Familieberichten De Uitvaart Informatie Hulplijn Bel gratis 0800 - 44 44 000 dl (Hensenlinq.nl Maria Minderhoud-Dekker Rie Minderhoud-Dekker opzegaienst Levinus Izaak Basting Marinus Izaak Verschelling voor al uw vragen omtrent uitvaartzorg en overlijden Johannes Stadhouders DMliitöiiMj/k Frans Vermunt Cornelia Geerse -Janse tólsnioriiw) Henk van der Werf DOMINICUS ook op - Rie - C. Minderhoud Cornelia Maria Sara Buijze Rinus Marie Louise Verschelling-Claessens www.scu.nu M.M. van Luijk SPECIALIST IN GEDENKTEKENS Maandag 19 januari 2009 I 21 Wij hielden zoveel van haar en zij van ons. Vandaag hebben wij mijn lieve vrouw, onze moeder, schoonmoeder, groot- en overgrootmoeder toe vertrouwd aan haar God. ft Strijp, 13 juni 1918 Heinkenszand, 116 januari 2009 Chris Minderhoud Frank en Marianne Minderhoud-Dijkstra Matthijs en Maartje, Lianne Itta en Jasper, Taeke Jitske en Jeroen Heieen en Theo Hagen-Minderhoud Mariët Annemiek en Steef, Pien, Noor Nynke en Rob Agaath Minderhoud en Nico Bouma Jelmer Marlies en Ben Piet Minderhoud en Josje Lesterhuis Stijn en Olga Janna en Sander Cas Melle Havenweg 25 4455 AL Nieuwdorp Er is gelegenheid om afscheid te nemen dinsdag 20 januari van 20.00 tot 20.30 uur in Rouwcentrum Van der Hooft, Bosseweide 2 te 's-Gravenpolder. De herdenkingsdienst zal worden gehouden woens dag 21 januari om 13.00 uur in de "Bethelkerk". te Nieuwdorp, waarna aansluitend omstreeks 14.00 uur de begrafenis zal plaatsvinden op de Kerkelijke Begraafplaats aldaar. Na de begrafenis is er in Verenigingsgebouw "Ammekore", Hertenweg 2 te Nieuwdorp, gelegen heid tot condoleren. Liever geen bezoek aan huis. Wij zijn dankbaar voor de uitstekende en liefdevolle verzorging in Koriander te Heinkenszand. Op 16 januari overleed onze lieve schoonzus en tante echtgenote van Goes: F. Bakker-Minderhoud C. Bakker (in herinnering) Lewedorp: J. Blankenburgh A. Blankenburgd-Minderhoud Nieuwdorp: L. Minderhoud J. Minderhoud-Janse (in herinnering) J. v. Haveren Neven en nichten IDensenlinq.nl Met Mensenlinq Opzegdienst kunt u een overlijden in één keer aan talloze instanties doorgeven. Ga naar www.mensentinq.nt en meld u aan. Jullie kennen de wegnaar waar Ik heen ga. Johannes 14:4 Bedroefd, om zijn heengaan, maar ook dankbaar dat we hem zo lang in ons midden mochten hebben, geven wij u kennis van het overlijden van mijn lieve man, onze zorgzame vader, schoonvader, groot- en overgrootvader echtgenoot van A Retranchement 2 september 1913 Sluis 16 januari 2009 Sluis: C.M.S. Basting-Buijze Retranchement: J.P. Basting R.M. Basting-Van Landschoot Karin en Luc Kristien en Sandor Retranchement: P.J. Basting M.C. Basting-Vefplanke Levien en Hu Ping, Chen Wy, Chen Yan Martien en Maaike, Jarno, Tim, Annique Joop en Claudy, Romy, Stijn Eelco en Lieke We bedanken alle medewerkers van Verzorgingshuis Rozenoord, voor de liefdevolle verzorging. Verzorgingshuis Rozenoord kll4 Hoogstraat 58 4524 AD Sluis De begrafenis zal in besloten kring plaatsvinden. Het laatste beetje is nu op, veel had ik te verduren. Het kaarsje is nu opgebrand, gedoofd zijn alle vuren. Voor mij die het aangaat is het niet erg, ik heb genoeg geleden. Voor hen die ik achterlaat: vaarwel en wees tevreden. Bedroefd, maar dankbaar dat hij uit zijn lijden is verlost, geven wij u kennis van het overlijden van mijn lieve man, onze papa, onze Rinus, opa én mijn zoon echtgenoot van ft Hoofdplaat, 14 september 1944 t Terneuzen, 16 januari 2009 Terneuzen: Marie Louise Den Haag: Saskia en Andries Amsterdam: Marije Terneuzen: IlonaenDick Terneuzen: Cindy en Edwin Fleur, Annabel, Elyne Breskens: Moeder Verschelling Churchilllaan 862,4532 JD Terneuzen De crematieplechtigheid wordt gehouden op woensdag 21 januari om 15.30 uur in de aula van het crematorium, Bellamystraat 28-c te Terneuzen. Na afloop van de crematieplechtigheid kunt u de familie persoonlijk condoleren. Wilt u, indien u geen kennisgeving heeft ontvangen deze aankondiging als zodanig beschouwen. Heden is na een kort ziekbed, zacht en '■'A kalm ingeslapen, mijn lieve zorgzame man, M onze vader, grootvader en overgrootvader Echtgenoot van In de leeftijd van 87 jaar Uit aller naam M.M. Stadhouders - van Luijk 18 januari 2009 Buitenruststraat 53 4337 EK Middelburg Gelegenheid tot afscheid nemen woensdag 21 januari van 19.00 tot 19.30 uur in het rouwcentrum 'Middelburg' aan de Buitenhovelaan 1. De crematieplechtigheid zal plaatsvinden op donder dag 22 januari om 12.00 uur in het crematorium aan de Westelijke Oude Havendijk te Middelburg. Na afloop is er gelegenheid de familie te condoleren in de condoleanceruimte van het crematorium. Voor uw bezoek, bloemen, gesproken of geschreven woorden na het plotseling overlijden van betuigen wij u onze welgemeende dank. Namens de familie: J.S. van Oorschot Zierikzee, januari 2009 Hiermede danken wij U hartelijk voor uw vriendschap en aandacht die u tijdens haar (even hebt gegeven aan onze (ieve zorgzame moeder en oma Het fieeft om veel steun gegeven zoveel medeleven te mogen ontvangen na haar overlijden. Kees en Gerda Hans en Lucie en kinderen Serooskerke/Sint Laurens, januari 2009 IN MEMORIAM 19-01-2005 19-01-2009 Je bent in mijn gedachten, soms met een traan, dan weer met een lach, maar je herinnering is blijvend elke dag. Henny Natuursteen, brons, rvs of glas voor ieder budget en van klassiek tot modern ËK ONZE SHOWROOM IN DE REGIO Oude Zandweg 2 y 436 F SK Westkapclle mm WWVV.DOM1NICUSGEDENKTEKENS.NL Verrijn Stuartweg 10 4462 GE Goes T. 0113-277200

Provinciale Zeeuwse Courant | 2009 | | pagina 23