Banen H..M P&O-adviseur m/v QiJ°bTrack.nl CONSULENT (M/V) £sso\ wolter dros Beleidsmedewerker Welzijn m/v 56 Zaterdag 17 januari 2009 I1 Zeeuwse Stichting voor Beheer en Bewindvoering ZSBB treedt op als bewindvoerder voor mensen die niet langer in staat zijn zelfstandig hun geld en/of goederen te beheren. Daar kunnen verschillende redenen voor zijn, zoals ziekte, ouderdom of persoonlijke omstandigheden. Bewindvoerders worden benoemd en gecontroleerd door de kantonrechter. De ZSBB is een zelfstandige stichting en aangesloten bij de Branchevereniging voor Professionele Bewindvoerders en Inkomensbeheerders. In verband met uitbreiding zoekt de Zeeuwse Stichting voor Beheer en Bewindvoering op korte termijn een voor 32 uur per week (ma. t/m do) Taakomschrijving: verzorgen van de administratie van de cliënt beheren van financiën van de cliënt afleggen van rekening en verantwoording aan de kantonrechter onderhouden van contacten met cliënten en/of vertegenwoordigers invullen van formulieren zoals toeslagen, kwijtscheldingen en inkomensonderzoeken. huur opzeggingen en verkoop woning opslag/verwijderen inboedels relatiebeheer met diverse instanties (bijv. kantongerecht of kredietbank) De werkzaamheden worden hoofdzakelijk uitgevoerd vanuit ons kantoor in Middelburg. Gevraagd wordt: HBO werk- en denkniveau (HEAO/SJD/MWD) goede communicatieve eigenschappen zowel zelfstandig als in teamverband kunnen werken minimaal 5 jaar relevante werkervaring stressbestendig kennis sociale kaart Zeeland in bezit van auto en rijbewijs B Geboden wordt: goede primaire en secundaire arbeidsvoorwaarden afwisselend werk binnen een prettige werkomgeving Nadere informatie over de functie kunt u verkrijgen bij dhr. E. Koopmans, telefoon 0118-656967. Wij verzoeken u de sollicitatie per mail toe te zenden aan info@zsbb.nl Tijger zoekt mensen! Modern geoutilleerde stations, acceptatie van alle creditcards, een uitgebreid assortiment in de Snack Shop. Aan alles merkt u dat de 300 Esso stations tot de modernste en meest service gerichte van Nederland behoren. Om ook in ons station dat hoge niveau te handhaven zijn wij op zoek naar VERKOOPMEDEWERKER MA/ Woonachtig in Walcheren Parttime variabel voor 20 uur P/W De baan zal bestaan uit het verkopen van artikelen uit onze Esso-shop, het afrekenen van aankopen en verwerken van leveringen en het verzorgen van promotionele acties. Het schoonhouden van shop en voorterrein en alle handelingen verrichten die nodig zijn. Uw profiel komt overeen met de volgende eisen: Een vervolgopleiding van minimaal 4 jaar, goede beheersing van. de Nederlandse en Duitse taal, praktijkervaring met kassa- en computerapparatuur en bereidheid om op onregelmatige tijden te werken, ook in het weekend. De honorering is overeenkomstig de CAO. Geïnteresseerd in een afwisselende baan? Stuur dan uw handgeschreven sollicitatie binnen 7 dagen na verschijnen van dit blad naar: Esso Cevaal, Laan der Verenigde Naties 1A, 4334 ES Middelburg, t.a.v. dhr. J.A. Cevaal. Het ritme van de Tijger. Wolter Dros is een creatieve en innovatieve partner die integraal en complementair techni sche installaties ontwerpt, installeert, onderhoudt en beheert. Verspreid over twintig vestigingen vormen zestienhonderd gemoti veerde mensen de toege voegde waarde van ons product. Wolter Dros is onder deel van TBI techniek. TBI techniek levert de techniek die mensen nodig hebben om te wonen, te werken, te recreëren en zich te ver plaatsen. De bedrijven van TBI techniek beheersen naast de basisdisciplines elektrotechniek en werk tuigbouw een groot aan tal specialismen. Onze afdeling Personeel Organisatie is bezig met een professionaliseringsslag. Als gevolg daarvan zoeken wij voor de vestiging Goes een gedreven In onze marktgerichte onderneming bent u op P&O-gebied de professionele gesprekspartner voor uw vestigingen en levert u een actieve bijdrage aan het tot stand komen van de doelen van onze organisatie. U richt zich zowel op beleidsontwikkeling en -advisering, als op de individuele begeleiding van medewerkers. Vanuit een ondernemende en proactieve houding activeert u verande ringsprocessen en draagt u bij aan het op een hoger niveau brengen van de afdeling P&O. Tevens bent u, samen met uw P&O-assistent, verantwoordelijk voor de operationele zaken zoals werving en selectie, arbeidsvoorwaarden, functie waardering, opleiding en ontwikkeling. In ons team past een ervaren, ondernemende adviseur met bij voorkeur ervaring in een technische werkomgeving. Uw sterke persoonlijkheid weerspiegelt zich in integriteit, passie, relativeringsvermogen, sensitiviteit en enthousiasme. Een resultaatgerichte en hands-on instelling typeren u en u kunt op alle niveaus goed en helder communiceren. U bent open en toegankelijk en in staat uw mening inspirerend en overtuigend over te brengen. Wolter Dros Postbus 47 3800 AA Amersfoort Stuur uw-brief samen met uw cv t.a.v. Sandra Uland, hoofd P&O, of kijk op www.wolterendros.nl/vacatures. Acquisitie naar aanleiding van deze advertentie wordt niet op prijs gesteld. Wolter Dros. Techniek met karakter. TBI techniek voor 36 uur per week schaal 8 (uitloop 9) vac. nr. AZ08/5433 GEMEENTE ®S RUCPHEN Rucphen - Schijf - Sprundel - St.WÏSIehrord - Zegge Kijk ook op Rucphen groen en recreatief De gemeente Rucphen is een gemeente waar ruim 22.500 inwoners in een groene omgeving wonen en recreëren. Bij de sector Samenleving is de volgende functie vacant: Voor de volledige vacaturetekst en verdere informatie kunt u terecht op onze website www.rucphen.nl of op www.werkeninwestbrabant.nl. Acquisitie naar aanleiding van deze advertentie wordt niet op prijs gesteld. Voor nadere informatie over de functie-inhoud kunt u contact opnemen met Jos de Mooij, hoofd van de sector Samenleving (0165-349761).

Provinciale Zeeuwse Courant | 2009 | | pagina 34