H1ensenlinq.nl Familieberichten Dientje Posthuma-Wijnberger Suzanna Vader-van Sluis Neeltje Jacoba Johanna Reinhoud BeaAnna Verstraeten-de Waal Franciscus Verstraeten Jacobus Cornelis Stroosnijder Ko Stroosnijder Ko Stroosnijder Pieter van de Vrede Beeke Victor Gustaaf Verstraeten kijk ook op Jannie Hamelink Wim Vogel 20 I Maandag 19 januari 2009 "Ach kind, het komt allemaal wel weer goed. Nog vol levensenergie is overleden onze ma en oma Dalfsen Ellemeet 4 november 1936 17 januari 2009 We zijn heel erg dankbaar voor wat zij in ons leven heeft betekend. We zullen haar missen. In herinnering: Jan Posthuma -overleden 18 maart 2006- Ellemeet: Henk en Marleen Posthuma-Boot Jan Chris Dieneke en Hans 's Gravenpolder: Dia Posthuma Terwolde: Kêes Posthuma en Piet Bakker Correspondentieadres: Schelpweg 3 4323 LM Ellemeet We nodigen u uit om, samen met ons, afscheid van ma te nemen op woensdag 21 januari om 14.00 uur in de Nederlandse Hervormde Kerk te Noordwelle. Hieraan voorafgaand is er van 13.15 tot 13.45 uur gelegenheid ons te condoleren in het Dorpshuis, Smidsweg 9a te Noordwelle. Aansluitend aan de afscheidsdienst zal de begrafenis plaatsvinden om 15.00 uur op de Algemene Begraaf plaats aan de Wellandweg aldaar. Na de begrafenis bent u opnieuw welkom in het Dorpshuis voor koffie en een broodje. Indien u 1 bloem, zonder verpakking, wilt meenemen voor Dientje op haar graf vinden we dat fijn. Na een leven van hard werken, met vele ambachten, is de energie uit het lichaam weggevloeid. Fysiek was het lichaam op. 13 juli 1931 16 januari 2009 J. Stroosnijder-de Nood Martin en Anita MarnikSanne Slagveldstraat 22 4416 CC Kruiningen Woensdag21 januari is er van 13.00 tot 13.20 uur in Ons Dorpshuis, Berghoekstraat 3 te Kruiningen gelegenheid om afscheid te nemen. Om 13-30 uur willen we kort zijn levensloop gedenken waarna we hem om 14.00 uur ter aarde bestellen op de Algemene Begraafplaats te Kruiningen. Na de begrafenis is er in Ons Dorpshuis gelegenheid tot condoleren. Mocht u door omstandigheden geen rouwbrief ontvangen hebben, dan verzoeken wij u deze advertentie als zodanig te beschouwen. Tot onze droefheid is overleden onze lieve broer, zwager en oom Kruiningen, 16 januari 2009 Familie Stroosnijder Bedroefd zijn we om het overlijden van onze zwager en oom Dag Ko - We zullen je missen. Chris en Annie onze kinderen en kleinkinderen Ik zie een poort wijd open staan waardoor het licht komt stromen, een poort waar 'k vrijelijk in mag gaan om vrede te bekomen. Bedroefd, maar dankbaar voor alles wat zij voor mij heeft betekend, deel ik u mede dat is overleden mijn innig geliefde en zorgzame vrouw in de leeftijd van 84 jaar. Middelburg: A. J. Vader Mijn dank gaat uit naar alle medewerkers van "Zorgstroom" en 't Gasthuis afdeling "Molenwater" voor de goede zorgen. Zorgcentrum '"t Gasthuis" afdeling Molenwater, 16 januari 2009 Correspondentieadres: Oude Veerseweg 132 4332 SJ Middelburg Er is gelegenheid tot afscheid nemen woensdag 21 januari van 10.00 tot 10.20 uur in het uitvaart centrum H. Jobse, Bachweg 2 te Middelburg. Aan sluitend zal hier om 10.30 uur de rouwdienst worden gehouden. De begrafenis zal om 11.30 uur plaatsvinden op de begraafplaats aan de Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Na afloop van de begrafenis is er gelegenheid tot condoleren in de ontvangkamer van de begraaf plaats. Geen bezoek aan huis Als in de doodsvallei ik eens zal staan, En 'k zie de poorten voor