deltamarina Verzorgenden SYSTEEMBEHEERDER ZorgSaam JobTrack.nl Laborant Cleaner Schipper ASSISTENT HOOFD SERVICE CENTER wntmimmmtm www.zorgstroom.nl Zichtbaar Beter! 42 I Zaterdag 17 januari 2009 Kijk ook op Martens B. V. is een dynamisch, klantgericht milieu- en logistiekgericht bedrijf dat industriële ondernemingen, overheden en de maritieme sector een passende oplossing biedt voor al hun problemen op het gebied van Milieu, Cleaning en Logistiek. Wegens snelle groei binnen ons bedrijf zijn wij op zoek naar: De functie: In deze functie bent u verantwoordelijk voor het op correcte wijze aannemen en verwerken van afvalstoffen en voor de ontvangstanalyse van de voer- en vaartuigen, voor het verrichten van aanvullende analyses op de ontvangstmonsters. U verzorgt de administratie van de verwerkingsprocessen conform Acceptatie en Verwerkingsbeleid en Administratieve Organisatie en Interne Controle. U controleert de transportdocumenten alvorens tot analyseren over te gaan en u houdt zich aan de handhaving van kwaliteits, milieu- en veiligheidsvoorschriften. Uw profiel: chemische kennis op MBO-niveau. geen 8-5 mentaliteit creativiteit is een must commercieel ingesteld kennis van relevante veiligheidsinstructies en kwaliteits- en milieuvoorschriften De functie: Deze functie bestaat uit het uitvoeren van diverse soorten (reinigings) werkzaamheden op uiteenlopende locaties in tanks of opslagruimten, in fabrieken, schepen en op buitenterreinen'. Alle voorkomende objecten binnen en buiten waarbij sprake is van losmaken, verzamelen, en verwijderen van vaste- en vloeistoffen. Verrichten van werkzaamheden als hulp van de machinist, w.o. het gereedmaken van de installatie (aansluiten/koppelen van hulpmiddelen, op aanwijzingen/instructies van de machinist en het uitvoeren van de daarbij behorende reinigingswerkzaamheden. De werkzaamheden variëren van zuiver handmatig werk tot werk met eenvoudige machines. Uw profiel Wij vragen iemand met de volgende eigenschappen: fanatiek en leergierig. zelfstandig kunnen werken. punctueel. geen 8-5 mentaliteit. Rijbewijs B-E Basisveiligheid VCA De functie: Deze functie bestaat uit het, met een inzamelvaartuig innemen, vervoeren en afleveren van afvalstoffen. Ervaring in de bunkering heeft onze voorkeur. Uw profiel Wij vragen iemand met de volgende eigenschappen: in het bezit van een groot vaarbewijs. ervaring in bunkering. in het bezit van radarpatent en ADNR of de bereidheid hiervoor een opleiding te volgen. stressbestendig en flexibel. geen 8-5 mentaliteit Ons aanbod: Voor de vacatures geldt dat wij een passend salaris en uitstekende secundaire arbeidsvoorwaarden bieden. Voor meerdere vacatures verwijzen wij naar onze website www.martenscleaning.nl Informatie en sollicitatie U kunt uw schriftelijke reactie binnen twee weken naar onderstaand adres versturen, t.a.v. dhr. S. Hendrickx Directeur Martens Havenontvangstinstallatie B.V. Spanjeweg 2 (Havennummer 8614) 4455 TW Nieuwdorp Tel. 0113-672210 E-mail. info@martenscleaning.nl www.martenscleaning.nl KORTGENE Delta Marina is een moderne gastvrije jachthaven aan het Veerse meer met 750 ligplaatsen vlakbij de Oosterschelde. Ons service center verricht alle reparatie en onderhoudswerkzaamheden aan zeil- en motorjachten. Door de toenemende werkzaamheden zoeken wij assistentie. Hiervoor zijn wij op zoek naar een: De taken bestaan uit; - assisteren van het hoofd service center; - contact