Familieberichten kiik°ok°p m fHensen inq.nl Tannie Willeboordse- van de Ketterij Tannie Willeboordse Suzanna Vader-van Sluis Johannes Stadhouders Johanna Janna (Jo) Nooteboom-Pantus Dikkie van der Kleij Dikkie van der Kleij Cornelis Bruinooge Samuël Zwemer Samuël Zwemer Samuël Zwemer Jacob (Jaap) Nooteboom Kees Kitty de Jongh Snel Janna Klaassen Janna Klaassen 24 j Dinsdag 20 januari 2009 Met droefheid geven wij kennis van het overlijden van onze schoonzuster en tante Namens de familie Willeboordse Serooskerke, 18 januari 2009 Bedroefd geven wij kennis van het overlijden van onze lieve zus, schoonzus, tante, oud-tante en nicht Arnemuiden: Mientje en Jo (in herinnering) Dingemanse SirnOn Marina en Jacco Rinie Blaas (in herinnering) en Corrie van de Ketterij Marco Tanja en Marijn Engeland: Corrie en Alan Sutdiffe Arnemuiden, 18 januari 2009 Ons bereikte het droeve bericht dat, toch nog onver wachts, is overleden onze geliefde schoonzus en tante Vlissingen: A.J. Nellen Middelburg: J. van Sluis-Vermeulen Neven en nichten Een herinnering in liefde is een herinnering voor altijd. Verdrietig zijn wij door het overlijden van onze altijd belangstellende vader, schoonvader, opa en overopa Middelburg: Paula Caljouw-Stadhouders Andre Caljouw Zoetermeer: Anne-Marie en Joop Vlissingen: Marcel en Joyce Romeé en Jurian Op 19 januari 2009 is rustig ingeslapen onze zorg zame moeder, groot- en overgrootmoeder weduwe van in de leeftijd van 87 jaar. Goes: Mej. H.J. Nooteboom Goes: Eric Nooteboom Ingeborg en Jimmy Damian, Robin Ruud en Christa Verpleeghuis 'Ter Valcke' Correspondentieadres: Schipperswegeling 25 4461 RP Goes Gelegenheid tot afscheid nemen vrijdag 23 januari van 11.00 tot 11.30 uur in rouwcentrum 'De Bevelanden', Geljleloozepad 20 (naast de Algemene Begraafplaats) te Goes. Aansluitend zal om 12.00 uur de afscheidsdienst worden gehouden in de PKN Kerk aan de Brugstraat te Wilhelminadorp, waarna de begrafenis zalL plaatsvinden op de Algemene Begraafplaats te Wilhelminadorp. I Iierna is er gelegenheid tot condoleren en samenzijn in 'Het Wilhelminahuis', Brugstraat 4 te Wilhelmina dorp. Verslagen hebben we kennisgenomen van het over lijden van Gedurende zes jaar heeft zij zich met veel enthou siasme ingezet als vrijwilligster in het Hospice. Ze was ondermeer een van de drijvende krachten achter de organisatie van de herdenkingsbijeen komsten. We zijn haar veel dankbaarheid verschul digd voor haar betrokkenheid en inzet voor onze bewoners en hun families. Wij wensen haar echtgenoot, kinderen en verdere familie heel veel sterkte toe met dit grote verlies. Raad van Bestuur van Zorgstroom en Medewerkers Hospice Bedroefd hebben wij kennisgenomen van het over lijden van Als vrijwilliger van Vrijwillige Zorg Walcheren heeft Dikkie zich jarenlang op bijzondere wijze ingezet. Naast haar toewijding waren haar betrokkenheid en oprechte belangstelling voor mensen kenmerkend. Wij zullen haar erg missen. Wij wensen haar familie heel veel sterkte bij het dragen van dit verlies. Bestuur, medewerkers en vrijwilligers van Vrijwillige Zorg Walcheren Steunpunt Mantelzorg De liefde vergaat nimmermeer 1 Cor. 13:8a Hoewel wij wisten dat het einde van zijn leven naderde, kwam zijn overlijden