mij opengaan, En Gij mij d'ogen sluit, dan juich ik blij: In leven en in dood waart Gij met mij! Joh. de Heer 586:4 Heel verdrietig, maar vol goede herinneringen aan de liefde voor haar gezin en familie, hebben wij toch nog onverwacht afscheid moeten nemen van onze lieve moeder en oma sinds 16 augustus 1957 weduwe van Terneuzen, 1-12-1919 Terneuzen, 118-1-2009 Betsy den Deurwaarder-van de Vrede Simon den Deurwaarder Winanda en Rinco Annika, Charlotte, Anne-Ruth Ronald en Cindy Nou, Ilja Martin en Elsbeth Nanne, Yorrit Joke van de Vrede Kees de Pooter Petra en Reggy Rachelle, Isis Mark en Fanny Verzorgingshuis Bachten Dieke Correspondentieadres: Galvanistraat 4 4532 KL Terneuzen Er is gelegenheid om afscheid van haar te nemen op woensdag 21 januari van 19.00 - 19.30 uur in uitvaartcentrum "de Ridder", Hughersluys 22, Terneuzen, en donderdag 22 januari van 13.30-13.50 uur in de Opstandingskerk, Bellamystraat 74, Terneuzen, Aansluitend zal er om 14.00 uur een afscheidsdienst gehouden worden in voornoemde kerk, waarna de begrafenis plaats vindt op de Zuiderbegraafplaats te Terneuzen. Na afloop van de begrafenis kunt u de familie condo leren in de Opstandingskerk. Onze dank gaat uit naar het personeel van "Bachten Diekevoor de liefdevolle verzorging. Opeens was er nog zo veel te zeggen. Opeens was er nog zo veel te vragen. Opeens is het te laat. Na een leven dat gekenmerkt werd door eenvoud, hartelijkheid, bezorgdheid en liefde is plotseling van ons heengegaan onze lieve moeder en oma weduwe van Zij overleed in de leeftijd van 84 jaar. Mechelen: Rudy en Leentje Verstraeten-D1 Huyvetter Kristof en Debbie Hulst: Jos Verstraeten Hulst: Benny Verstraeten Hulst: Paul en Patricia Verstraeten-Clapdorp Patricia en Johnny Nance en Olaf Denise Sebastiaan Maxime Terneuzen: Wim Verstraeten Koewaclit: Jeannette, Daniël en Bernadet 16 januari 2009 Correspondentieadres: VanderMalstaedeweg88, 4561 GVHulst U kunt afscheid van haar nemen in het uitvaart centrum van DELA, Van der Maelstedeweg 102b te Hulst, op dinsdag 20januari van 18.00 tot 18.30 uur. De uitvaartdienst wordt gehouden op woensdag 21 januari om 10.30 uur in de Basiliek van de H. Willi- brordus te Hulst, gevolgd door de begrafenis op de algemene begraafplaats aan de Van der Maelstede weg aldaar. Samenkomst in de kerk, waar gelegenheid is tot schriftelijk condoleren. Na de begrafenis bent u in de gelegenheid de familie ook persoonlijk te condoleren in bovengenoemd uitvaartcentrum. Wilt u, indien u geen kennisgeving heeft ontvangen, deze aankondiging als zodanig beschouwen. "Alles van waarde is weerloos Diep bedroefd delen wij u mede dat na een langdurige ziekte, op 69-jarige leeftijd, thuis rustig is ingeslapen mijn lieve man, onze onvergetelijke vader en opa Frans echtgenoot van Terneuzen: J.A. Verstraeten-Hamelink Oostkapelle: René en Carolien Eindhoven: Ronny en Jeannette, Janna 17 januari 2009 Debussyhof 213 4536 BK Terneuzen De crematieplechtigheid, wordt gehouden woensdag 21 januari om 9.00 uur in crematorium "Terneuzen", Bellamystraat 28c, Terneuzen. Gelegenheid tot condoleren na de plechtigheid in Restaurant Vijverhof, Fred, van Eedenstraat 2, Terneuzen. Geen bezoek aan huis. Geen bloemen. Wegens het overlijden van onze oud-directeur zijn onze kantoren vandaag, 19 januari, om 15.00 uur gesloten. Vogel Verhuizingen-Mondial Movers Archief Beheer Centrale Zeeland Multibox Inboedelhotel®

Provinciale Zeeuwse Courant | 2009 | | pagina 22