n Familieberichten f|| dlensenlinq.nl mm DyarJeiJeiJ David Kodde David Kodde David Kodde David Kodde Johan Pieter van den Ameele Han van den Ameele Levien Basting Tom van Dijk Tom van Dijk Geerard Hollestelle Geerard Hollestelle A. Dirkzwager T annie Willeboordse kijk ook op Colofon Familieberichten J. Kodde-Janse Nelly 20 I Dinsdag 20 januari 2009 E-mail pzcfamilieberichten@wegenernieuwsmedia.nl Telefoon 088-013 9999 A Met dankbaarheid omdat we hem zo lang' -in ons midden mochten hebben, maar bedroefd om zijn heengaan geven wij u kennis van het overlijden van mijn lieve man, onze vader, opa en overopa A Koudekerke, 7 februari 1920 t Koudekerke, 18 januari 2009 Koudekerke: J. Kodde-Janse Winschoten: Mien en 'I jaard VlissingenTiny en Gerard Klein- en achterkleinkinderen 4371 CC Koudekerke Kerkhoflaan 32 Er is gelegenheid tot afscheid nemen op donderdag 22 januari van 11.00 tot 11.30 uur in het uitvaart centrum H. Jobse, Bachweg 2 te Middelburg. Aansluitend zal om 11.30 uur de afscheidsdienst gehouden worden in het uitvaartcentrum. Na de dienst is er gelegenheid tot condoleren in bovengenoemd centrum. De crematie zal in stilte plaatsvinden. "indien ugeen rouwbrief ontvangen hebt, dan kunt u deze advertentie als zodanig beschouwen. Met droefheid geven wij u kennis, dat voor ons onver wachts, op zondag 18 januari 2009 van ons is heen gegaan onze geüefde broer, zwagér en oom in de gezegende leeftijd van 88 jaar Middelburg: J. Kodde-Koene Domburg: N.J. Cevaal-Kodde Serooskerke (W): W. Kodde Middelburg: C.P. Vos-Kodde B. Vos Neven en nichten Koudekerke, 18 januari 2009 Heden is plotseling uit onze familiekring weg genomen onze geliefde zwager en oom Echtgenoot van in de leeftijd van 88 jaar. Ritthem: M. Janse-de Visser Koudekerke: L. Brasser Ritthem: M. Wisse-Janse F.A. Wisse Vlissingen: M. Janse A. Janse-Janse Neven en Nichten Vlissingen, 18 januari 2009 Diep getroffen zijn we door het overlijden van onze buurman Wij wensen de familie veel sterkte toe. E. Alewijnse-van Keulen J. Boogaard FamilieP.de Vos ■De zon is ondergegaan. Verdrietig zijn wij door het plotseling overlijden, in zijn eigen vertrouwde omgeving van onze lieve broer All oktober 1936 Hoofdplaat 117 januari 2009 Wij zullen hem heel erg missen. Annie, Alies. Hoofdplaat: Piet van den Ameele in herinnering Oostburg: Annie en Johan Zonnevijlle-van den Ameele Liesbeth en Peter Claire, Naomi Jozian Terneuzen: Adrie van den Ameele in herinnering John-Paul en Miranda Stijn, Joëlle Stefan en Daniëlla Eugenie - Hoofdplaat: Alies en Huib de Bliek-van den Ameele Pieter Dorpsstraat 6 4513 AM Hoofdplaat De uitvaartdienst, waarvoor u wordt uitgenodigd, zal gehouden worden op zaterdag 24 januari om 10.30 uur in de Kerk te Hoofdplaat. