lllensenlinq.nl Familieberichten Maria Clementina Blaakman Tom van Dijk Rinie de Reu Rinie de Reu Jacobus Anthonie Jurry Suzanna Vader-van Sluis Tante Suus Jacoba Adriana Stoel Jacoba Adriana van der Weele-Stoel - tante Koos - Jacoba Adriana v.d.Weele-Stoel ook op George Jerome Cocquijt 18 februari 1995 Ko Francina Stephanie Jurry-D'haene Tante Koos Wouter van der Weele -tante Koos- 18 I Maandag 19 januari 2009 Na de tranen van verdriet komt de glimlach vol herinneringen. Verdrietig om haar heengaan, maar intens dankbaar voor het vele goede dat wij van haar mochten ontvangen, is van ons heengegaan, onze lieve zorgzame moeder, schoonmoeder, grootmoeder en overgroot moeder weduwe van in de leeftijd van 91 jaar. Eede: Eddy en Marleen Cocquijt-Van den Hauwe Frank en Charlotte, Ayke, V St.- Rita (B): Marleen en Daniël De Baele-Cocquijt Bart en Ruth, Tuur Sofle en Diego Eede: Piet en Marie-Christien t Cocquijt-de Baerdemaecker Andrea Van Hecke Stephanie en Jo Nieuw Vossemeer: Tilly en Jan Heijboer-Cocquijt Onze dank gaat uit naar dr. Jongsma en alle verzorgende en verplegende medewerkers. Eede, 17 januari 2009 Correspondentieadres: Mgr. De Backerstraat 23 4529 GR Eede De uitvaartdienst, waarbij u wordt uitgenodigd, zal gehouden worden op woensdag 21 januari om 10.00 uur in de Parochiekerk van de H. Maria Hemelvaart te Eede, waarna de crematie in Terneuzen zal plaats vinden. Samenkomst woensdag om 9.30 uur in het "Hof van Eede". Gelieve schriftelijke condoleance. De familie aanvaardt de offergang als blijk van deel neming. Zij die geen rouwbrief hebben ontvangen, gelieven deze advertentie als zodanig te beschouwen. Verdrietig hebben wij kennisgenomen van het overlijden van onze liberale vriend Wij zijn dankbaar voor zijn inzet en altijd aanwezige gezelligheid binnen de partij. Wij wensen Joan en de familie veel sterkte toe bij het verwerken-van dit verlies. Fractie en bestuur VVD Middelburg Vader van Marco en Sandra, onze hopman en onze welpenleidster. Wij wensen Lilian, Marco en Sandra veel sterkte om dit verlies samen te dragen. Bestuur, leiding, verkenners en welpen Scouting Sint Paulustroep IJzendijke Afgelopen vrijdag hebben wij het droevige bericht ontvangen, dat is overleden vader van onze goede vriend Marco. Wij wensen Marco, Lilian en Sandra veel sterkte toe in deze moeilijke periode. Namens je vrienden Jeroen, Sjoerd Petra, Flores Allette, Ferry Marjolijn, Martin, Marvin, Pieter Je vader blijft je vader zo eigen en vertrouwd Je wilt hem zo graag sparen omdat je van hem houdt Maar eens dan komt de dag dat je hem moet laten gaan je verstand zegt dat het goed is maar in je ogen blinkt een traan Omdat wij dankbaar zijn voor al zijn liefde en zorgen, zijn wij nu verdrietig dat van ons is heengegaan onze lieve pa en opa weduwnaar van A Hoek, 7 februari 1922 Hoek, 17 januari 2009 Ajax (Canada): Suzy Lokker-Jurry Toronto {Canada): Jaco Lokker en Patricia Alves Kees Hamilton (Canada): Cynthia Lokker en Jamie O'Donnell Sabine, Lauren, Seamus, Declan Oakville (Canada): Yvette Lokker en Craig Foote Ethan, Griffin Dank aan verplegend personeel Thuiszorg en Vremdieke en aan Dr. H.M. Nijsten. Beatrixstraat 3,4542 AW