Voorzitter Banen Sociotherapeuten Werkplaatschef Jft. Machinale verspaners QjobTrack.nl Berenschot TRACTOR CHAUFFEUR/ LAADSCHOPMACHINIST isolatiemonteurs Kijk ook op Zaterdag 17 januari 20091 43 Ondernemend en verbindend De Zuidelijke Land- en Tuinbouworganisatie (ZLTO) is een vereniging voor ondernemers in de groene ruimte. In Noord-Brabant, Zeeland en Zuid-Gelderland vertegenwoordigt ZLTO ruim 18.500 leden, die zij op professionele en betrokken wijze ondersteunt bij het realiseren van een duurzame positie in markt en maatschappij. In samenwerking met Berenschot zoekt de vertrouwenscommissie van ZLTO een toekomstgerichte voorzitter die zich goed thuis voelt op het snijvlak van belangenbehartiging, ondernemingen en politiek bestuur. U kunt zowel in het eigen werkgebied als op nationaal en internationaal niveau effectief en strategisch opereren. Als voorzitter bent u, tezamen met de overige bestuursleden, verantwoordelijk voor de belan genbehartiging, het ondernemen en het versterken van de kennisinfrastructuur. Daarbij werkt u nauw samen met de werkorganisatie van de vereniging. Verder is van belang dat leden zich kunnen herkennen in hun voorzitter. Wilt u kennisnemen van het functieprofiel en de bijbe horende procedure of ZLTO attenderen op geschikte kandidaten? Neem dan contact op met prof. dr. Th.W.A. Camps, bestuursvoorzitter van Berenschot, Europalaan 40, 3526 KS Ütrecht. T 030 - 2 916 916. E zlto@berenschot.com. "De Korenbeurs" in Kortgene is "de perfecte locatie uoor de echte levensgenieter" is op korte termijn op zoek naar een creatieve zelfstandig werkend kok Wat vragen ivii: Een goede collega een vakman een teamspeler bekend met regionale produkten Wat bieden wij: Prettige werksfeer ruimte voor initiatieven zelfstandigheid Heeft u interesse Reageer dan schriftelijk of per email, met uw gegevens (van 25 januari tot 9 februari hebben wij bedrijfsvakantie) "De Korenbeurs Kaaistraat 12, 4484 CS Kortgene info@korenbeurs-kortgene. nl Loonbedrijf Wisse Ter versterking van ons team zijn wij op zoek naar een Wij vragen: - Affiniteit met de landbouw - Zelfstandig en in teamverband kunnen werken - Verantwoordelijkheidgevoel - MBO werk- en denkniveau Wij bieden u een uitdagende fulltime functie binnen een gemotiveerd team met een salaris afhankelijk van leeftijd en ervaring. Uw sollicitatie met C.V. binnen 14 dagen richten aan Loonbedrijf Wisse Kelderweg 4 4365 SC Meliskerke tel 0118-596040 Het verleden kan slachtoffers nog lang.achtervolge Laat ze niet alleen staan. Ét FondsSfacbtoffe: Giro 6700 DE VIERSPRONG, ambitieus, vernieuwend en inspirerend Psychotherapeutisch Centrum De Viersptvng is een ambitieuze derddijns GGZ-instdling. We bieden specialistisch diagnostisch onderzoek eti behandelprogramma's voor jongeren en loluassenen net complexe psychische ptvblemen en lierswnlijkheidspioblemitiek. We doen wetenschappdijk onderzoek om het effect van de bdxmdelingen te neten en vetgroten en dragen onze kamis over aan andere behandelaren in de geestelijke gezondheidszorg. De hoofdlocatie bevindt zich in Halsteren West-Brabantvet nevenlocaties in Zeeland, Brabant en de regio Rottadam. Het circuit jeugd in Halsteren zoekt per direct enthousiaste voor het programma Mentalization-Based Treatment voor Adolescenten (MBT-A) 32-36 uren per week, voor onbepaalde tijd Het behandelprogramma: Het behandelprogramma is een uitermate innovatief programma, dat wereldwijd pioniert op het vlak van de behandeling van jongeren met ernstige perstx>nlijkheidsstcxjrnissenHet programma richt zich op jongeren tussen 14 en 19 jaar met ernstige persoonlijkheidsstoornissen. De behandeling is opge bouwd in verschillende fasen en is gebaseerd op het Mentalization-Based Treatment model (Bateman en Fonagy). Dit is een nieuw model, waarvan de effectiviteit wordt ondersteund d<x>r wetenschappelijk onderzoek. Binnen het Circuit Jeugd is een variant van dit model ontwikkeld vtxjr adolescenten. Functie-inhoud: Als sociotherapeut/verpleegkundige ben je verbonden aan een multidisciplinair