Kritiek op bestrijding crisis 2 en 3, spectrum 1 17 35 Lekker Kapje GuD3S[?fe33B 023C^[kiIf®bqg Kzfflqp Groot offensief Nederlanders in Uruzgan PZC Meer dan een gebouw met rechters V*I', l/rrfc: Herfstachtig VIDEO ZATERDAG 17 januari 2009 - PROVINCIALE ZEEUWSE COURANT - 251e jaargang nr. 14 - los nummer 1,45, zaterdag 2,10 Katse verzamelingen www.pzc.nl/Bevelanden Vrijwilligers in winterse sferen Feyenoord verliest ook zonder Verbeek WALCHEREN Maatregelen kabinet gaan sociale partners niet ver genoeg. DEN HAAG - Werkgevers en vakbon den zijn ontevreden over de ma nier waarop het kabinet de econo mische crisis bestrijdt. Om het be drijfsleven er echt bovenop te hel pen en massale werkloosheid te gen te gaan, zijn volgens hen veel ingrijpender maatregelen nodig dan het kabinet gisteren heeft aan gekondigd. Den Haag zet vooral in op kredietverlening aan bedrijven, een maatregel die de schatkist nau welijks geld kost. Koopkrachtverbe tering blijft voorlopig achterwege, omdat de meeste huishoudens er door de lage inflatie al op vooruit gaan. „Banken en bedrijven vor men nu het grootste probleem", zegt minister Bos van Financiën. De sociale partners vinden dat de overheid veel te weinig geld uit trekt om echt soelaas te bieden. Zij stellen dat Nederland een voor beeld moet nemen aan Duitsland, dat 50 miljard euro in de eigen eco nomie steekt. Daarvoor vindt dit kabinet het nog te vroeg. Het wil SOHAR - In de Omaanse havenstad Sohar heeft een dromedaris interesse in het boeket van prin ses Maxima. Zij bracht gisteren met prins Wil- lem-Alexander een bezoek aan het internationaal havenbedrijf van Sohar. De onderneming is een joint venture van de regering van Oman en de ha ven van Rotterdam. Het paar brengt tot en met dinsdag een bezoek aan Oman en de Verenigde Arabische Emiraten. foto Robin Utrecht/ANP Amadore Hotels Restaurants heeft zin in 2009! Alle kamers en suites van Arion zijn totaal vernieuwd, een echt Grand Hotel. Onze welbekende brunch op zondag bieden wij naast Arneville en Arion nu ook aan in het gezellige Grand Café Jersey in Goes. Het maandmenu januari is heerlijk en het maandmenu van februari staat de hele maand in het teken van Valentijn en dus romantiek. Meer weten? Wij nodigen u van harte uit voor een rondleiding of wij komen graag bij u langs met een creatief voorstel. Bel met onze sales op: 0118 - 41 05 02 Reserveer nu! Grand Café Hotel Jersey Grand Café Raymondo Goes Grand Café Raymondo Vlissingen Grand Café Stefano's Grand Hotel Arion Hotel Arneville Verras uw geliefde en reserveer nu alvast voor Valentijn. T. 0I 13 - 23 23 23 T. 0I 13 - 23 00 66 T. Ol 18-44 14 41 T. Ol I8-4I 80 19 T. 0I I8-4I 05 02 T. Ol 18 - 63 84 56 JB Ontdek de vele vroegboekvoordelen van de verschillende reisorganisaties zoals honderden euro's vroegboekkorting, gratis vakantieweken, gratis halfpension, i-oudervoordeel, extra kinderkortingen of autohuurvoordeel. Ga naar één van de 220 Globe Reisburo's of www.globereisburo.nl. gaat nét even verder eerst de nieuwe ramingen van het Centraal Planbureau afwachten, die eind februari verschijnen. pagina 2: Zeeland tegen krediet crisis pagina 5: kabinet wil bouw op peil houden DEN HAAG - Nederlandse militairen zijn gisteren begonnen aan een grootschalige aanval in de Baluchi- vallei in Afghanistan. In totaal proberen 800 Nederlan ders, Afghanen en Australiërs de beruchte vallei ten noorden van Kamp Holland ip de provincie Uruzgan te heroveren op rebellen. In oktober 2007 is in dezelfde om geving ook een hevige slag gele verd. De operatie staat onder lei ding van kolonel Kees Matthijssen. Bij de strijd raakten tot nu toe ze ven Afghaanse-militairen gewond. Een meerderheid van de Nederlan ders (54 procent) vindt dat de mili taire missie in Afghanistan niet moet worden verlengd, bleek giste ren uit een peiling van Maurice de Hond onder ruim 1200 mensen. pagina 3: commentaar pagina 6 en 7: krijgsmacht zit aan zijn taks tot nog toe valt de weerstand mee Feyenoord voetbalt rest van het seizoen tegen degradatie reacties: 538 Stelende politieman moet ontslagen worden fineens 9% ■JmBÊÊÊÊÊÊm Zeeland: 2, 3, 21 t/m31; Binnen land: 4 t/m 7; Buitenland: 8 en 9; Meningen: 12 en 13; Beurs: 14; Economie: 15; Buitengebied: 16 en 17; Weer: 18; Strips: 19; Cultuur: 33; Sport 35 t/m 41. Bijlagen: Spec trum, Reizen, Wonen en Media met daarin Televisie: 52 t/m 55. 8 711688 555547

Provinciale Zeeuwse Courant | 2009 | | pagina 1