Zeelandia Inkoper <M/V) Datomanager \Ék Algemeen Technisch Medewerker 1 2 Zaterdag 17 januari 2009 Kijk ook op Q) JobTrack.nl ingrediënten voor brood en banket Koninklijke Zeelandia Groep Zeelandia is een bedrijf in beweging. De'Koninklijke Zeelandia Groep ontwikkelt, produceert en levert hoogwaardige bakkerij-ingrediënten voor brood en banket. Naast betrouwbaar en dienstverlenend wordt Zeelandia gezien als inspirerend en innovatief. Zeelandia producten worden in meer dan 70 landen verkocht aan ambachtelijke en industriële bakkerijen. De Zeelandia Groep heeft naast vestigingen in de meeste Europese landen ook bedrijven in Azië en Zuid-Amerika. In Nederland (Zierikzee) zijn het internationale hoofdkantoor, de Nederlandse verkoopmaatschappij en een belangrijke productielocatie gevestigd, in totaal werken hier ca. 430 medewerkers. Wereldwijd zijn er ca. 1.500 medewerkers in dienst bij Zeelandia. Voor het hoofdkantoor in Zierikzee zijn we voor de afdeling Inkoop op zoek naar een enthousiaste en ambitieuze: (40 uur per week) De functie-inhoud In deze functie ben je verantwoordelijk voor de inkoop van een deel van de grondstoffen, de emballage, handelsartikelen én diverse andere artikelen om deze tijdig en tegen optimale condities ter beschikking te hebben. Hiertoe inventariseer je de geplande behoeften en de gewenste specificaties. Je selecteert en beoordeelt potentiële leveranciers. Je voert onderhandelingen met leveranciers, in binnen en buitenland, en je sluit in overleg met de leidinggevende en/of de budgetverantwoordeIijke medewerker koopovereenkomsten af. In deze functie ben je vooral .werkzaam voor de Nederlandse markt maar ook voor de dochters en deelnemingen in Europa. Daarnaast verleen je inkoopondersteuning aan diverse afdelingen binnen de organisatie in Zierikzee. Wat vragen Wij? Voor deze functie zijn we op zoek naar een representatieve persoonlijkheid die in het bezit is van een relevant diploma op minimaal HBO-niveau (zoals HEAO CE en/of Nevi l). Daarnaast beschik je over minimaal 5 jaar werkervaring in een vergelijkbare functie (bij voorkeur in de levensmiddelensector). Je kunt jezelf omschrijven als zelfstandig, flexibel, overtuigend, collegiaal en vooral klantgericht. Daarnaast beschik je over goede mondelinge en schriftelijke uitdrukkingsvaardigheden in zowel de Nederlandse-, Engelse als Duitse taal. Bovendien beschik je over uitstékende communicatieve-en onderhandelingsvaardigheden. Wat bieden wij? We bieden je een brede en afwisselende functie bij een professionele, internationaal gerichte en innovatieve werkgever gevestigd in Zierikzee. Deze. pittoreske plaats is gelegen in een schitterende omgeving, fraai gelegen op het filevrije Schouwen-Duiveland, dichtbij zee, strand, duinen en bosgebied. Een genót om te wonen en te werken dus! Daarnaast bieden we je een uitstekend en zeer compleet arbeidsvoorwaardenpakket. Postbus 9 4300 AA Zierikzee Telefoon 0111-419000 Fax 0111-416951 www.zeelandia.nl Geïnteresseerd? Als je jezelf herkent in bovenstaand profiel stuur dan je sollicitatiebrief binnen 10 dagen naar Zeelandia H.J. Doeleman, t.a.v. Charlotte de Kort, (area P&O-er), Postbus 9,4300 AA Zierikzee of per e-mail aan charlotte.dekort@zeelandia.nl. Algemene informatie vind je op onze website www.zeelandia.nl. Voor meer informatie over deze functie kun je contact opnemen met Hans van Ditmarsch, directeur inkoop 0111-419319). www.OELTA.nl Meer informatie? Je leest meer over deze functie op www.DELTA.nl/banen of neem contact op met Gerrit Reewinkel, telefoonnummer 06 - 28 90 67 55. Customer Services Center, afdeling Bedrijfsbureau Kerntaken - De benodigde gegevenskwaliteit bespreken met data- verantwoordelijke managers