kom naar de oriëntatieavond donderdag 22 januari 18.00-21.00 uur ir randstad Projectleider vastgoed l'escaut Collega's JobTrack.nl www.allevo.nl C LEARWATER GROUP Ervaar zelf de chemie van ons bedrijf! Kijk ook op Zaterdag 17 januari 2009 I 41 Breda, Kloosterplein 7, (076) 533 37 77 Bergen op Zoom, Burg. van Hasseltstraat 52a, (0164) 21 43 50 Middelburg, Beenhouwerssingel 3, (0118) 68 00 50 Goes, Van de Spiegelstraat 2, (0113) 27 48 00 Terneuzen, Axelsestraat 8, (0115) 64 03 00 Oosterhout, Bredaseweg 8, (0162) 49 75 75 Roosendaal, dr. Brabersstraat 10, (0165) 58 70 00 Alleen met een baan die echt bij je past, kun je het beste uit jezelf halen. Kies de juiste richting en kom naar de oriëntatieavond: test jezelf, check je cv, volg workshops, laatje adviseren over opleidingen en neem kennis van onze vacatures. Kijk voor meer informatie op randstad.nl/loopbaancheck. Uitzenden Detacheren Professionals Search Selection HR Solutions léhouse Services l'escaut woonservice werkt aan wonen. Wij stellen daarbij de huurders centraal. Hun behoefte aan goede en betaalbare woningen in een prettige omgeving is voor ons de leidraad in het ontwikkelen en innoveren van onze dienstverlening. Onze 100 medewerkers zijn vakmensen, betrokken bij de kwaliteit van de woon dienstverlening en ondernemend. Ze staan open voor nieuwe ontwikkelingen. Ze werken vanuit twee vestigingen in Vlissingen. l'escaut woonservice beheert een woningbestand van ruim 6500 woningen en appartementen in Vlissingen en Oost-Souburg. De afdeling woondienstverlèning vormt de frontoffice van l'escaut woonservice. Binnen deze afdeling wordt onder andere ook het strategisch voorraadbeleid ontwikkeld. Om aan de grote vraag naar betaalbare huisvesting voor onze uiteenlopende doelgroepen te voldoen, werken we hard aan de realisatie van herstructurering-en nieuwbouwprojecten. Door het vertrek van de huidige functionaris zoeken wij een (m/v) Het werk Je bent verantwoordelijk voor het initiëren, ontwikkelen en coördineren van vastgoed projecten in de nieuwbouw. Je maakt en bewaakt afspraken en je bent verantwoordelijk voor het opstellen van projectrapportages en managementinformatie, waaronder over zichten voor begroting en jaarverslag. De competenties Je bent een gedreven en resultaatgerichte projectleider. Je hebt een opleiding bouwkun de op HBO-niveau, kennis van en ervaring met projectontwikkeling en meerdere jaren relevante werkervaring. Je bent ondernemend en initiatiefrijk,, hebt organisatie talent en je beschikt over uitstekende communicatieve vaardigheden. Onze arbeidsvoorwaarden Wij bieden een een fulltime baan, salaris conform de CAO Woondiensten en een uitstekend pakket secundaire arbeidsvoorwaarden. De arbeidsovereenkomst wordt in eerste instantie afgesloten voor de duur van een jaar. Meer informatie Indien je geïnteresseerd bent in de functie en meer informatie wenst, dan kun je contact opnemen met dhr. L.J. Schipper, telefoonnummer 0118 42 23 75. Hij kan je ook informeren over de sollicitatieprocedure. Je sollicitatiebrief en curriculum vitae kun je tot uiterlijk 28 januari 2009 opsturen. Richt je brief aan: l'escaut woonservice t.a.v. de heerj. vaTi Beekhuizen Postbus 227 4380 AE Vlissingen E-mailen kan natuurlijk ook: werken@lescaut.nl Acquisitie naar aanleiding van deze advertentie wordt niet op prijs gesteld. Meer dan 6500 huurwoningen, voor iedereen ten behoeve van de thuiszorg in de gemeente Tholen Verpleegkundigen nachtzorg voor 9-27 uur per week (niveau 4) Verzorgenden vanaf 10 uur per week of oproepkrachten (niveau 3) (Zieken)verzorgenden en Verpleegkundigen als oproepkracht (minimaal niveau 3 IG) Informatie sollicitatie Voor meer informatie kun je terecht op www.allevo.nl Ook kan je op werkdagen telefonisch contact opnemen met de Operationeel manager AWBZ extramuraal, Iris Kruithof, telefoon (0166) 668450. Je schriftelijke reactie voorzien van een motivatie voor je sollicitatie en CV