Mb, Intern begeleider Oproepkrachten voor alle groepen Banen Q JobTrack.nl affévo www.allevo.nl Beleidsmedewerker Juridische Zaken Kantonnier B Kijk ook op Zaterdag 17 januari 20091 1 5 vlissingse m Schooivereniging\r De Vlissingse School vereniging is een basis school voor Neutraal Bijzonder Onderwijs. De leerlingen komen uit de regio VIissingen. Er wordt klassikaal les gegeven met voldoende ruimte voor zelfwerk zaamheid en individuele begeleiding. Onze school zet haar leerlingen aan tot zelfstandig handelen, verantwoordelijkheid en respect voor ieders levensovertuiging op politiek en religieus gebied. De personeelsformatie bestaat uit 18 leerkrachten, verdeeld over 9 groepen, alsmede vakleerkrachten voor gymnastiek en handvaardigheid. Met ingang van 1 april 2009 ontstaat er op-de school van de Vlissingse Schoolvereniging een vacature. Het bestuur is daarom op zoek naar een enthousiaste (wtf. 0,55) ervaring met ib-werkzaamheden affiniteit met het neutraal bijzonder onderwijs vaardigheid in het werken met computers de bereidheid zich in te zetten voor schoolbrede activiteiten Voorts is het bestuur op zoek naar INLICHTINGEN Inlichtingen worden u van harte verstrekt door de heer P. Nagtegaal, directeur en de heer G. van der Broek, adjunct-directeur, beiden bereikbaar op telefoonnummer 0118-467591. Een volledige functiebeschrijving voor de intern begeleider is ook bij hen op te vragen. SOLLICITEREN Uw sollicitatiebrief, met cv, kunt u binnen 14 dagen na het verschijnen van deze advertentie richten aan het bestuur van de Vlissingse Schoolvereniging t.a.v. mevr. M. de Vries-Maas, postbus 352, 4380 AJ Vlissingen. Informatie sollicitatie Voor meer informatie kun je terecht op onze website www.allevo.nl Telefonische informatie Telefonisch kan informatie opgevraagd worden bij de teamleiders van de diverse afdelingen of bij de RVE manager (tel. 0111 -439980). Acquisitie naar aanleiding van deze advertentie wordt niat op prijs gesteld. Allévo staat naast u. Hollandiapleinl4461 GT Goes Postbus 79, 4460 AB Goes Tel. 0113 - 24 91 70 E-mail PenO@allevo.nl Nieuwe enthousiaste collega's voor verpleeghuis Cornelia Allévo te Zierikzee Verpleegkundige (niv.4) - weekend-, avond-, en nachtdiensten (t.b.v. de hele locatie) 16-24 uur p/wk. Eerst Verantwoordelijk Verzorgende (niv.4) - afdeling Vliedberg (geronto-psychiatrie en niet aangeboren hersenletsel) 32 uur p/wk; - afdeling Hoge Duin (langdurige zorg) 28 uur p/wk. Verzorgende (niv.3) - afdeling Vliedberg (geronto-psychiatrie en niet aangeboren hersenletsel) minimaal 24 uur p/wk; - afdeling Polderland (kortdurende zorg en revalidatie) 32 uur p/wk; - afdeling Schelphoek (psycho-geriatrie) minimaal 24 uur p/wk. Met ruim 1800 collega's bieden wij zorg- en dienstverlening afgestemd op de vraag en de behoefte van de klant en streven daarbij een hoog service- en productniveau na. Alle inwoners van Schouwen-Duiveland, Noord- en Zuid-Beveland, St. Philips/and en Tholen kunnen gebruik maken van ons zorg- en dienstverleningspakket. Een pakket waarin intra- en extra murale verzorging en verpleging, huishoudelijke hulp en jeugdgezond heidszorg vertegenwoordigd zijn. Daarnaast bieden wij dieetadvïse- ring, uitleen van hulpartikelen en voorlichting bij ziekten. De zorg- en dienstverleningssector is een boeiende werkomgeving. Wij als organisatie voegen daar groeikansen en goede voorwaarden aan toe voor mensen met passie voor hun vak. In de eerste plaats zoekt de afdeling Public Affairs en Algemene Zaken ter versterking van het juridische cluster een Je bent verantwoordelijk voor de juridische advisering binnen de organisatie. Je adviseert over juridische aspecten van de bedrijfsvoering, procedures, relevante wetswijzigingen, jurisprudentie, schadeclaims en relevante wet- en regelgeving. Je stelt overeenkomsten, contracten en convenanten op in het kader van grondtransacties. Ook stel je verordeningen (inclusief wijzigingen) op van het havenbedrijf. Hierbij verwachten we dat je een bijdrage levert aan lopende en nieuwe projecten. Daarnaast wil de afdeling Infrastructuur en Ruimte graag uitbreiden met een Volgens het beheers- en onderhoudsplan verricht je diverse technische werkzaamheden in het beheersgebied en je schouwt periodiek de natte en droge infra structuur. Je controleert de naleving van reglementen, vergunningsvoorwaarden en (verkeers)veiligheidsmaatregelen binnen het gebied. Je beheert de technische werkplaats van het bedrijf en verricht daarvoor klein onderhoud en doet bestellingen. Je zorgt voor allerlei aspecten die te maken hebben met de huisvesting van Zeeland Seaports. Voor alle werkzaamheden rapporteer je aan de medewerker beheer die de operationele leiding heeft over de kantonniers. Wil je meer weten? Lijkt het je een uitdaging om een concrete bijdrage te leveren aan de ontwikkeling van de Zeeuwse havens en wil je meer weten of direct reageren? Kijk dan op www.zeeland-seaports.com. Daar vind je alle informatie over de vacatures en over Zeeland Seaports. O m De havens van Borsele, Vlissingen en Terneuzen vormen samen de derde haven van Nederland. De haven, waar ongeveer 250 bedrijven gevestigd zijn biedt werk aan zo'n 30.000 mensen. Met deze bijdrage aan de Zeeuwse werkgelegenheid en economie mag dit gebied met recht het kloppend hart van de Zeeuwse economie genoemd worden. Zeeland Seaports is Verantwoordelijk voor de economische ontwikkeling, het beheer, onderhoud, de exploitatie en de promotie van de Zeeuwse havens. Voor dè komende jaren heeft Zeeland Seaports de ambitie uitgesproken de haven verder te laten groeien voor wat betreft overslag en werkgelegenheid. Aandachtspunten hierbij zijn de groei van containeroverslag en de verdere ontwikkeling van duurzame industrie clusters. Om de groei van de havens te kunnen helpen realiseren moet ook de organisatie van Zeeland Seaports uitgebreid worden. Daarom zijn we op dit moment op zoek naar 2 nieuwe, enthou siaste medewerkers.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2009 | | pagina 83