Invalleerkracht Senior Bedrijfsjurist Bei den (Q) JobTrack.nl Medisch centralisten/ doktersassistenten M/V VPCO TH LEN e.o. CBS Het Kompas Anna Jacobapolder ui i Michael Page Recreatiecentrum de Vogel Constructie Conv. - CNC Draaier - Frezer Bankwerker - Monteur Leerling Monteur 44 I Zaterdag 17 januari 2009 Kijk ook op sifiz Stichting Huisartsendienstenstructuur Zeeland De huisartsenposten verzorgen de spoedeisende hulp buiten kantooruren. Wij zoeken voor de huisartsenpost in Vlissingen met ingang van 1 april 2009 enthousiaste: In deze functie beantwoordt u de telefoon, bepaalt u de urgentiegraad van de klacht en kiest de daarbij behorende actie. Daarnaast assisteert u bij of verricht u in opdracht van de huis arts behandelingen en geeft u informatie. U begeleidt en geeft voorlichting aan patiënten en/ of begeleiders en u verricht administratieve en organisatorische werkzaamheden voor de SHZ. U beschikt over het diploma doktersassistent of verpleegkundige, u bent zelfstandig en flexi bel, u heeft bij voorkeur werkervaring als doktersassistent of verpleegkundige, u kunt in teamverband werken, u heeft ervaring met automatiseringsprogramma's en u bent bereid avond/nacht- en weekenddiensten te werken. Het betreft een containercontract met een vast aantal uren in een bepaalde periode die in overleg worden ingepland. Het betreft een contract voor bepaalde tijd, namelijk voor de duur van één jaar, met de mogelijkheid tot verlenging. Wij bieden een aanstelling onder voorwaarden varrde CAO Huisartsenzorg. Salariëring is afhankelijk van leeftijd en ervaring van de kandidaat. Verdere functie-informatie is te verkrijgen bij mevrouw A. van Wingen, secretariaat SHZ, telefoonnummer (0113) 34 40 57 of via www.soz.nl,www.zwv.nl en www.zz.nl. Uw sollicitatiebrief én curriculum vitae kunt u, onder vermelding van het vacaturenummer SHZ 09.01 vóór 1 februari 2009, richten aan Ziekenhuis Walcheren, t.a.v. P&O Servicecentrum, Postbus 3200, 4380 DD Vlissingen of via het e-mailadres: solliciteren.vlissingen@zzlnd.nl. Wij zijn op zoek naar een i.v.m. zwangerschapsverlof Tholen De vier woonkernen Oud-Vossemeer, Anna Jacobapolder, Poortvliet en Tholen maken deel uit van de gemeente Tholen. Het inwonertal van de gemeente ligt rond de 25.000. En voor zover je het nog niet wist, Tholen is een prachtig eiland om te wonent te leven en te werken. De Vereniging De Vereniging voor Protestants Christelijk Onderwijs Tholen en omstreken heeft 4 basisscholen onder haar beheer: SmdB De Ark te Oud-Vossemeer, CBS Het Kompas te Anna Jacobapolder, de Jenaplan Leef- en Werkgemeenschap SmdB te Poortvliet en CNS De Regenboog te Tholen. De School CBS Het Kompas te Anna Jacobapolder is een kleine basisschool met circa 40 leerlingen. Deze zijn verdeeld over drie combinatiegroepen t.w. 1-2-3, 4-5 en 6-7-8. Management Elke school heeft een eigen integraal verantwoordelijke schoolleider. Deze worden aangestuurd door een algemeen directeur. Wij zoeken: Een invalleerkracht voor CBS Het Kompas Voor vervanging van zwanger schapsverlof Voor een combinatiegroep 6-7-8 van 14 leerlingen Van 2-3-2009 tot 20-6-2009 Voor 2 dagen per week: donderdag en vrijdag En 1x per 3 weken ook op woensdag Wij vragen van de kandidaten dat zij: Meelevend lid zijn van een van de protestants-christelijke kerken of geloofsgemeenschappen Overtuigd zijn van het feit dat de school een leef- en werkgemeenschap is voor leerlingen, leraren en alle andere betrokkenen In staat zijn tot goede samenwerking in een klein team Procedure: Sollicitatiebrief met cv wordt uiterlijk 14 dagen na verschijnen van deze advertentie verwacht Sollicitatiebrief graag per mail versturen Kijk voor informatie over de vereniging en de scholen op de website www.vpcotholen.nl Voor meer informatie: mw. C. Schults, directeur CBS Het Kompas, 0167-573173 