Familieberichten O fDens9nlinq.nl Willy Cyriel Vermeire 5- IV V£-£ t a. -o™o"-'"-- - w Willy Vermeire Willy Vermeire Willy Vermeire Rinus Tannetje Willeboor dse- van de Ketterij Piet de Kuijper Anna Marie Faas Adriaan Willeboordse Jozina Ne eitje Kok-Slabbekoorn Hendrik Kok J.N.Kok-Slabbekoorn Sien Kok Fr ancien Langejan 22 I Dinsdag 20 januari 2009 En op het moment dat ik me helemaal overgeef Lijkt het wel alsof ik,zweef Ik voel de warmte en de liefde aan de overkant Velen zie ik wachten en reiken mij in liefde al de hand. Met groot verdriet maar ook met diepe bewondering voor de dappere wijze waarop hij zijn strijd heeft gestreden, geven wij u kennis dat toch nog onver wacht is overleden, mijn lieve man, onze zorgzame vader, schoonvader en lieve opa-flat echtgenoot van A Oostburg, 5 september 1941 t Breskens, 17 januari 2009 Oprichter van Jachtwerf "DELTA". Breskens: Annie Vermeire-Faas Krabbendijke: Carlaen John Bert Inge en Danny Cee-jay Breskens: Fred en Sabine Sergio Luca Breskens: Ron en Gaby Floortje Port Scaldis 11/61 4511 DB Breskens Willy is thuis. De crematieplechtigheid, waarvoor wij u uitnodigen, wordt gehouden op vrijdag 23 januari om 15.00 uur in crematorium Terneuzen, Bellamystraat 28c, Terneuzen. Gelegenheid tot condoleren na de plechtigheid in liet crematorium. Zij die geen rouwbrief hebben ontvangen, gelieven deze advertentie als zodanig te beschouwen. r%/\: ï-aZó' - Na een langdurig ziekbed is toch nog onverwachts overleden, mijn broer, zwager en oom Wij wensen Annie, kinderen en kleinkinderen heel veel sterkte toe. Oostburg: Achiel, Ria en Jolanda Vermeire Oostburg: Edwin, Karin, Wendy en Wesley Jansen-Vermeire SEMPER PARATI We hebben je langzaam zien wegglijden uit ons midden Voor velen van ons was je het voorbeeld van de brandweerman Maar deze klus kon jij ook niet klaren Voor de blusgroep Breskens heb je veel betekend en wij zullen je daarom altijd blijven herinneren zoals je was als onze bevelvoerder. We wensen de naaste familie sterkte om dit onvermijdelijke heengaan te dragen. Brandweerkorps Breskens Je hebt je strijd gestreden, rust nu maar uit. Rinus en Ronnie Geense, Breskens Uit ons midden is weggevallen onze "kaartmaat" en goede vriend Marie Louise en kinderen veel sterkte. Wies en Rita Bezige handen, nu gevouwen en stil een leven vol ijver, zo was je wil. Nu heb je rust, met lichaam en geest vaak zullen we denken aan wat is geweest. Na een leven dat gekenmerkt werd door eenvoud, hartelijkheid, bezorgdheid en liefde is plotseling van ons heengegaan onze lieve zorgzame moeder en oma in de leeftijd van 71 jaar sinds 10 januari 2001 weduwe van Sero'oskerkePeter Floris Sophie Arnemuiden Angelina en Jacco Michel Chantal Vlissingen, 18 januari 2009 Correspondentieadres: Akkerlaan 33,4341 MC Arnemuiden Onze moeder is opgebaard in het uitvaartcentrum H. Jobse, Bachweg 2 te Middelburg alwaar gelegen heid is tot afscheid nemen donderdag 22 januari van 19.30 tot 20.00 uur. De afscheidsdienst zal worden gehouden wijdag 23 januari om 11.30 uur in de Ontmoetingsruimte van de Gereformeerde Kerk, Kerklaan 4 te Arnemuiden. Aansluitend zal om 12.15 uur de begrafenis plaats vinden op de begraafplaats aan de Veerseweg te Arnemuiden. Na afloop van de begrafenis is er gelegenheid tot condoleren in de ontmoetingsruimte van voornoemde kerk. Zij die geen rouwbrief ontvangen hebben, gelieve deze advertentie als zodanig te beschouwen. kijk ook op Wij weten dat wanneer onze aardse tent, het lichaam waarin wij wonen, wordt afgebroken, we van God een woning krijgen: een eeuwige, niet door mensenhanden gemaakte woning in de hemel. 2 korintiërs 5 vers I Verdrietig, maar met dankbare herinneringen aan wat zij ons heeft meegegeven, delen wij u mee dat is overleden onze lieve, zorgzame moeder, oma en overoma - Sien - sinds 6 april 2005 weduwe van A 3 september 1927 f 18 januari 2009 Goes: Peter Kok Connie Karelse Jervaes Joris Oudelande: Daan Kok Heieen Kok-van der Brugge Roosmarijn en Jan, Lucas Sophie Kruiningen: Janet Lavooij-Kok Kees Lavooij Hoedekenskerke: Sanjo Steijvers-Kok Eugène Steijvers Julian Lisa en John Jethro en Lotte Krabbendijke: Erika Visscher-Kok Léon Visscher Siemen Daan Burg. Sandbergstraat 5,4413 CL Krabbendijke De dienst van Woord en Gebed wordt donderdag 22 januari om 13.30 uur gehouden in dorpshuis 'De Mei boom', Kerkpolder 30 te Krabbendijke. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden op de Algemene Begraafplaats te Krabbendijke. Na de begrafenis is er in 'De Meiboom' gelegenheid tot condoleren. Verdrietig geven we u kennis dat is overleden onze geliefde zus, schoonzus en tante -Sien- Krabbendijke: N.J.Guiran-Slabbekoorn H.A.Guiran Wemeldinge: Zoeteweij-Slabbekoorn A.C.Zoetewij (in herinnering) Neven en nichten Overleden onze lieve schoonzus Gre Oom-Kok Neven en nichten Uit Groningen ontvingen wij het treurige bericht dat is overleden onze geliefde broer, zwager en oom echtgenoot van Middelburg 5 februari 1925 Groningen 18 januari 2009 Middelburg: C. de Kuijper K.M. de Kuijper-Schrier Tilburg: J. de Kuijper F. de Kuijper-Joossen Aagtekerke: J. Don J.C. Don-de Kuijper Neven en nichten

Provinciale Zeeuwse Courant | 2009 | | pagina 24