OTHO vy ZorgSaam Manager OK Topwijnen voor een spectaculair lage prijs pySï LEZERSE^TRA PZC QjobTrack.nl PeopleFirst Funktie t. Medtatr DIRECTEUR M/V Schaal DA Kijk ook op Zaterdag 17 januari 20091 43 De helft van Nederland ligt onder de zeespiegel; in Nederland leven we met water. Het is overal: in rivieren en sloten, in de lucht en in ons huis. Het water hóórt bij óns. Dijken zorgen voor onze veilig heid. Sluizen, stuwen en gemalen regelen de waterstanden bij droogte of wateroverlast. Afvalwater wordt gezuiverd en het water in beken, sloten en rivieren blijft van goede kwali teit. Dat is het werk van het waterschap. Klantgerichtheid, duidelijkheid en samenwerking zijn speer punten van het waterschap. Als werkgever biedt het water schap een aantrekkelijk pakket arbeidsvoorwaarden, o.a. flexi bele werktijden, betaald ouder schapsverlof, keuzesysteem arbeidsvoorwaarden en een structurele eindejaarsuitkering. Waterschap Brabantse Delta is derde op de lijst van beste werkgevers non-profit van Nederland. Bron: Intermediair 19 juni 2008. Reageren op een van deze vacatures? Stuur je sollicitatie onder vermelding van het vacaturenummer vóór 9 februari 2009 naar waterschap Brabantse Delta, t.a.v. Edwin van Ravenstein, Postbus 5520, 4801 DZ Breda of maiUje brief naar sollicitatiës@brabantsedelta.nl. Een uitvoerige beschrijving vind je op onze website www.brabantsedelta.nl. Afdelingshoofd Juridische Zaken met oog voor mens en proces 0,8 fte (29,6 uur per week) Vacaturenummer 09/01. Integraal management aan team van juridische professionals. Eerste aan spreekpunt voor directie en bestuur. Strategische beleidsontwikkeling. Betrokken bij multidisciplinaire pro jecten. Excellerend in een dynamische en bestuurlijk-politieke omgeving; communicatief, verbindend en coa chend. Academisch werk- en denk niveau met een bestuurskundige of juridische achtergrond en minimaal 3 jaar relevante managementervaring. Maximaal 5.724,- bruto per maand bij een volledig dienstverband. Conform het aanstellingsbeleid van het waterschap betreft het voorals nog een tijdelijke aanstelling voor de duur van 3 jaar. De sollicitatiegesprekken staan gepland op 17 februari 2009. Juridisch beleidsmedewerker omgevingsbewust bestuursrechtelijke jurist min. 0,8 en max. 1,0 fte (29,6 - 37 uur per week) Vacaturenummer 09/02. Procesvertegenwoordiging in bestuurs rechtelijke procedures; vertalen wet en regelgeving; deelname aan projecten. Strategisch en analytisch; klantgericht en enthousiast. Academisch werk- en denkniveau met bestuursrechtelijke achtergrond. Maximaal 4.452,— bruto per maand bij een volledig dienstver band. Conform het aanstellingsbeleid van het waterschap betreft het voor alsnog een tijdelijke aanstelling voor de duur van 3 jaar. De sollicitatiegesprekken staan gepland op 16 februari 2009. Juridisch beleidsmedewerker civiel jurist die de verbinding met het bestuursrecht maakt min. 0,8 en max. 1,0 fte (29,6 - 37 uur per week) Vacaturenummer 09/03. Advisering over civielrechtelijke zaken; opstellen en beoordelen van over eenkomsten; behandelen aansprakelijk stellingen; procesvertegenwoordiging in civiele zaken; beleidsontwikkeling; deelname aan projecten. Beleidsgerichte jurist met civielrechte lijke achtergrond strategisch en ana lytisch; klantgericht en enthousiast. Academisch werk- en denkniveau met civielrechtelijke achtergrond. Maximaal 4.452,- bruto per maand bij een volledig dienstverband. Conform het aanstellingsbeleid van het water schap betreft het vooralsnog een tijdelijke aanstelling voor de duur van 3 jaar. De