en datagebruikers. - Zorg dragen voor het opstellen, bijhouden en naleven van officiële datamodellen, definities en afspraken hieromtrent. - Verbeteringen initiëren met betrekking tot processen, applicaties en werkinstructies en voorstellen doen op basis van wensen van gebruikers, nieuwe ontwikkelingen of knelpunten. Profiel - Een afgeronde hbo IT opleiding. - Ervaring met datamanagement is een pre. - Pro-actief, initiatiefrijke instelling, klant- en resultaatgericht en een goed probleemoplossend vermogen. Wat bieden wij? Het maximumsalaris voor deze functie is 3.862,= bruto per maand. Daarnaast bieden we je een compleet pakket arbeidsvoorwaarden. Meer informatie? Je leest meer over deze functie op www.DELTA.nl/banen of neem contact op met Stéphan van Boven, Datamanager, telefoonnummer (0113) 88 47 74. Belangstelling? Heb je interesse in deze vacature, stuur dan je sollicitatie, samen met je CV, voor 31 januari 2009 per e-mail naarvacatures@DELTA.nl. Indien je solliciteert naar aanleiding van onze vacature in de PZC, graag je sollicitatie voorzien van vacaturecode 170109-PZ-09030907. Als je solliciteert naar aanleiding van onze advertentie in BN de Stem vermeld je vacaturecode 170109-BN-09030907. the multi-utility company Ben je bereid te investeren in onze toekomst én die van jou? Een ondernemende professional met ambitie en doorzettingsvermogen kan bij DELTA rekenen op een stevige loopbaan. Je gaat aan de slag in een veelzijdige onderneming waar je kunt profiteren van een volledig trainings- en opleidingspakket. DELTA biedt je volop kansen om te groeien in je werk en als persoon. Divisie Milieu, businessunit Compost Biomassa Vier divisies makeri deel uit van DELTA N.V.: Energy, Milieu, Infra en Comfort. De divisie Milieu biedt een integrale aanpak op het gebied van afvalmanagement en milieudiensten. DELTA Milieu beschikt over meerdere composterings- installaties. In de gesloten composteringsinrichtingen wordt groente-, fruit- en tuinafval (GFT) gerecycled. Naast het huishoudelijk GFT verwerken wij ook organisch bedrijfsafval en analoog GFT, afval dat als GFT verwerkbaar is. Open composteerinrichtingën worden ingezet voor de recycling van groenafval zoals: snoeihout, slootvegetatie, bermgras, boomstobben, plantaardig groenafval van boomkwekerijen, sierteelt en bloementeeltbedrijven. Kerntaken - Volgens aangegeven planning uitvoeren van eerstelijns correctief en preventief mechanisch onderhoud aan installaties en apparatuur. - De werking van de installaties en apparatuur controleren en reparaties aan geconstateerde gebreken en defecten uitvoeren. - Zonodig optreden als shovelmachinist. Profiel - Vmbo/mbo werk-en denkniveau. - Technische opleiding. - Ervaring met het verrichten van preventief onderhoud aan mechanische systeemcomponenten. De standplaats is Nieuwdorp. Wat bieden wij? We bieden je een compleet pakket arbeidsvoorwaarden. Belangstelling? Heb je interesse in deze vacature, stuur dan je sollicitatie, samen met je CV, voor 31 januari 2009 bij voorkeur per e-mail naar pomilieu@DELTA.nl of per post naar de Backoffice van de afdeling P8iO, Postbus 445 4530 AKTerneuzen. DELr" h levert energie, infra- en milieudiensten én digitale services, zoals internet, telefonie, radio en tv-signalen. Door deze diensten in één uniek pakket aan te bieden, kunnen we metrechtzeggen dat we een nuttig bedrijf zijn. In Zeeland, onze thuisbasis, is een groot deel van de Zeeuwen onze klant. Op de zakelijke markt zijn we actief in binnen- en buitenland in afvalmanagement, milieu, energieopwekking en -verkoop. Bij DELTA werken in Zeeland en daarbuiten zo'n 3.000 professionals.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2009 | | pagina 80