dient, onder vermelding van vacaturenummer 0900Ó1uiterlijk 27 januari 2009 in ons bezit te zijn. De sollicitatiegesprekken staan gepland op 29 januari 2009 in Sint Maartensdijk. Je kunt de brief richten aan: Allévo, Afdeling P&O Postbus 79, 4460 AB Goes E-mailen kan ook, ons adres is: PenO@allevo.nl Acquisitie naar aanleiding van deze advertentie wordt niet op prijs gesteld. Allévo staat naast u. Met ruim 1800 collega's bieden wij zorg- en dienstverlening afgestemd op de vraag en de behoefte van de klant en streven daarbij een hoog service- en productniveau na. Alle inwoners van Schouwen-Duiveland, Noord- en Zuid-Beveland. St. Philipsland en Tholen kunnen gebruik maken van ons zorg- en dienstverleningspakket Een pakket waarin intra- en extra murale verzorging en verpleging, huishoudelijke hulp en jeugdgezond heidszorg vertegenwoordigd zijn. Daarnaast bieden wij dieetadvise- ring. uitleen van hulpartikelen en voorlichting bij ziekten. De zorg- en dienstverleningssector is een boeiende werkomgeving. Wij als organisatie voegen daar groeikansen en goede voorwaarden aan toe voor mensen met passie voor hun vak. Hollandiapleinl4461 GT Goes Postbus 79, 4460 AB Goes Tel. 0113 - 24 91 70 E-mail PenO@allevo.nl De Clearwater Group is een jonge, dynamische rederij met 7 moderne chemicaiiën- tankers. in januari gaat ons 8e schip, MT Capewafer, in de vaart. Wij vervoeren voor vrijwel alle bekende chemie concerns een grote verschei denheid aan chemicaliën, Met onze schepen bedienen we het gehele gebied van Noord-West Europa Wij bieden interessante en afwisselende functies bij een groeiende rederij met een persoonlijke benadering. Wij bieden uitstekende arbeidsvoorwaarden volgens de bedrijfs-CAO met aantrek kelijke salarissen en een 13e maand. Daarnaast kennen.wij een zeer aantrekkelijk vaar- verlofsysteem van 7 weken op en 7 weken af. Meer informatie? www.clearwatergroup.nl Begin 2009 wordt MT Capewater aan onze vloot toegevoegd. Wegens deze uitbreiding van de. vloot zoeken wij: Kapiteins info@lescaut.nl 100 jaar woonservice Samen werken aan wonen www.lescaut.nl De kapitein waar wij naar op zoek zijn heeft jarenlange ervaring aan boord van chemicaliën- en/of olietankers. Beschik je over deze ervaring, werk je graag in een hecht, klein team bij een jonge, groeiende rederij, dan ben jij de kapitein die wij zoeken. Daarnaast bieden wij de mogelijkheid voor een oplei dingstraject tot kapitein voor officieren met ervaring op gas-, olie- of productentankers. Ie Stuurlieden die beschikken over een ruime ervaring aan boord van tankers en toe zijn aan deze uitdaging zijn ook welkom om te solliciteren naar deze functie. Ie Stuurlieden Wij hebben vacatures voor le stuurlieden op de chemicaliëntankers (7 weken op - 7 weken af), maar ook voor het vervoer van niet-chemische lading (4 weken op - 4 weken af). Als Ie stuurman dien je te beschikken over een MBO of HBO maritieme op leiding. Heb je minimaal 2 jaar werkervaring als officier dienstdoend op een chemicaliëntanker, dan kom je in aanmerking voor de vacature op de chemietankers. Ben je geïnteresseerd in een functie als le stuurman voor het vervoer van niet-chemische lading dan kan deze ervaring tevens zijn opgedaan op gas-, olie- of productentankers. Daarnaast bieden wij stuurlieden met ervaring op gas-, olie- of productentankers de mogelijkheid een opleidings traject tot gespecialiseerde stuurman op onze chemicali- entankers te volgen. Heb je interesse in één van deze functies, dan kun je solliciteren via het sollicitatieformulier op onze site www.dearwatergroup.nl, vergeet niet uw CV mee te sturen. U kunt ook uw sollicitatiebrief en CV sturen aan: Clearwater Group, t.a.v. Leonie Waardeioo. Voor informatie over de functies of over onze rederij kunt u telefonisch contact opnemen op telefoonnummer+31 (0)786410440. 2950 AJ Alblasserdam t: +31(0)78 64104401: +31(0)78 6413891

Provinciale Zeeuwse Courant | 2009 | | pagina 45