sollicitatiegesprekken staan gepland op 16 februari 2009. Juridisch medewerker breed georiënteerde hbo'er met interesse voor beleid en uitvoering min. 0,8 en max. 1,0 fte. (29,6 - 37 uur per week) Vacaturenummer 09/04. Juridische kwaliteitszorg; databank wet- en regelgeving; advisering over toepassing wet- en regelgeving en bijdragen aan beleidsadvisering. Brede juridische interesse; leergierig; communicatief en proactief. Hbo- werk- en denkniveau, bijvoorbeeld hbo-Recht. Maximaal €3.926,— bruto per maand bij een volledig dienst verband. Conform het aanstellings beleid van het waterschap betreft het vooralsnog een tijdelijke aan stelling voor de duur van 3 jaar. De sollicitatiegesprekken staan gepland op 19 februari 2009. Interesse? Voor meer informatie over de functie Afdelingshoofd Juridische Zaken kun je contact op nemen met Karen Hauber, interim-hoofd afdeling Juridische Zaken, tel. 06 - 52 39 83 10 (op maandag, dinsdag en donderdag) of met Mary-José van Overveld, sector- hoofd Middelen, tel. (076) 564 13 07 (op maandag, dinsdag, donderdag en vrijdag). Voor de overige functies kun je contact opnemen met Karen Hauber, interim- hoofd afdeling Juridische Zaken, tel. 06 - 52 39 83 10 (op maandag, dinsdag en donderdag) of met René Klerks, juridisch beleidsmedewerker, teL (076) 564 14 31. Acquisitie wordt niet op prijs gesteld. ijÊ "Brabantse Delta Water kleurt het leven Zeeuws-Vlaanderen Combineert zakelijkheid met zorg Organisatie ZorgSaam Zeeuws-Vlaanderen beschikt over drie ziekenhuislocaties, ambu lancedienst, thuiszorg en vier locaties voor ouderenzorg. Ruim 3000 medewerkers bieden kwaliteitszorg. Binnen ZorgSaam is de sector Medisch Facilitair verantwoordelijk voor kwalitatief hoogwaardig onderzoek en behandeling. Uitgangspunten zijn de zorgbehoefte van de patiënt, optimale afstemming van het zorgproces met overige betrokkenen en de beschikbare menskracht en middelen. In dit kader heeft de afdeling Operatiekamers (ca. 80 medewerkers op locaties De Honte en Antonius) als doel het behandelen en /of opereren van geplande en acute patiënten. Er is sprake van een breed scala aan snijdend specialismen, terwijl moderne technieken en apparatuur worden toegepast. De OK zet zich in voor kwalitatief hoogwaardige dienstverlening en een hoge productie. Op de afdeling komt de functie beschikbaar van een manager OK met uit- stekepde people skills. Standplaats Terneuzen. Functie U geeft als manager van de afdeling OK samen met de medisch manager integraal leiding aan de afdeling. Verantwoordelijk voor optimalisatie van bedrijfsprocessen, uit stippelen van beleid en het creëren van een stimulerende werksfeer, gericht op ontwikke len en behoud van mensen. Verantwoordelijk voor een goede coördinatie met behande laars en overige belanghebbenden, alsmede voor het ontwikkelen en implementeren van het afdelingsbeleid. U organiseert een opti male opname-, OK-planning en capaciteits benutting. Beheert de afdelingsbudgetten, middelen en ruimten en voert een aantal rapportages uit. Treedt op als lid van de OK- commissie en bereidt in dit kader de vergade ringen voor. Profiel U (m/v) beschikt over een HBO/ academisch werk- en denkniveau en meer jarige managementervaring binnen een complex krachtenveld. Bedrijfsmatig sterk en ervaring met planning en logistieke proces sen. Kennis van de ziekenhuis- en OK-organï- satie is een pre. U ontstijgt het operationele proces en weet prioriteiten te stellen. Beïn vloedt groepsdynamische processen op posi tieve wijze en staat op natuurlijke wijze voor het team. Op alle niveaus bent u