iïlensenlina.nl h.jobse "Eer uitvaart mag mooi zijn* ét ®Wisse Klaas van den Berg Thona Hommes-van den Ende Jaap Quaars Simon Branderhorst Jacobus Brasser Adriaan Geene Elisa de Graeve-Lammens OVERTOOM-GROEN Martin Kammerlander Frans Eduard Kleeman Kathalijntje Pleijte-den Dekker Gino Verdurmen Margaretha Valkier-Rinkhoud Bartholomeus Benjamin Smits 32 I Zaterdag 17 januari 2009 kijk ook op Voor uw blijk van medeleven ons betoond na het overlijden van willen wij u oprecht dank zeggen. Uit aller naam: M.P. van den Berg-Schrier Vlissingen, januari 2009 Voor de vele blijken van medeleven en belangstelling, zowel persoonlijk als schriftelijk, die wij van u mochten ontvangen na het overlijden van onze zuster, schoonzuster en tante betuigen wij u onze welgemeende dank. Namens de familie: J. van den Ende Middelburg, januari 2009 DANKBETUIGING Langs deze weg willen wij u graag van harte bedanken voor de grote belangstelling na het over lijden van mijn lieve man, onze zorgzame vader, schoonvader en opa Wij zijn getroost door de vele bemoedigende woorden, uw handdruk, de vele kaarten en uw aan wezigheid bij de crematieplechtigheid. Breskens,januari 2009 J.Quaars-Woittiez Kinderen en kleinkinderen Het heeft ons goed gedaan, dat zovelen op welke manier dan ook, J)lijk hebben gegeven van hun medeleven na het overlijden van Dit heeft ons veel steun gegeven. Hiervoor onze hartelijke dank. JJB randerhor s t-W i s se kinderen en kleinkinderen Kamperland, januari 2009 Geroerd en dankbaar zijn wij door de vele kaarten en andere blijken van medeleven die wij hebben mogen ontvangen na het overlijden van mijn lieve man, onze vader, schoonvader, opa en ouwe opa Ko De overweldigende warme belangstelling was en is voor ons een grote steun. Mede langs deze weg willen wij een ieder hiervoor van harte bedanken. A. Brasser-van Soelen Kinderen, klein en achterkleinkinderen Veere, januari 2009 DANKBETUIGING Hierbij willen wij iedereen bedanken voor uw mede leven tijdens zijn ziekte en na het overlijden van Uw aanwezigheid en blijken van belangstelling is ons allen tot steun geweest. Familie Geene Familie Kaljouw Kinderen en kleinkinderen Oost-Souburg, januari 2009 DANKBETUIGING De vele kaartjes, telefoontjes, en uw aanwezigheid bij het afscheid van onze lieve zorgzame ma, oma en overgrootoma Heeft ons goed gedaan. Onze hartelijke dank hiervoor. Een bijzonder woord van dank gaat uit naar zorgcentrum Vremdieke; pastor Niek van Waterschoot en uitvaart verzorging familiehuis "De Geslootene Boom voor het waardige afscheid. Familie de Graeve Uitvaart Zorgcentra Zeeland Kantoor en Uitvaartcentrum: Van Dishoeckstraat 620 4382 XW Vlissingen Telefoon: 0118-413417 De stilte is oorverdovend. Een omarming, een handdruk, een kaartje, een gedicht, lieve woorden van troost, en andere blijken van medeleven na het zo onverwacht overlijden van mijn lieve vriend hebben mij wederom laten voelen dat ik niet alleen sta in mijn verdriet. Hartelijk dank hiervoor. Omdat er liefde is, bestaat er geen voorbij, in alle eeuwigheid ben jij Annelies Verstelle Kloetinge, 17 januari 2009 De grote opkomst bij de begrafenis, het medeleven en de grote hoeveelheid kaarten na het overlijden van mijn lieve man, vader en opa was voor ons een grote troost en zal steeds een dankbare herinnering blijven. Daar het voor ons niet mogelijk is u allen persoonlijk te bedanken voor het warme medeleven dat wij hebben mogen ontvangen willen wij u langs deze weg onze oprechte dank betuigen. M.C. Kleeman-Ederzeel Kinderen, klein- en achterkleinkinderen Oost-Souburg, januari 2009 DANKBETUIGING Wij betuigen onze oprechte dank voor uw medeleven, ons betoond tijdens de ziekte en na het overlijden van namens de familie Cadzand, januari 2009 uitvaartverzorging bachweg 2 middelburg tel. 0118 46 22 05 www. hjobse-uitvaart. ni - - Düienburglaan 63, Goes. 0113-21 §815 www.uityaart.vg i UITVAARTZORG Schouwen Duiveland 0111-402000 DAG EN NACHT BEREIKBAAR Tel. 0113 259966 E-mail info@uitvaartwisse.nl Uitvaartverzorging web www.uitvaartwisse.nl DANKBETUIGING Uw medeleven, de vele kaarten en bloemen, de woor den van troost na het overlijden van waren voor ons een grote steun. Langs deze weg willen wij u, daarvoor hartelijk bedanken. Een speciaal woord van dank aan Dorenda en Joeri de mensen van Manpower en de collega's van PHILIPS. Miranda, Piet en Rene van DELA bedankt voor jullie hulp. Miranda, Kevin Familie Verdurmen Familie Lenting Graag willen wij u langs deze weg bedanken voor de enorme belangstelling en de vele kaarten, die wij mochten ontvangen na het overlijden van mijn lieve, zorgzame vrouw, onze lieve moeder en oma Wij hebben dit medeleven bijzonder op prijs gesteld. Jan Valkier Kinderen en kleinkinderen Goes, januari 2009 De vele hartverwarmende blijken van medeleven na het overlijden van mijn lieve man, onze vader, opa en overopa hebben ons steun en troost gegeven. Wij willen u hiervoor hartelijk danken. J. Smits-Neels Kinderen Klein en achterkleinkinderen Goes, januari 2009

Provinciale Zeeuwse Courant | 2009 | | pagina 96