onderhouden met cliënten-over reparaties - verkoop van technische artikelen - beheer van magazijn en inkoop - voorbereiden van offertes - administratieve werkzaamheden De functie-eisen zijn: - MBO-niveau motoren techniek - commerciële instelling - affiniteit met de watersport - kennis van de Engelse en Duitse taal - ervaring met geautomatiseerde administraties - flexibele instelling Wij bieden een afwisselende baan met beloning conform de HISWA CAO. Interesse? Schrijf je sollicitatie brief, voorzien van CV, aan Ad Geelhoed, email: homeDort@deltamarina.nl Postbus 16, 4484 ZG Kortgene, tel. 0113-307173, fax 0113-307172 Het hoofdkantoor van de Humares Groep is gevestigd in Vlissingen. Hier zetelt niet alleen de directie maar ook de stafafdelingen. Een van die afdelingen is de afdeling Automatisering. Voor deze afdeling zijn wij met spoed op zoek naar een fulltime In deze functie draag je samen met je collega's zorg voor het ontwikkelen, onderhouden en ondersteunen van de IQ infrastructuur van de Humares Groep. Je houdt je onder andere bezig met licentiebeheer, het analyseren, testen, beheren en bewaken van de servers en het netwerk, het analyseren en oplossen van incidenten, etc.. Kortom een zeer gevarieerde functie. Interesse? Kijk voor informatie over de functie en voor het versturen van je sollicitatie op www.humares.com/nl/carriere Humares is een middelgrote gespecialiseerde dienstverlener op de internationale flexibele arbeidsmarkt. Onze werkmaatschappijen richten zich op het uitzenden, detacheren en werving selectie van technisch, logistiek en maritiem personeel, alsmede van hoogopgeleide professionals in de engineering en de farmaceutische industrie. Jarenlange ervaring en de ontwikkeling van een aantal sterke concepten maken Humares een succesvolle speler op dit specifieke gedeelte van de arbeidsmarkt Humares omvat drie internationale merken: Maintec, Oceanwide en XPE en twee nationale merken: Impact Interim en TiP personeelsdiensten. HUMARES Zorgstroom zoekt Voor de thuiszorg Middelburg in de Stromenwijk en Vlissingen. Voor gemiddeld zo tot 28 uur per week. Ook voor z weekenden per 4 weken zijn er vacatures. Kijk voor meer informatie op www.zorgstroom.nl of bel met de afdeling HRM, tel. 0118-684 000. Acquisitie n.a.v. deze advertentie wordt niet op prijs gesteld. ZorgSaam Zeëuws-Vlaanderen is dé specialist in zorg voor jong en oud in Zeeuws-Vlaanderen en daarbuiten. ZorgSaam biedt preventieve zorg, zorg aan huis, ziekenhuiszorg en ouderenzorg, staat voor goede kwali teit van zorg, is modern en innovatief. ZorgSaam Zeeuws-Vlaanderen heeft vacatures voor diverse functies. Enkele vacatures uit ons aanbod: Leerling verpleegkundige niveau 4 Radiodiagnostisch laborant Alphahelpende Als alphahelpende bent u in dienst van de cliënt en voert u zelfstandig huishoudelijke werkzaamheden uit. Verzorgende IG, locatie Bachten Dieke Huishoudhulp Allround operatieassistent Medewerker flexbureau Dankzij een uitgebreid pakket aan medische- en zorgvoorzieningen is het werk interessant en veelzijdig. Daarnaast zijn er volop doorstroom mogelijkheden en opleidingsfaciliteiten. Kijk voor de uitgebreide omschrijvingen en het totale vacature aanbod op onze website. U kunt ook contact opnemen met de personeelsadministratie: 0115-674500. Zeeuws-Vlaanderen www. zorgsaamorg Ziekenhuis Ambulance Thuiszorg Woonzorgcentra

Provinciale Zeeuwse Courant | 2009 | | pagina 46