kiJk 00kop (H (Tlensenlf5ic.nl Familieberichten Cent Johannes van Schelven Isalie Louise Haers Ton Smit Sara Wilhelmina de Jonge-Smits Sara Wilhelmina de Jonge-Smits JaantjeVale Afra Anna Ooms-Groot Jo Boeijkens Colofon Familieberichten Han Armandus Theophiel Wijne P.M. de Jonge Johan van den Abeele Joke Vanhijfte 16 I Maandag 19 januari 2009 E-mail pzcfamilieberichten@wegenernieuwsmedia.nl Telefoon 088-013 9999 Hij heeft alles gegeven. Zijn liefde, zijn leven. Hoewel zijn dood ons zo benauwd. Leeft hij verder, in ieder die van hem houdt. Vol verdriet om de leegte die hij bij ons achterlaat, doch zeer dankbaar voor alle zorg en liefde die wij van hem mochten ontvangen, geven wij u kennis van het overlijden van mijn lieve zorgzame man, vader, groot -en overgrootvader "Je moet pakken wat je pakken kan en als je er niet meer bij kan moet je het laten gaan" 17 januari 1925 117 januari 2009 J.A. van Schelven-de Boer Jochem en Els Sandra Yanick Johan Koos (in liefdevolle herinnering) Katy en Iman Anouk en Remco Britte Jaccoline en Dennis Agnita en Ad Nanda en Peter Boaz Brechje Rick Roel en Margriet Arjaan Marijn Poortdijkstraat 2-29 4318 AN Brouwershaven Op donderdag 22 januari is er van 11.00 uur tot 12.00 uur gelegenheid om de familie persoonlijk te condoleren in de zaal van Ichthuskerk, Bostonplein te Brouwers haven. Daarna zal de crematie in besloten familiekring plaatsvinden in het Crematorium te Middelburg. Veel fijne herinneringen verzachten onze smart. Voorgoed uit ons midden maar altijd in ons hart. Bedroefd, maar dankbaar dat we haar zo lang in ons midden mochten houden, delen wij u mede dat, na een kortstondig ziekbed van ons is heengegaan mijn lieve zorgzame moeder, onze schoonmoeder, oma en tante weduwe van S 22-02-1920 t 17-01-2009 Boekhoute (B) Zandstraat Zandstraat: Lucia Wijne Rob Huibrechtse Breda: Nathalie en Frank van Nielen-Robert Noël Pascal Aimée Neven en nichten 4551 LD Sas van Gent, 17 januari 2009 Zandstraat 123 De plechtige uitvaartdienst, waarna teraarde bestelling, zal plaatshebben op donderdag 22 januari om 10.00 uur in de kerk van de Heilige Maria Hemel vaart te Philippine, alwaar u na afloop de familie kunt condoleren. Samenkomst aan de kerk. Zij die geen rouwbrief hebben ontvangen, gelieven deze aankondiging als zodanig te beschouwen. Wij ontvingen het droeve bericht dat op 15 januari 2009 onze medebewoner op 85-jarige leeftijd is overleden. Namens het bestuur en alle bewoners van Residence Maritiem wensen wij zijn vrouw en overige familieleden veel sterkte toe bij het verwerken van dit verlies. Zij is gestorven zoals ze heeft geleefd. Altijd zorgend en denkend aan een ander. Nooit eens klagen. Nooit iets vragen. Ze droeg wat ze kreeg te dragen. Rust nu maar uit. Vol verdriet om de leegte die zij bij ons achterlaat, doch zeer dankbaar voor alle zorg en liefde die wij van haar mochten ontvangen, geven wij u kennis van het overlijden van onze lieve moeder en oma sinds 1976 weduwe van Ouwerkerk Burgh 21 november 1913 16 januari 2009 WimenJo Cees en Rozan Sarina Reinier en Ginny Weeldeweg32 4328 NC Burgh De afscheidsdienst zal worden gehouden woensdag 21 januari 14.30 uur in de aula van begraafplaats "Vredehof Oude Lage Zoom te Haamstede, waarna aansluitend de begrafenis zal plaatsvinden op de begraafplaats van Burgh. Na de begrafenis is er gelegenheid de familie persoonlijk te condoleren in boven genoemde aula. Bedroefd maar met dierbare herinneringen hebben wij afscheid moeten nemen van onze lieve zuster en onze