een volwaardig sparringpartner. Resultaatgericht, proactief, besluitvaardig en vernieuwend. Aanbod Positie in kwalitatief goed zieken huis in beweging. Salaris passend bij de zwaarte van de functie, afhankelijk van ken nis en ervaring, conform CAO Ziekenhuizen. Reactie Brief met CV vóór 31 januari a.s. per post of e-mail aan FunktieMediair, t.a.v. mw. drs. L. Ceertsma, Postbus 19015, 3001 BA Rotterdam. Telefoon 010-206 62 22. E-mail: LidewijGeertsma@funktiemediair.nl Zie ook: www.funktffemediair.nl interim management staff training coaching recruitment assessment ORGANISATIE-BOUWERS De Schalm is een kleine, actieve school met 70 leerlingen en 4 combinatiegroepen, die in samenwerking met ouders, personeel, bestuur, algemeen directeur en de collega-scholen binnen OcTHO, de kwaliteit van het onderwijs aan kinderen hoog in het vaandel heeft staan. Stichting Openbaar Primair Onderwijs Tholen Wij zoeken z.s.m. een voor openbare basisschool DE SCHALM te Stavenisse Functie-eisen: Naast de wettelijke vereisten verwachten wij van de kandidaten dat zij: - deze functie zien als een uitdaging en een kans; - voorstander zijn van openbaar onderwijs; - beschikken over goede communicatieve leidinggevende kwaliteiten; - een duidelijke visie hebben op onderwijs (inclusief ICT). Een uitgebreider functieprofiel en inhoudelijke informatie over de school (o.a. de schoolgids) is terug te vinden op onze website www.obs-tholen.nl. Inlichtingen kunnen ingewonnen worden bij de heer L. Hellemons, algemeen directeur, of mevrouw Y. van den Berge, beleidsmedewerker personeel, tel: 0166 - 667028. Stuur uw sollicitatiebrief met cv uiterlijk 29 januari 2009 naar: OcTHO Postbus 23 4690 AA Tholen of mail deze naar personeel.octho@concepts.nl. Deze vacature is gelijktijdig intern open gesteld. Chateau Naudonnet - Bordeaux Superieur AOC 2006 In het Franse Virsac maakt de Nederlandse wijnmaker Wim wan der Eijk al jaren lang met weel succes de mooiste wijnen. Zijn soepele Bordeaux Superi eur heeft door de jaren heen al wele prijzen gewonnen. Adviesprijs 8,95 Lezersprijs 5,95 -stel op www.pzc.nl/webwinkel Chateau Grandis - Haut Médoc Cru Bourgeois AOC 2006 Stijlvolle, karaktervolle, luxe Haut Médoc Cru Bourgeois met veel rood fruit. Uit bundig elegante, rokerige en krachtige smaak met bosbessen en frambozen. 18 maanden lageringop eikenhouten vaten. Adviesprijs 12,95 Lezersprijs 7,95 1 Chateau du Roy - Saint Emilion Grand Cru AOC 2001 Uitbundige, zeer fruitige Grand Cru met veel krui den en specerijen. Volle, warme, smaak met veel fruit, lavendel en pit. De afdronk is lang met een verleidelijke kruidigheid. Adviesprijs 19,95 Lezersprijs 11,95 BON FRANSE TOPWIJNEN Hierbij bestel ik l (aantal) x dozen (6 flessen) Bordeaux Superieur 2006 a 5,95 per fles (aantal) x dozen (6 flessen) Haut Médoc Cru Bourg. 2006 a 7,95 per fles (aantal) x dozen (6 flessen) Saint Emilion Grand Cru 2001 a 11,95 per fles Vanaf vier dozen betaalt u geen verzendkosten. Bij minder dan vier dozen - draagt u 5,95 bij. U ontvangt de rekening per post nadat de wijn geleverd is. VOORLETTERSVOORNAAM .NAAM OM Ov GEBOORTEDATUM ABONNEENUMMER Stuur de volledig in blokletters ingevulde bon in een envelop naar Wijnwinkel, Antwoordnummer 10822,7960 WB Ruinerwold. (een postzegel is niet nodig.) De PZC gaat zorgvuldig om met persoonsgegevens Op alle informatie die u aan ons verstrekt is de Wet Bescherming Persoonsgegevens van toepassing In het colofon van de krant en op www.pzc.nl treft u nadere informatie aan.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2009 | | pagina 153