opzegdienst Familieberichte! fTlensenlinq.nl Overlsdsn Marinus van den Dorpel Marinus van den Dorpel Marinus van den Dorpel Albert Dirkzwager A. Dirkzwager Albert Dirkzwager A. Dirkzwager Adriaan Dirk van den Berge 24 I Zaterdag 17 januari 2009 kijk ook op Colofon Familieberichten E-mail pzcfamilieberichten@wegenernieuwsmedia.nl Telefoon 088-013 9999 "Die in de schuilplaats des Allerhoogsten is gezeten, Die zal vernachten in de schaduw des Almachtig en Psalm. 91:1 Met grote droefheid geven wij n kennis dat de Heere onverwacht van ons heeft weggenomen mijn innig geliefde en zorgzame man, onze zeer geliefde, meelevende vader en grootvader echtgenoot van Maria J anna van der Maas A 26 september 1925 te Yerseke 116 januari 2009 te Tholen Tholen: M. J. van den Dorpel-van der Maas Yerseke: Arjan van den Dorpel Joleen van den Dorpel-Knuist Marijn Jeroen en Ilze Bernard Rotterdam: René van den Dorpel Anske van den Dorpel-Plante - Frank Tim Noortje Tholen: Peter van den Dorpel Rianne van den Dorp el-de Jonge Mark Judith Emma Tom Mossellaan 27 4691 KE Tholen Gelegenheid tot condoleren op D'.V. dinsdag 20 januari tussen 19.30 en 20.30 uur in het kerkgebouw van de Gereformeerde Gemeente, Ds. G.H. Kerstenstraat 2 te Tholen. De begrafenisplechtigheid zal plaatsvinden op woensdag 21 januari op de Algemene Begraafplaats te Tholen om 14.30 uur. Om 13.30 uur zal de rouwdienst worden gehouden in bovengenoemd kerkgebouw, waarin Ds. C. de Jongste zal voorgaan. Ook na de begrafenisplechtigheid is er gelegenheid -tot condoleren. Geen bloemen Indien u door omstandigheden geen rouwbrief heeft ontvangen, kunt u deze advertentie als zodanig beschouwen. Heden nam de Heere, geheel onverwacht uit onze familiekring weg onze geliefde zwager en oom Echtgenoot van M. J. van den Dorpel van der Maas Sterke de Heere Rie, de kinderen en kleinkinderen met dit verlies en heilige Hij deze roepstem aan ons aller hart. Yerseke J.M. van der Endt van der Maas J. van der Endt Geersdijk P. van der Maas L.C. van der Maas-Tollenaar Colijnsplaat N.M. Breure-van der Maas N.J. Breure Kamperland J.M. van der Maas (in herinnering) M.G. van der Maas-van de Ree 's-Gravenpolder P.A. Meijers-van der Maas J.N. Meijers Geersdijk A.van der Maas (in herinnering) M. van der Maas-Schot Hoek A.P. van Cadsand-van der Maas (in herinnering) I.A. van Cadsand L.van Cadsand-van der Steeg Neven en nichten Geersdijk, 16 januari 2009 Met droefheid geven wij kennis dat de Heere uit ons midden heeft weggenomen onze geliefde broer, zwager en oom echtgenoot van Maria van den Dorpel-van der Maas in de leeftijd van 83 jaar. Kapelle: P. van den Dorpel A. van den Dorpel-Slabbekoorn Yerseke: C. Luteijn-van den Dorpel (in herinnering) J. Luteijn Yerseke: M. van den Dorpel J.C. van den Dorpel-van der Jagt Yerseke: A. van den Dorpel M. van den Dorpel-Kuzee Neven en nichten Tholen, 16 januari 2009 "But death can be a very positive event, the celebration of a good life" Op 12 januari 2009 overleed mijn echtgenoot, onze vader, grootvaderen overgrootvader meer dan 71 jaar gehuwd met Albertine van der Have Schiedam 27 maart 1915 's-Heer Hendrikskinderen 12 januari 2009 oud-directeur Koninklijk