tante Onze gedachte gaan uit naar de kinderen en klein kinderen die wij veel sterkte toewensen met het verwerken van dit grote verlies. W.S. van den Bos-Smits M.A. de Rijke-Smits Neven en Nichten Ouwerkerk, 16 januari 2009 ENIGE EN ALGEMENE KENNISGEVING Boven de sterren verdwijnt eens het duister daar wordt alles eens ontraadseld,onthuld. Daar zal het lijden des harten eens zwichten daar wordt de vreugde eens blijvend vervuld. Het valt mij zwaar u te moeten mededelen dat, na een moedige strijd tegen haar ongeneselijk ziek zijn, is overleden weduwe van in de leeftijd van 84 jaar. Terneuzen: Ton Pastoor 4535 BR Terneuzen, 17 januari 2009 Kareldoormanlaan 10 De crematieplechtigheid, waarvoor ik u uitnodig, zal plaatshebben op donderdag 22 januari om 12.30 uur in het crematorium van Terneuzen aan de Bellamy- straat 28C. Samenkomst aan het crematorium. 'Wat is een leven zonder feest?Niets!' Zij leefde zoals de mooie klanken van een sonate van Chopin; licht, dansend, stralend en vol overgave. Accepteer, zet door en geniet was haar levensmotto. Op het moment dat zij Cederhof binnenstapte zei zij blij 'Nu begin ik aan een nieuwe episode in mijn leven'. Aan deze laatste episode is nu een einde gekomen. Verdrietig, maar vooral dankbaar voor alles wat zij in haar blijmoedig leven heeft betekend, geven wij kennis van het overlijden van mijn lieve vrouw, onze lieve moeder, grootmoeder en overgrootmoeder. ☆Velsen 17-3-1920 Kapelle 17-1-2009 Wij bedanken de medewerkers van Cederhof voor de respectvolle en liefdevolle wijze waarop zij voor haar gezorgd hebben. Zoals zij vaak zei 'wat zijn jullie toch schatten! Jaap Ooms Frank Ooms en Marianne Elsakkers Marian en Lex Janse Stefanie en Bert Knijnenburg Bart, Meike en Lis'e Maarten Janse en Melanie van der Hiele Fenne Eveline en Gijs Vervemie Stijn en Bas Charlotte Janse Correspondentieadres: Park Beukenhof 5 4421 BV Kapelle De uitvaartdienst vindt plaats op woensdag 21 januari om 13.00 uur in de H. Maria Magdalenakerk, Singell straat te Goes. Aansluitend zal om 14.15 de begrafenis plaatsvinden op de algemene begraafplaats te Kapelle.1 Na de begrafenis is er de gelegenheid tot persoonlijke condoleance. Verdrietig, maar met een onuitwisbare herinnering aan zijn leven, hebben wij onver wacht afscheid moeten nemen van mijn levenspartner, onze schoonzoon, broer, schoonbroer en oom levenspartner van ■A Vogelwaardet Hengstdijk, 18-11-1943 16-1-2009 Hengstdijk: J. Vanhijfte Sluiskil: H. Vanhijfte-Compiet Verrebroeck: E. Lambin-Boeijkens t A. Lambin Hengstdijk: R. van den Bergen-Boeijkens V. van den Bergen Goirle: M. Boeijkens I. Boeijkens-van Waterschoot ■Hengstdijk: T. vanAssche-Boeijkens P. van Ass.che Terneuzen: P. Boeijkens Loon op Zand: C. Muller-Boeijkens T. Muller Sluiskil: M. vandeVijver-Vanhijfte A. van de Vijver Neven en nichten Hengstdijk, 16januari 2009. Correspondentieadres: Plevierstraat 2, 4585AKHengstdijk. De uitvaartdienst zal plaatshebben op woensdag 21 januari 2009 om 11.00 uur in de parochiekerk van de H. Catharina, Hengstdijkse Kerkstraat 6 te Hengst dijk, waarna de crematie zal plaatsvinden in hej crematorium, Bellamystraat 28c te Terneuzen. Afscheid nemen van Jo is mogelijk dinsdag A 20.00 - 20.30 uur in het mortuarium van Woon centrum Antonius, Pastoor Versterplein^ Kloosterzande. Gaarne schriftelijke condoleance, liever aan huis. Zij die door onvoorziene omstandig rouwbrief hebben ontvangen gelievenj zodanig te beschouwen.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2009 | | pagina 32