had ik nog nooit gezien' PZC is niet tevreden Valse start De Stormvogel ca Duivenmelker uit Noordwelle mist te vaak zijn eerstgetekende. Maugeri bondscoach van waterpolosters Derde plaats karateka Saveria Angnoe Craig Bellamy naar Manchester City Belangrijke zege voor darters Bar de. Belt Zuid Beveland - Heinkenszand B Louis en Francine van Ingelgem zijn vertrouwde gezichten bij de wereldbeker in Sluiskil. foto Wim Kooyman door Fred Rabout NOORDWELLE - Gerard van der Kamp, die aan de Dorpsring in Noordwelle woont, leert zijn jonge duiven op vanaf Neeltje )ans. Het is immers vanuit die richting dat ze, willen ze de prijzen pakken, moeten komen op de latere con coursen. Ze kwamen daar in het seizoen 2008 ook weer veelvuldig vandaan. Van der Kamp werd afgelopen sei zoen in het Samenspel 6 generaal met bijna vijfduizend punten voor sprong op de uittredende generaal Jan-Jaap Bolier uit Scherpenisse. Hij werd in het Samenspel 6 kam pioen hok op de vitesse (oud en jong) en op de natoer. Duifkam pioenschappen waren er op de vit esse oud en vitesse jong. Met de oude was hij goed voor één en twee, met de jonge waren de eer ste vijf plaatsen voor hem. In de vereniging waren er veertien over winningen met vaak 'kettinguit slagen', zoals op Morlincourt. En tijdens de sluitingsprijs van de Zeeuwse duivensport waren er 41 prijzen voor de 44 ingekorfde dui ven. Desondanks is de Schouwse dui venmelker niet heel tevreden. „Ik mis nog te veel mijn eerstgeteken de. Dat komt doordat mijn geheu gen niet meer is wat het ooit was en ik te veel duiven hebben die het kunnen. Dan blijft het moeilijk om vooraf aan te geven welke je als eer ste in de klok zal hebben." Van der Kamp vervolgt: „Ooit had ik mijn '83', een kras doffertje dat er altijd was. Die heb ik vorig jaar op mijn kweekhok geplaatst, om dat ik bang was dat ik hem zou kwijtraken tijdens een concours. Hij heeft met de kweek nog niet gebracht wat ik hoopte, hij heeft tot op heden nog maar enkel duivinnetjes voortgebracht. Die hebben het als jonge duif goed gedaan, maar aangezien ik met oude duiven als speltype het weduwschap met doffers beoefen, heb ik aan die duivinnetjes om te concoursen nog weinig." Van der Kamp eindigde in 2008 in het provinciaal kampioenschap vijf de. „Als ik nu nog een keer rnijn aangeduide wat beter naar huis krijg, zit er wellicht nog meer in." Duivenmelker Gerard van der Kamp uit Noordwelle hoopt in 2009 wat meer succes te hebben met zijn eerstgete- kenden VLISSINGEN - De Zeeuwse zwem- clubs werkten de derde ronde van de zwemcompetitie af De Storm vogel had in de A-afdeling in Til burg een valse start. Op de 4x200 meter vrije slag maak te de vrouwenploeg een foute wis sel. De daardoor opgelopen achter stand heeft zeker gevolgen voor de totaalscore. De Vlissingers staan nu zestiende. Savannah Leenheer viel op. Ze no teerde 2.52,90 op de 200 meter schoolslag. Dat was goed voor een Zeeuws record bij de 13-jarigen. Ju dith Stap verbeterde haar pr op de 200 meter rugslag naar 2.21,69 (ZR 16-jarigen). Manon Minneboo pakte het ZR op de 200 meter schoolslag voor 16-jarigen in 2.44,08. Judith Zijleman verbeterde in Goes (districtswedstrijd) het re cord op de 50 meter vrije slag voor 35-39 jarigen tot 31,51 en Linda van de Ree zwom 1.29,45 op de 100 meter schoolslag vrouwen 45-49-jarigen. WGGGNGR NieuwsMedia ZEIST - De Italiaan Mauro Maugeri is door de zwembond aangesteld als bondscoach van de Nederland se vrouwenwaterpoloploeg. Mauge ri is de opvolger van Robin van Ga len, die vorig jaar in Peking met Oranje goud op de Olympische Spelen veroverde. Maugeri tekent vandaag bij de KNZB een contract tot en met de Olympische Spelen van Londen (2012). MIDDELBURG - Karateka Saveria Angnoe is op een sterkbezet Ito- su-katatoernooi in het Brabantse Waspik op de derde plaats geëin digd. Saveria Angnoe, lid van de Vlissingse vereniging Zanshin, slaagde in Waspik tevens voor het examen scheidsrechter kata bij de D-licenties. Haar clubgenoten Edward Verheye en Ronald Willems slaagden in Waspik voor hetzelfde examen. MANCHESTER - Craig Bellamy ver trekt van West Ham United naar Manchester City. Met de overgang van de aanvaller is naar verluidt een bedrag van 16 miljoen euro gemoeid. Mansour Bin Zayed Al, de eigenaar van Manchester City, wil zijn club de komende weken op veel plaatsen versterken. Geld lijkt geen enkele rol te spelen. MIDDELBURG - De darters van Bar De Belt hebben in de negende ron de van de Superleague een belang rijke overwinning geboekt. Tegen Schoenmaten Oosterhout werd het 6-4. Jelger Tuinstra zorgde in de laatste partij met een zege op de sterke Corné van Maastrigt voor de eindoverwinning. Dankzij de zege staan de Souburgers in de middenmoot. In de volgende wed strijd treffen ze Yip Plaza uit Goes. Depothouder De PZC is op zoek naar een depothouder. Als depothouder bent u verantwoordelijk voor de gang van zaken op het depot. U bent het dagelijkse aanspreekpunt voor bezorgers en ziet er op toe dat uw bezorgers de dagbladen op tijd en op de juiste manier bij abonnees afleveren. U bent bereid 's ochtends vroeg dagbladen in ontvangst te nemen, leiding te geven aan een bezorgers-team, wan neer nodig nieuwe bezorgers in te schakelen, zelfde nabezorging te doen en in uitzonderingsgevallen zelf de dagbladen te bezorgen. VERDIENSTEN prima verdiensten zijn afhankelijk van het aantal wijken en ligging van het depot. Daarnaast ontvangt u gratis de PZC en :ijn er regelmatig interessante extra's. AANMELDEN OF INFORMATIE Neem tijdens kantooruren contact op met telefoonnummer 0800 - 022 2710. VOORWAARDEN Kandidaat-depothouders dienen zich bij aanmelding te legitimeren. Indien van toepas sing dient een tewerkstellingsvergunning te worden overlegd.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2009 | | pagina 85