Kweekbedrijf en Zaadhandel D. J. van der Have B.V. Kapelle officier in de Orde van Oranje-Nassau drager Ereteken van Orde en Vrijheid drager Mobiliteitskruis 1940-'45 officier in de Orde van Leopold II 's-Heer Hendrikskinderen: A. Dirkzwager-van der Have A. G. Dirkzwager E. Dirkzwager-Menko Duncan en Mariët Ary Vincent en Astrid Douwe, Jens Thijs en Nina Joppe A. D. Dirkzwager V. C. T. Dirkzwager-Ypma Floris en Else-Marie Tessa, Mare, Hanna Reinoud Usselo: Amsterdam: Groningen: Amsterdam: Amsterdam: Amsterdam: Amsterdam: I Rotterdam: W. Dirkzwager M. B. H. Dirkzwager-Uhlenbeck Amsterdam: Davien en Wietze Zetzema Rotterdam: Maarten en Else de Vos Rotterdam: Olivier Leiden: Aimée Correspondentieadres: Oude Rijksweg 27, 4472 AD 's-Heer Hendrikskinderen De bijzetting in het familiegraf van "Van der Have" te Kapelle heeft in besloten kring plaatsgevonden. Dierbaar kijken wij terug op een lang en boeiend leven. Dankbaar voor zijn warme vriendschap en de vele goede gesprekken gedenken wij met respect onze lieve Zwager en Oom Ab in de leeftijd van 93 jaar. GeersdijkA.B. van der Have-Wigman West lake, Oregon (USA): Adriaan en Bonnie van der Have-Tracy Renesse: Nees en Luc Duin-van der Have Independence, Oregon (USA): Joost en Charlotte van der Have-Hale Kloetinge: Albertien van der Have en Henk Verweij Neven en nichten Uit ons midden'is weggevallen onze dierbare zwager en oom Oostkapelle: D.C. van der Have-Kuenen Castle Acre, England: Bram en Penny Diepenveen: Gon en Harco Maassluis: Francis Brisbane, Australië: Jankees en Barbara Tomalis, Ca USA: J.C. van der Have E. van der Have-Burger Bozeman, MT USA: Meta en Jim Berkeley, Ca USA: Kay Ennis, MT USA: Aide en Rick Achterneven en -nichten Heden bereikte ons het bericht dat is overleden, de heer oud-beschermheer van onze vereniging Wij wensen de familie veel sterkte. Bestuur, dirigenten leden Brassband Excelsior 's-Heer Arendskerke Verdrietig, maar ook dankbaar voor wat hij voor ons heeft betekend, geven wij u kennis van het overlijden van mijn lieve man, onze lieve vader, schoonvader en opa in de leeftijd van 83 jaar. Kloetinge: C.B. van den Berge-Weenink Rotterdam: Beatrix en Freek Kapelle: Eddy en Nellie Australië: Yvonne en Ray Raymond en Racheal Cloë Wij willen het verzorgend personeel van het Oosterschelde Ziekenhuis Af cl. Intensive Care en in het bijzonder dokter Verbiest en dokter Verhage hartelijk dankzeggen voor de liefdevolle verzorging. 15 januari 2009 Godfried Bomanslaan 9 4481 DA Kloetinge De crematieplechtigheid zal in besloten kring plaats vinden. fgl fllensenlinq.nl mm Indien er sprake is van een sterfgeval moeten er veel zaken worden geregeld. Hierbij worden nabestaanden vaak geconfronteerd met veel administratieve afhandelingen en papie Dit blijkt in de praktijk een tijdrovende z Met Mensenlinq Opzegdienst kunt u een overlijden in één keer aan talloze instanties doorgeven en daardoor een groot deel van de administratieve werkzaamheden uit handen geven. Middels een aantal eenvoudige stappen bereikt u meer dan 1.000 instanties. Ga naar www.mensenlinq.nl en meld u aan.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2009 | | pagina 120