team, dat bestaat uit psychotherapeuten, vaktherapeuten, sociotherapeuten, een gezinstherapeut, een psychiater en een maat schappelijk werker. Deze teams worden geformeerd rond een groep van 7-8 jongeren. Je taak als socio therapeut/verpleegkundige omvat de volgende uitdagingen: Je bent persoonlijk begeleider van enkele jongeren van een groep. Vanuit die functie volg je de jongeren vanaf de aanmelding, gedurende de opname en de daarop volgende deeltijdbehandeling tot aan het ontslag. Je begeleidt de jongere in praktische aspecten (sociaal, financieel, wettelijk, soma tisch) tijdens de behandeling, zoigt ervoor dat de jongere voldoende in beeld is in het team, houdt bij waar de jongere zich in hpt therapieproces bevindt; je vormt in die zin een continue rode draad in de behandeling. Als persoonlijk begeleider stel je een signaleringsplan op met de jongere, om hem of haar te helpen emotionele crisissen te herkennen en erop te anticiperen met gepaste acties. Je bent co-therapeut in de psychotherapie en creatieve therapie. In die zin ben je de rode draad van de gnx:p gedurende de dag. Samen met een collega heb je dagelijks een avondgroep om de overgang naar het avondprogramma voor te bereiden, en wekelijks een weekendbespreking. Je wordt ingeschakeld in dag-, avond- en slaapdiensten. Wij vragen: het diploma verpleegkundige (B of HBO-V) of HBO SPH iemand die ambitieus is, van uitdagingen houdt en creatief mee denkt in een gkxxlnieuw programma voldoende veerkracht om met soms heftige problemen en crisissituaties om te kunnen gaan affiniteit met het werken met adolescenten affiniteit met het werken in teamverband een medewerker die bereid is om voortdurend stil te staan bij zichzelf, wat binnen liet MBT-model een vereiste is Wij bieden: De opleiding MBT-A en professionalisering in een uriiek werkveld. De arbeidsvoorwaarden zijn con form de CAO-GGZ. Salariëring vindt afhankelijk van ervaring plaars in FWG-fonctiegroep 45 of 50. Informatie en sollicitatie: Wil je meer weten over deze functie, neem dan contact op met Karin de Wit, teamcoördinator, of Ham- Pomerantz, teammanager a.i., beiden telefonisch te bereiken via 0164-632200. Je brief en uitgebreid CV (o.v.v. vacaturenummer 08.044) graag voor 31 januari a.s. richten aan De Viersprong, t.a.v. afdeling P&O, Postbus 7, 4660 AA Halsteren, of e-mailen naar; sollicitatie@deviersprong.nl. VIERSPRONG Acquisitie naar aanleiding van deze advertentie uordt niet op prijs gesteld Direct werk voor met ervaring voor project in Vlissingen. Bel direct naar 010-4360808 of kijk op www.labourforce.nl HILLEBRAND BiSZ] VERSPANING De bedrijfsactiviteiten van Hillebrand Verspaning B. V. richten zich voorname lijk op het bewerken en leveren van onderdelen voor de petrochemische industrie, bruggen, waterbouwkundige werken, bedrijfsgereedschap en de baggerindustrie. Wegens uitbreiding en groeiende orderportefeuille zoeken wij op korte termijn een: Met taakuitbreiding: werkvoorbereiding/calculatie Voor deze functie wordt gevraagd: - MBO werk- en denkniveau - Leidinggevende capaciteiten - Ervaring in de verspaning (CNC/conventioneel) - Technisch inzicht - Ruime ervaring in vergelijkbare functie Geboden wordt: - Afwisselend werk doorgroeimogelijkheden - Prettige werkomgeving binnen een groeiend bedrijf - Goede honorering en secundaire voorwaarden Ook zoeken wij: Voor alle voorkomende bewerkingen op diverse machines CNC/Conyentioneel Voor deze functie wordt gevraagd: - Ruime ervaring in vergelijkbare functie - Krachtige persoonlijkheid en sterke motivatie - Grote mate van zelfstandigheid - Technisch inzicht Geboden wordt: - Zeer afwisselend werk en doorgroeimoge lijkheden - Prettige werkomgeving - Goede honorering en secundaire voor waarden Voor informatie zie www.hillebrand-verspaning.nl of neem contact op met dhr. G. Jacobse, tel. 0118-674022 Sollicitaties binnen 14 dagen richten aan: Hillebrand Verspaning B.V., t.a.v. dhr. G. Jacobse, Herculesweg 10, 4338 PL Middelburg

Provinciale Zeeuwse Courant | 2009 | | pagina 47