Hoek De crematieplechtigheid wordt gehouden op donder dag 22 januari om 14.30 uur in de aula van het crematorium, Bellamystraat 28-c te Terneuzen. Na afloop van de crematieplechtigheid kunt u de familie persoonlijk condoleren. Geen bloemen. Wilt u, indien u geen kennisgeving heeft ontvangen deze aankondiging als zodanig beschouwen. Met droefheid hebben we kennis genomen van het overlijden van "Over weinig zijl gij getrouw geweest, over veel zal ik u stellen. Mattheüs 2521 Met droefheid geven wij u kennis van het overlijden van onze schoonzus en tante Wij wensen onze broer Bram veel sterkte toe met dit verlies Middelburg: P. Vader f J. C. Vader-van Sluijs Oost-Souburg: T. Houkamp-Vader J. Iloukamp Middelburg: F.S. Meliefste-Vader C. Meliefste J. Vader t C. Vader-Janse t A.C. Vader E. Barentsen-Vader C. Barentsen t A. Vader J. A. Vader-van den Weel Oost-Souburg: C.A. Melse-Vader Middelburg: J. Vader E. Vader-Geschiere A. Vader P. Davidse-Vader L. Davidse A.J. Kosten-Vader W. Kosten Neven en nichten Middelburg, 16 januari 2009 "De bloemen spreken een eigen taal" Bedroefd, maar met goede herinneringen nemen wij afscheid van Sterk van lichaam en geest tot op het laatst is vredig van ons heen gegaan, onze dierbare tante sinds 23 september 1981 weduwe van A Brijdorpe 3 december 1907 t Colijnsplaat 17 januari 2009 Ex.test. A.W. Meulenberg-Gelok A. van Heestraat 10,4493 AK Kamperland Een speciaal woord van dank aan de medewerkers van 'Cleijenborch' en de Firma v.d. Bijl, voor de goede verzorging. f Gelegenheid tot afscheid nemen op dinsdag 20 janu ari van 19.00 uur tot 20.00 uur in Verzorgingshuis Cleijenborch, Dokter Maasstraat 4, kamer 336 te Colijnsplaat. De afschéidsdienst zal worden gehouden op donder dag 22 januari om 13.00 uur in 'de Ark", Veerweg 100 te Kamperland. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden om plm. 14.00 uur op de Algemene Begraafplaats. Na de begrafenis is er gelegenheid om de familie te condoleren en met hen samen te zijn in het 'Casembroothuis' Nieuwstraat 46 te Kamperland. Zij die geen rouwbrief hebben ontvangen kunnen deze aankondiging als zodanig beschouwen. Bedroefd, maar dankbaar voor alle mooie herinne ringen, delen wij u mee dat in de leeftijd van 101 jaar is overleden onze altijd meelevende lieve zus, schoonzus, tante en oud tante Middelburg: A. Pluijmers-Stoel Colijnsplaat: N. Stoel-Dalebout St.Laurens: TonyenRie Marco en Kim Perry en Heidi Natascha en hun kinderen Opmeer: Hanna en Corrie Wij bedanken de medewerkers van 'Cleijenborch voor de liefdvolle verzorging en de mooie jaren die ze daar mocht beleven. Wij zijn niet bedroefd omdat we haar hebben verloren maar dankbaar dat we haar hebben gehad. In de vroege ochtend van 17 januari is overleden Adrie Meulenberg in herinnering Jeannet Meulenberg Piet en Helna Marlou, Thom en Jeanine Anja en Bram Wij wensen Ome Bram veel sterkte toe De kinderen van Kroneveld Dankbaar voor haar liefde en de vele herinneringen, is van ons heengegaan onze tante en oud tante Serooskerke: Andries Meulenberg Leiny Meulenberg-Poppe Wissenkerke: Anna Leendertse-Meulenberg Achterneven-nichten

Provinciale Zeeuwse Courant | 2009 | | pagina 20