had ik nog nooit gezien' Van der Kamp pakt prijzen, maar is niet tevreden Kevin Hondsmerk is op dreef Kennisgeving z Duivenmelker uit Noordwelle mist te vaak zijn eerstgetekende. Louis en Francine van Ingelgem zijn vertrouwde gezichten bij de wereldbeker in Sluiskil. foto Wim Kooyman TERNEUZEN - Tijdens de derde ron de van de zwemcompetitie vocht ZC Koewacht zich afgelopen week einde naar een veilige plek bij de eerste twintig teams in de C-afde- ling. ZC Koewacht staat nu op de negentiende plaats. De nummers 21 tot en met 25 moe ten uiteindelijk in een promotie/ degradatiewedstrijd uitkomen te gen districtploegen. Zoals het er nu naar uit ziet, hoeft geen enkele Zeeuwse club met zo'n extra wed strijd rekening te houden. In Tilburg verbeterde )udith Stap (De Stormvogel) haar tijd op de 200 meter rugslag naar 2.21,69, een Zeeuws record bij de zestienjari gen. Manon Minneboo, eveneens van De Stormvogel, pakte het Zeeuws record op de 200 meter schoolslag voor zestienjarigen in 2.44,08. In Terneuzen kwam Kevin Honds- merk opnieuw ijzersterk voor de dag. Met 2.29,34 op de 200 meter schoolslag liet hij een zeer snelle tijd klokken. Op de 100 meter vrije slag, de 50 meter vlinderslag en'de 200 meter rugslag won de twintigjarige zwemmer ook, maar kon hij niet imponeren met toptij den. Er werden - een week na het ZK - logischerwijs niet al te veel Zeeuw se records gezwommen. Cees van Houwelingen was echter bij com petitiewedstrijden in Terneuzen goed voor een Masterrecord op de 200 meter schoolslag. De Terneuze- naar zette een tijd neer van 2.42,52. door Fred Rabout NOORDWELLE - Gerard van der Kamp, die aan de Dorpsring in Noordwelle woont, leert zijn jon ge duiven op vanaf Neeltje Jans. Het is immers vanuit die richting dat ze, willen ze de prijzen pak ken, moeten komen op de latere concoursen. Ze kwamen daar in het seizoen 2008 ook weer veelvul dig vandaan. Van der Kamp werd afgelopen sei zoen in het Samenspel 6 generaal met bijna vijfduizend punten voorsprong op de uittredende ge neraal Jan-Jaap Bolier uit Scherpe- nijse. Hij werd in het Samenspel 6 kampioen hok op de vitesse (oud en jong) en op de natoer. Duifkampioenschappen waren er op de vitesse oud en vitesse jong. Met de oude was hij goed voor één en twee, met de jonge waren de eerste vijf plaatsen voor hem. In de vereniging waren er veer tien overwinningen met vaak 'ket tinguitslagen', zoals op Morlin- court. En tijdens de sluitingsprijs van de Zeeuwse duivensport wa ren er 41 prijzen voor de 44 inge- korfde duiven. Desondanks is de Schouwse dui venmelker niet heel tevreden. „Ik mis nog te veel mijn eerstgeteken de. Dat komt doordat mijn geheu gen niet meer is wat het ooit was en ik te veel duiven hebben die het kunnen. Dan blijft het moei lijk om vooraf aan te geven welke je als eerste in de klok zal heb ben." Van der Kamp vervolgt: „Ooit had ik mijn '83', een kras doffertje dat er altijd was. Die heb ik vorig jaar op mijn kweekhok geplaatst, omdat ik bang was dat ik hem zou kwijtraken tijdens een con cours. Hij heeft met de kweek nog niet gebracht wat ik hoopte, hij heeft tot op heden nog maar enkel duivinnetjes voortgebracht. Die hebben het als jonge duif goed gedaan, maar aangezien ik met oude duiven als speltype het weduwschap met doffers beoefen, heb ik aan die duivinnetjes om te concoursen