nrWfTTfl? f Wereldstad BERLUN LES MISÉRABLES - DE MUSICAL eg kras.nl kras Ni- vanaf voor de lezers van deze krant! 4-/5-daagse autovakantie Duitsland voor de lezers van deze krant! 2-/3-daags musical-arrangement Koninklijk Theater Carré Normaal 2 dagen vanaf 79, nü met actiecode... lezerskorting Naar 'De Musical der Musicals' en daarna luxe overnachten in een 4-sterren hotel? Dat kan! Want Les Misérables is na 18 jaar weer te zien en wel in Koninklijk Theater Carré in Amsterdam! Na deze indrukwekkende voorstelling verblijft u in het moderne 4-sterren Mercure Hotel Amsterdam Aan de Amstel, waar de volgende ochtend een heerlijk ontbijt voor u klaar staat! Een 2-daags musical-arrangement boekt u al vanaf slechts 79 inclusief overnachting, ontbijt én toe gangskaart voor Les Misérables. Bovendien ontvangt u, als lezer van deze krant, ook nog eens een korting van 10 p.p. met de actiecode WEG40002! Lees dus snel verder en boek dit heerlijke musical-arrangement! Veel plezier! Ontdek wereldstad Berlijn nu wel heel voordelig! Speciaal voor u als lezer van deze krant hebben we een fantastische aanbieding naar deze veelzijdige stad samengesteld! Een 4-daags verblijf in het 4-sterren Quality Hotel Berlin boekt u al vanaf slechts 99 inclusief ontbijt! Bovendien ont vangt u als lezer van deze krant met de speciale actiecode WEG40002 nog eens een exclusieve korting van 20 (bij 2 personen)! Dat kunt u toch niet aan u voorbij laten gaan? Boek dus snel! 36 I Dinsdag 20 januari 2009 QUALITY HOTEL BERLIN**** Dit luxe 4-sterren hotel ligt in het levendige stadsdeel Reinickendorf. Voor de deur van het hotel bevindt zich een bushalte en op ca. 5 min. lopen bevindt zich het metrostation vanwaar u in ca. 25 min. in hartje stad staat. Het hotel beschikt o.a. over lif ten, ontbijtruimte, een bistro en een gezellige bar. Uw kamer is voorzien van een telefoon, televisie, kitchenet te, minibar en badkamer met douche, toilet en haardroger. Aankomstdata: maandag en vrijdag van 16/1 t/m 27/3 Jan.-mrt. 4 dgn v.a. 99 nu v.a. 89 Jan.-mrt. 5 dgn v.a. 129 nu v.a. 119 Inclusief: verblijf in Quality Hotel Ber lin****, in een 2-pers.kamer met ontbijt. Exclusief: vervoer, reis- en annulerings verzekering. Reserveringskosten 17,50 per boeking (verplicht). Prijzen zijn per persoon, gebaseerd op een bezetting van 2 personen. Voor meer informatie en boekingen: Uitgebreide reisbeschrijving en online boeken zie www.kras.nl/LR17669 24 uur per dag, 7 dagen per week Of bel met: 0900 -9697(15 cpm), o.v.v. reisnummer LR 17.669, actiecode WEG40002 Alleen met deze actiecode komt u in aanmerking voor deze speciale lezerskorting. StfH waarom zou je verder zoeken r 20 (bij 2 pers-I^ LES MISÉRABLES Na het overweldigende succes in Rotterdam keert Les Misérables terug naar de plek waar het ooit allemaal begon. Van 17 januari t/m 22 feb ruari zal 'De Musical der Musicals' na 18 jaar weer te zien zijn in Konink lijk Theater Carré in Amsterdam! De musicalsterren van nu, als René van Kooten, Carlo Boszhard, Nurlaila Karim en Céline Purcell, gaan hier de sterren van de hemel spelen. Les Misérables vertelt het verhaal van Jean Valjean (René van Kooten) die negentien jaar lang als dwangarbei der heeft moeten boeten voor het stelen van een brood. Hij wordt voor waardelijk vrijgelaten, maar omdat hij het stigma 'eens een dief, altijd een dief niet van zich af kan schud den, slaat hij op de vlucht voor poli tiecommissaris Javert en neemt een andere identiteit aan. Als Monsieur Madelein werkt Valjean zich op tot fabriekseigenaar en burgemeester. Maar Javert komt hem op het spoor en blijft Valjean achtervolgen... MERCURE HOTEL AMSTERDAM AAN DE AMSTEL**** Dit 4-sterren hotel ligt in het zuiden van Amsterdam, aan het water en op slechts 10 autominuten van het cen trum en Koninklijk Theater Carré. Het luxe hotel beschikt o.a. over een lift, res taurants, bistro, sauna en stoombad. Aankomstdata: vrijwel dagelijks van 17/1 t/m 21/2 2 dgn Normaal v.a. 79 nu v.a. 69 3 dgn Normaal v.a. 139 nu v.a. €129 Korting alléén geldig met actiecode WEG40002 Prijzen zijn per persoon, op basis van 2 personen. Zie www.kras.nl/LR50467 Inclusief: verblijf in het 4-sterren Mercure Hotel Amsterdam Aan de Amstel met ontbijt en 4e rangs toe gangskaart voor de.musical. Exclusief: upgrade naar 2e rangs kaart 35 p.p. of 1e rangs kaart 40 p.p., vervoer, reis- en annule ringsverzekering, reserveringskosten 17,50 per boeking (verplicht) en bijdrage Calamiteitenfonds 2,50 per boeking. Voor meer informatie en boekingen: Uitgebreide reisbeschrijving en online boeken zie www.kras.nl/LR50467 24 uur per dag, 7 dagen per week Of bel met: 0900 - 9697 (15 cpm), o.v.v. reisnummer LR 50.467, actiecode WEG40002 Alleen met deze actiecode komt u in aanmerking voor deze speciale lezerskorting. waarom zou je verder zoeken ONTDEK WERELDSTAD BERLIJN EN ZIJN OMGEVING U zult zich geen moment verve len in deze wereldstad die zoveel te bieden heeft. U vindt hier vele his torische bezienswaardigheden. Echte aanraders zijn de Brandenburger Tor, de Gedachtniskirche, de Pots- dammerplatz en de voormalige Muur! Breng ook zeker een bezoek aan de grote Dom en de Alexanderplatz. Heerlijk shoppen kan in het enorme warenhuis KaDeWe. Wandel ook eens over de Unter den Linden, een schitte rende straat met fraaie winkeltjes, cafés en restaurants. Museumliefhebbers kunnen hun hart ophalen op het Museumeiland, waar zich diverse musea bevinden. Wat dacht u bijvoor beeld van het Pergamon Museum, het Altes Museum en het Bodemuseum? Uitrusten van alle indrukken doet u bij een van de vele cafeetjes. Heerlijk dineren kunt u bij de Kurfürstendamm, Unter den Linden, Kreuzberg en Pren- lauzer Berg! Ook in de omgeving van Berlijn is genoeg te doen! Breng zeker een bezoek aan de prachtige Hanzestad Brandenburg met het oude kasteel en het beruchte Oranienburg. Of misschien de barokstad Potsdam? Bezoek hier zeker het schitterende park Sanssoucci en het Hoflandische Viertel, 18e-eeuwse wijk met typisch Nederlandse huisjes. Wij wensen u alvast een fijne vakantie!

Provinciale Zeeuwse Courant | 2009 | | pagina 38