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden op de Hervormde begraaf plaats aldaar. Enkel schriftelijke condoleance. Wij zijn geschokt door het plotselinge overlijden van onze trompettist: Hij is meer dan 60 jaar een trouw en aktief lid van onze vereniging geweest. Wij zullen hem maar moeilijk kunnen missen. De familie wensen wij veel sterkte toe. Leden bestuur en dirigent, Muziekvereniging "Oefening Baart Kunst" Hoofdplaat Na de mooie jaren die we met hem hebben genoten, is van ons heengegaan onze jachtvriend Wij wensen zijn vrouw en verdere familie veel sterkte toe. Jacob Jaap Cor Piet Ludo 19 januari 2009, Retranchement - Cadzand Met verslagenheid namen wij kennis van het overlijden van onze golfvriend Wij wensen Joan en familie veel sterkte toe dit verlies te dragen. Directie en medewerkers van De Goese Golf Bestuur van de Goese Golf Club Bedroefd hebben wij kennisgenomen van het over lijden van Echtgenoot van de voorzitter van ons bestuur, mevr. Joan van Dijk-Sturm. Wij wensen haar en de andere familieleden heel veel sterkte bij het dragen van dit verlies. Bestuur, medewerkers en vrijwilligers van Vrijwillige Zorg Walcheren Steunpunt Mantelzorg Er zijn geen woorden voor een zieke van wie je weet, die redt het niet: Je streelt zijn hand, je ziet zijn ogen, je bent bevangen door verdriet. Toch ben je dankbaar voor zijn einde, dat na zoveel moedig strijden kwam. Omdat het niet zijn leven, maar ook zijn lijden overnam. Na een lang, smartelijk lijden heeft de HEERE heden behaagd en tot ZICH genomen, mijn innig geliefde man, onze vader, schoonvader, opa, mijn broer en zwager 19 december 1936 18 januari 2009 Yerseke: Nelly Hollestelle-Weststrate Krabbendijke: Piet en Rita Ramon en Robin Yerseke: JanenElly Amanda UenHarez Natasja en Koen Martijn Yerseke: Diana en Marco Rilland-Bath: Elias Hollestelle Lenie Hollestelle-Little Kakeldans la 4401 BZ Yerseke Er is gelegenheid tot afscheid nemen op donderdag 22 januari van 9.30 tot 9.45 uur in de zaal van de Gereformeerde kerk, Damstraat 20 te Yerseke. De dienst van Woord en Gebed, welke geleid wordt door ds. Zijlstra, zal aansluitend om 10.00 uur plaats vinden in bovengenoemde kerk. Daarna zal de begrafenis plaatshebben op de Algemene Begraafplaats te Yerseke. Na de begrafenis is er gelegenheid tot condoleren in de zaal van de kerk. Indien u geen rouwkaart heeft ontvangen, gelieve deze advertentie als zodanig te beschouwen. Toch nog onverwacht overleed onze zwager en oom de man van onze zus Yerseke: Jo en Kees Goud Middelburg: Janny en André Geleynse Kloetinge: Corry Weststrate Yerseke: Lenyen Jan van der Jagt Neven en nichten Wij wensen Nelly en haar gezin veel strekte toe in de komende tijd. Heden bereikte ons het droevige bericht van overlijden van onze oud-directeur de heer De heer Dirkzwager was gedurende de periode 1946-1980 directeur van het Koninklijk Kweekbedrijf en Zaadhandel DJ. van der Have B.V. Onder zijn inspirerende leiding is er een begin gemaakt aan het ontwikkelen van de commerciële uitbouw en exportontwikkeling van het bedrijf. Dit vormde een belangrijke basis voor het inter nationale succes en groei van het bedrijf. Wij herinneren hem met respect en wensen zijn echtgenote en familie veel stérkte met het verwerken van dit verlies. Oud-medewerkers D.J. van der Have B.V. LIMAGRAIN Nederland B.V. SESVANDERHAVE Nederland B.V. Na een kort ziekbed is van ons heengegaan onze lieve en altijd zorgzame vriendin Nelly Pleune Jacco en Conny Nathalia en Leo, Jordy, Ramon en Dylana Personeel Sinke schoenmode en ruitersport

Provinciale Zeeuwse Courant | 2009 | | pagina 60