Familieberichten kiikookop 0 Hlensenlinq.nl Jo van de Sande- Bevelander Mathilda Sponselee-van Heese Willemijntje Maatje Stoel-Bom Behroez Taryakchi Behroez Taryakchi Anna Elizabeth Tazelaar Rinus Verburg M.C. Verburg dr. M.C. (Rien) Verburg 30 I Zaterdag 17 januari 2009 Een warmer en mooier afscheid van onze lieve moeder, schoonmoeder en oma hadden wij ons niet kunnen wensen. Alle bhjken van medeleven, in welke vorm dan ook en de belangstehing bij de begrafenis zijn voor ons een grote troost. Hierdoor hebben wij ervaren hoe geliefd zij was bij velen. Hiervoor willen wij iedereen dan ook hartelijk danken. Tevens willen wij van de gelegenheid gebruik maken de heer Leen van der Werf van Arensman uitvaart verzorging te bedanken voor de respectvolle begelei ding voor en tijdens de begrafenis. Han en Jozé Michelle Eric en Nell eke Christa Jaimie Anita en Adrie Jordy Erwin Zierikzee, januari 2009 Gedachten in verwarring, alzo'n lange tijd Toch zong jijje liedjes en leek dan zo tevree Wij zongen met jou mee samen, om jou heen Een glimlach die verscheen Rust nu maar, je was zo moe sluit je ogen toe Omringd door allen die haar hef waren, is onverwacht, na een leven dat getekend werd door inzet en hartelijkheid, van ons heengegaan onze ma en oma Thiele weduwe van Jules Sponselee Zij overleed in de leeftijd van 85 jaar. Chaam: Jo en Helga Sponselee-De Meyer Leila en Marlijn Joyce Made: Ben en Trees Sponselee-de Meester Jurjen en Susan A Mathieu en Maaike Amsterdam: Tonny Sponselee en Paul Scholte Oostburg: Rosita en Mare Wante-Sponselee Niels Anika 14 januari 2009 Verzorgingshuis De Vurssche Rooseveltlaan 1Axel Correspondentieadres: Weegschaal 1,4501 HS Oostburg U kunt afscheid nemen van ma in het Woonzorg Centrum Antonius, Pastoor Versterplein 1 te Kloosterzande, op dinsdag 20 januari van 19.00 tot 19.30 uur. De uitvaartdienst wordt gehouden op woensdag 21 januari om 10.30 uur in de parochiekerk van de H. Martinus, Groenendijk 40 te Kloosterzande, gevolgd door de begrafenis op de r.-k. begraafplaats aldaar. Samenkomst in de kerk, waar gelegenheid is tot schriftelijk condoleren. Na afloop van de begrafenis kunt u de familie persoonlijk condoleren in "Zaal van Waes" (tegen over de kerk),'Groen en dijk 51 te Kloosterzande. Wilt u, indien u geen kennisgeving heeft ontvangen, deze aankondiging als zodanig beschouwen. Als leven lijden wordt is sterven een verlossing. Verdrietig, maar dankbaar voor alle fijne herin neringen die zij achter laat geven wij u kennis van het overhjden van Mien sinds 15 november 1989 weduwe van Jacob Stoel A 1 maart 1919 116 januari 2009 Uit aller naam: Mien en Rinus LoenderslooUvan der Schelde Brouwershaven, Haven Zuidzijde 4 Correspondentieadres: Vijverlaan 154, 2923 VJ Krimpen aan den IJssel Dinsdag 20 januari is er van 19.00 tot 20.00 uur gelegenheid tot condoleren in de ontmoetingsruimte van de Ichtuskerk aan het Bostonplein te Brouwers haven. De plechtigheid voorafgaand aan de crematie zal woensdag 21 januari om 12.30 uur worden gehouden in het crematorium te Middelburg, Westelijke Oude Ilavendijk 3. Na de plechtigheid is er gelegenheid elkaar te ont moeten in de ontvangstruimte van het crematorium. Met verdriet hebben we kennisgenomen van het over lijden van onze zeer gewaardeerde collega en vriend We zullen zijn positieve en optimistische instelling erg missen. Wij wensen Joes en de familie veel