voor ons toch nog onverwacht. Wij zijn verdrietig omdat, wij hem moeten missen, maar ook dankbaar dat zijn lijden nu voorbij is. Borssele, t Harderwijk, 8 september 1925 18 januari 2009 Harderwijk: Hiltje Bruinooge-Venema Heinkenszand: Els Ruster-Bruinooge Adri Ruster Etten-Leur: Sander Etten-Leur: Sabina en Mare Harderwijk: Ineke Bruinooge Drielandendreef 66, 3845 CB Harderwijk De bijeenkomst voorafgaande aan de crematie zal worden gehouden vrijdag 23 januari om 15.30 uur in de aula van het Yarden uitvaartcentrum Ölandhorst, Oostranddreef 1 in Lelystad. Bij aanvang is er gelegenheid om afscheid te nemen. Na afloop kunt u de familie condoleren. Bekenden die geen rouwkaart hebben ontvangen kunt u deze advertentie als uitnodiging beschouiven. Vreedzaam is overleden; 12 april 1918 te Blitar op Java -16 januari 2009 te Rotterdam Weduwe van; Jacob Adriaan de Jongh f 5 oktober 1917 te Goes - 4 december 1974 te Rotterdam Gelegenheid voor afscheid, ceremonie en een samenzijn met mogelijkheid voor condolatie. 22 januari van 14:00 tot 16:30 uur Memoriam. Langenhorst 100 (hoek Slinge) te Rotterdam-Jjuid. Correspondentieadres; René de Jongh, Boogjes 9, 3075 TA Rotterdam Onze moeder wenste geen bloemen 1 Het behaagde de HEERE uit ons midden weg te nemen onze geliefde zwager en oom op de leeftijd van 89 jaar. De HEERE geve zijn kinderen en kleinkinderen en ons allen troost en kracht om dit verlies te dragen en Hij heilige deze roepstem aan ons aller hart. Terneuzen: J.Brouwer-Klaassen Terneuzen: G.Klaassen J.Klaassen-Nieuwenhuijse Biezelinge: M.Klaassen M.Klaassen-Nieuwenhuijse Terneuzen: C.de Kraker-Klaassen __C.de Kraker Terneuzen: N.van Liere-Klaassen Terneuzen: J.Hoekman M.Hoekman-de Jonge Neven en nichten Terneuzen, 18 januari 2009 Met droefheid geven wij u kennis van het overlijden van onze lieve broer, zwager en oom weduwnaar van in de leeftijd van 89 jaar. Middelburg: Iz. Zwemer Oostkapelle: W. Zwemer A. Zwemer-Clement E. Zwemer-Jansen v. Rosendaal Neven en nichten Terneuzen, 18 januari 2009 Tot onze diepe droefheid heeft de HEERE op Zijn tijd van onze zijde weggenomen onze lieve vader, groot- en overgrootvader sinds 18 december 2006 weduwnaar van in de leeftijd van bijna 90 jaar. TerneuzenJan en Lenie Zwemer-Lokerse Janien en Jaco - Collin, Jan co, Marije Jacco en Petra - Jurrian Francien Christa Heieen Connie Arie Kruiningen Jaap en Margareth Zwemer-Lokerse Samuel en Iris Franciska en Jankees Janita AxelLeunie Zwemer en Manfred van Houte ZaamslagDick en Annie Zwemer-Walhouj, Sandra en Jan-Willem Janinka en Corné Sam Joan NisseCorrie Zwemer Terneuzen, 18 januari 2009 Corr. adres: Zuidlandstraat 8,4532 CG Terneuzen De rouwdienst zal D.V. gehouden worden op vrijdag 23 januari om 13.00 uur in het kerkgebouw van de Gereformeerde Gemeente ip Nederland, Kerklaantje 1 te Terneuzen. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden op de Zuiderbegraafplaats. Na afloop van de begrafenis is er gelegenheid tot condoleren in voornoemde kerk. Onze dank gaat uit naar het personeel van 'Bachten Dieke' afd. Kerkepad en unitR13 van verpleeghuis 'Ter Schorre' voor de liefdevolle verzorging. Geen bloemen.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2009 | | pagina 48