt toegepast. De vraag naar facilitaire diensten wordt gebundeld en door ons ingekocht. Het facilitair dienstenpakket is erg breed en strekt zich van groot onderhoud aan panden en installaties tot groenvoorziening en schoonmaak, maar ook centrale inkoop van bijvoorbeeld kantoorbenodigdheden, energie, service bussen, zakelijk glasvezel, etc. - I W§ R.P. Versloot (Directeur) Het is ons team gelukt om FOX in 2008 op de kaart te zetten in Zeeland. Na twee jaar hard werken weten inmiddels veel mensen wie FOX is en wat we voor hun kunnen betekenen. Met uitbreiding van ons team van salesmanagers hebben we in korte tijd mooie projecten gerealiseerd. We hebben geinvesteerd in nieuwe huisvesting voor het Waterschap Zeeuws Vlaanderen op het Veerplein in Breskens, deze huisvesting verhuren we voor 6 jaar inclusief de complete inventaris. In het onderwijs verzorgen we het onderhoud van verschilende gebouwen en terreinen. Met de gemeente Middelburg hebben we een contract afgesloten voor het beheren van de bewegwijzering op de bedrijventerreinen. In Opdracht van de Provincie Zeeland en het Waterschap Zeeuws Vlaanderen hebben we de oude verkeerstoren op het Veerplein in Breskens opgeknapt en voor 6 jaar gehuurd en weer verhuurd. Voor 2009 willen we nieuwe doelstellingen realiseren, waarbij we de recreatieparken en jachthavens willen ondersteunen bij het beheren en onderhouden van hun gebouwen en terreinen. Dit jaar zullen we ook in Brabant en Zuid Holland onze markt vergroten en willen we de bedrijventerreinen beter laten samenwerken door het gezamenlijk inkopen van facilitaire diensten. R.P. Versloot Directeur), M. Fruijtier en M. Stouten Sales Managers Kostenverlaging door optimale inkoop Directe invloed op de kwaliteit van de omgeving Beter imago van het (bedrijven)terrein Betere werkomstandigheden (Bedrijven)terrein blijft interessant voor nieuwe ondernemers Waarde van onroerend goed blijft op peil Kostenbesparing door juiste bedrijfsprocessen FOX Parkbeheer BV neemt u de zorg voor het dagelijks onderhoud en beheer van uw werkomgeving uit handen. Bovendien biedt het instrument Parkmanagement u meer betrokkenheid bij uw eigen bedrijf en omgeving. FOX Parkbeheer BV Parkveldzigt 75A 4336 DX Middelburg Telefoon 0118-674758 Website www.foxparkbeheer.nl E-mail info@foxparkbeheer.nl

Provinciale Zeeuwse Courant | 2009 | | pagina 100