sterkte toe met het dragen van dit verlies. Medewerkers Asielzoekerscentrum Middelburg Met grote verslagenheid hebben wij kennis genomen van het overlijden van onze zeer gewaardeerde medewerker In de jaren dat Behroez werkzaam was bij ons bedrijf hebben wij hem leren kennen als een zeer toegewijde en betrokken collega. Hij zal gemist worden. Wij wensen zijn wouw, familie en vrienden veel sterkte bij het verwerken van dit verlies. -Namens directie, rayonmanager en collega's van Trigion Beveiliging district Rijnmond Uiteindelijk beseften wij het allemaal; deze strijd kon je niet winnen, hoe sterk je ook was. Het was genoeg voor je, en zoals jij altijd zei:'t is goe'. Behroez, we zullen je nooit vergeten. Onze deelneming gaat uit naar Joes, en de familie. Namens alle collega's van Trigion Beveiliging BV AZC Middelburg 'De grote stilte is gekomen in plaats van al de kreten die de wereld slaakt... de grote stilte met zijn ademloze dromen, die heel ons klein gedoe ineens belachelijk maakt. In de gezegende leeftijd van 88 jaar, ging zacht en kalm van ons heen onze moeder en grootmoeder -Anneke- Balikpapan (Indonesië), t Middelburg, 30 septemberl920 15 januari 2009 Longtown, Carlisle (Eng.): Pieter en Carol Rol Apeldoorn: Henk Rol en Yvonne Kolkman Middelburg: Ellen Rol Hemelum: Rohinda Tazelaar Naarden: Tonny Rol Neuil-sur-Mer (Fr.): Wim en Jacqueline Rol Leusden: Anne t en Piet Aartsen-Rol Wateringen: Hannie en Gertjan Fikkert-Rol Eemnes: Paula Mons-Rol Rhenen: Lex en Marion Rol-Fleurke Klein en achterkleinkinderen Correspondentieadres: Wijdaustraat 86, 4337 VH Middelburg Onze moeder is opgebaard in haar kamer in Zorg centrum Swerf-Rust (kamer nol23) L. Stommesweg 1 te Middelburg, waar gelegenheid is om afscheid te nemen op maandag 19 januari van '19.00 tot 20.00 uur. Eveneens kunt u van haar afscheid nemen op dinsdag 20 januari van 13.15 tot 13.45 uur in uitvaartcentrum H. Jobse, Bachweg 2 te Middelburg. Aansluitend zal om 14.00 urn- in bovengenoemd rouwcentrum de uitvaartplechtigheid plaatsvinden. Na afloop van de plechtigheid is er gelegenheid de familie te condoleren. De crematie zal in stilte plaatsvinden. Het bestuur en de redactie van het Zeeuws Tijdschrift hebben met leedwezen kennisgenomen van het over lijden van de oprichter van het Zeeuws Tijdschrift Wij gedenken hem als de man die in 1950 de fijnen voor het Zeeuws Tijdschrift uitzette waarlangs wij ons nu nog steeds bewegen. Onze gedachten gaan uit naar zijn wouw en verdere familie. Namens het Zeeuws Tijdschrift Karla Peijs, voorzitter Paul van der Velde, hoofdredacteur Verdrietig hebben wij kennis genomen van het over lijden van de heer De heer Verburg was zeer betrokken bij de Zeeuwse Bibliotheek, onder meer blijkende uit zijn voorzitter schap van de Stichting Vrienden van de Zeeuwse Bibliotheek van 1988 tot 2006. Dankbaar zijn wij voor zijn waardevolle bijdrage aan onze organisatie. Directie en medewerkers Zeeuwse Bibliotheek, Stichting Vrienden van de Zeeuwse Bibliotheek De Partij van de Arbeid Zeeland heeft een zeer -gewaardeerd en prominent lid verloren. oud lid Raad van State en Eerste Kamer Wij zijn hem erkentelijk voor alles wat hij voor Zeeland en onze partij heeft betekend. - Aty Harwijne, voorzitter gewest Zeeland Peter Holtring, voorzitter Statenfractie Marleen de Voogd, voorzitter afd. Middelburg

Provinciale Zeeuwse Courant | 2009 | | pagina 140