06-13203133. Sollicitatieadres: VPCO Tholen e.o., t.a.v. dhr. P. Walhout, Postbus 29, 4690 AA Tholen of per e-mail: piet.walhout@freeler.nl the multi-utility company DELTA is een ondernemend en veelzijdig multi-utility bedrijf, dat een breed pakket van diensten en producten aanbiedt en sterk in ontwikkeling is. De belangrijkste activiteiten zijn de produktie en levering van elektriciteit, gas, waterzuivering), (digitale) radio- en televisiesignalen, afvalverwerking, internet via de kabel, digitale telefonie en infrastructurele diensten. Voor de retailmarkt ligt de focus van DELTA op Zeeland, maar ten aanzien van de zakelijke markt is DELTA ook tot ver buiten de provincie Zeeland actief, onder andere via haar joint ventures EPZ, EVIDES, Solland en haar meerderheidsbelang in het Belgische afvalverwerkingsbedrijf Indaver. Voor DELTA zijn wij, vanwege groei, op zoek naar een pragmatisch ingestelde bedrijfsjurist, die de organisatie van juridisch advies kan voorzien. Je rapporteert aan het Hoofd Juridische Zaken en maakt onderdeel uit van een team van zes juristen. Middelburg Uitdagende rol in een dynamische industrie Taken en verantwoordelijkheden: Opstellen, beoordelen, analyseren en aanpassen van diverse contracten Geven van juridisch advies aan de gehele organisatie -♦ Bijhouden van ontwikkelingen in wetgeving Deelnemen aan projectgroepen Onderhouden van contacten met externe (juridische) adviseurs en overige relaties Profiel van de geschikte kandidaat: Opleiding Nederlands recht Circa vier tot-zes jaar werkervaring op het gebied van verbintenissen- en ondernemingrecht, aanbestedingsrecht is een pre Integere, flexibele persoonlijkheid Uitstekende communicatieve vaardigheden in de Nederlandse en Engelse taal Wij verzoeken u vriendelijk uw cv via onze website in te sturen. U kunt de vacature vinden op basis van het referentienummer 142615. Uw sollicitatie wordt behandeld door mr. Rosanne Boer te Amsterdam. Een referentieonderzoek is onderdeel van onze procedure. Specialist in Legal Recruitment 166 kantoren in 28 landen www.michaelpage.nl een gezinscamping in Hengstdijk zoekt ondernemers echtpaar/team voor het horecacentrum Het horecacentrum bestaat uit een grote zaal met restaurant gedeelte, frituur met bar, amusementenhal, toiletgroep, grote entree, uitgebreide keuken, ruim magazijn en een groot térras aan zowel de voor- als zijkant. Wij wensen de exploitatie over te dragen in de vorm van een pachtovereenkomst waar van ook de inventaris onderdeel uitmaakt. Pachter heeft geen éi^'en kapitaal voor overna me nodig. Eisen: Jullie zijn ontzettend enthousiast, creatief en hebben ervaring in het klaarmaken van maaltijden, het verzorgen van feesten en partijen. Dan is dit een superkans voor het juiste ondernemersstel! Sollicitaties incl. cv of voor meer informatie o kunt u schriftelijk richten aan; Recreatiecentrum de Vogel t /Wc©SS t.a.v. Mevr. van den Bosch, vogelweg 4, 4585 PL Hengstdijk of via mail: info@de-vogel.nl Lagendijk Constructie B. V. is een familiebedrijf dat al ruim 30 jaar gespecialiseerd is in het ontwerpen en produceren van speciale scheeps- en offshore kranen. Ook het fabriceren en onderhouden van installaties voor de scheepvaart en industrie valt binnen onze werkzaamheden. Per direct hebben wij plaats voor onderstaande functie's: Jij: met VMBO niveau, met ervaring, (uitgezonderd leerling) die wil mee groeien in een dynamisch bedrijf, Wij: zeer afwisselende en uitdagende functie's, goede beloning naar capaciteiten, goed teamverband, prima arbeidsvoorwaarden. Uw sollicitatie met CV kunt u richten aan: Lagendijk Constructie B.V. t.a.v. dhr. P.D. Ocké, Choorhoekseweg 3, 4424 NW WEMELDINGE of mailen: o.ocke@iaaendiik-constructie.nl Acquisitie naar aanleiding van deze advertentie wordt niet op prijs gesteld

Provinciale Zeeuwse Courant | 2009 | | pagina 154