nog weinig." Gerard van der Kamp eindigde' in 2008 in het provinciaal kampioen schap vijfde, tussen de grote jon gens. „Als ik nu nog een keer mijn aangeduide wat beter naar huis krijg, zit er wellicht nog meer in." Rijkswaterstaat Ministerie van Verkeer en Waterstaat Onttrekking aan het openbaar verkeer van het bij het Rijk in onder houd zijnde op Zeeuws-Vlaanderen gelegen gedeelte van de rijks weg N60, vanaf km 12,48 tot aan de haven, inclusief het daartoe behorende opstelterrein met de daarlangs gelegen Parallelweg, Perkpolderhaven en het oostelijk wegdeel van de Zeedijk, nabij Perkpolder in de gemeente Hulst De Minister van Verkeer en Waterstaat maakt, gelet op het bepaalde in afdeling 3.4 van de Algemene wet bestuursrecht, het volgende bekend. In verband met de ingebruikname van de Westerscheldetunnel is met ingang van 15 maart 2003 de veerverbinding Kruiningen-Perkpolder opgeheven. De openbare functie van het op Zeeuws-Vlaanderen gelegen gedeelte van de rijksweg N60, vanaf km 12,48 tot aan de haven, inclusief het daartoe behorende opstelterrein met de daarlangs gelegen Parallelweg, Perkpolder haven en het oostelijk wegdeel van de Zeedijk, nabij Perkpolder is hiermee komen te vervallen. Als gevolg hiervan is het noodzakelijk dit gedeelte van rijksweg N60, inclusief het daartoe behorende opstel terrein met de daarlangs gelegen Parallelweg, Perkpolderhaven en het oostelijk wegdeel van de Zeedijk, nabij Perkpolder aan het openbaar verkeer te onttrekken. Terinzagelegging Op de voorbereiding van bedoeld besluit is de in afdeling 3.4 van de Algemene wet bestuursrecht geregelde procedure van toepassing. In dit verband wordt medegedeeld dat het ontwerp van het te nemen besluit, alsmede de bijbe horende tekening van 21 januari 2009 tot en met 3 maart 2009 ter inzage liggen op de navolgende adressen: - op het kantoor van Rijkswaterstaat Zeeland, informatiecentrum kamer 1.17, Poelendaelsesingel 18 te Middelburg, op werkdagen van 9.00 uur tot 17.00 uur; -op het kantoor van Rijkswaterstaat Zeeland, wegendistrict Zeeland, Evertsenstraat 98 te Goes, op werkdagen van 9.00 uur tot 17.00 uur; -op het kantoor van Rijkswaterstaat Corporate Dienst, Griffioenlaan 2 te Utrecht, op werkdagen van 9.00 uur tot 16.00 uur (bij de receptie kunt u vragen naar de afdeling BJV, team Zaaksbehandeling Publiekrecht, toestelnummer 71329). Zienswijze Belanghebbenden, dat wil zeggen degenen wiens belang rechtstreeks bij het besluit is betrokken, kunnen gedurende de hiervoor genoemde periode naar keuze schriftelijk of mondeling hun zienswijze naar voren brengen. Schriftelijke reacties kunnen worden gezonden aan de Directeur van de Rijkswaterstaat Corporate Dienst, Postbtis 2232,3500 GE Utrecht, t.a.v. de eenheid BJV. Voor mondelinge reacties kan contact worden opgenomen met bovengenoemde eenheid, mevrouw E. van Koppen, telefoon 088 - 797 13 52 en/of met mevrouw S. Marselli, telefoon 088 - 79713 57, op werkdagen tussen 10.00 uur en 12.00 uur en tussen 14.00 uur en 16.00 uur. Utrecht, januari 2009. De Minister van Verkeer en Waterstaat, namens deze, de Directeur-Generaal Rijkswaterstaat, namens deze, het waarnemend hoofd van de eenheid Bestuurlijk-Iuridische zaken en Vastgoed van de RWS Corporate Dienst, mevrouw M.M.C. Teunissen

Provinciale Zeeuwse Courant | 2009 | | pagina 53