t t"1"'°k°p mensenlinq.nl Familieberichten Frans Robert Kest Aimé Frangois Elvire Lafort Do de Kort Lena Moerdijk-Veerhoek Marinus Charles de Reu Carl Gustaaf Pusch Anteunes Adrianus Smit 28 I Zaterdag 17 januari 2009 Wij zijn onuitsprekelijk verdrietig dat onze lieve en zachtmoedige op woensdag 7 januari jl. volkomen onverwacht is gestorven. Nelly Soeters Michiel en Deirdre Kest Frank Jesse Lize Lotte Annelie Martijn Kest en Mirjam Wagter Samir Op maandag 12 januari hebben wij Frans begraven in Schouwerzijl, vlakbij het mooie Reitdiep. Correspondentieadres: .Sauwerdermeeden 3, 9771 AR Sauwerd Na alle fijne jaren die wij met hem mochten beleven, een leven dat getekend was door liefde, inzet en hartelijkheid, valt het ons zwaar om afscheid te nemen van mijn dier bare man, onze vader, schoonvader en opa echtgenoot van Rosa Maria Honorina Waelput in de leeftijd van 82 jaar. R.M.H. Lafort-Waelput Loes - in liefdevolle herinnering en Pim Wouter en Kim Floor en Bart Sofie Rosanne en Mark Liselot Ellemijn 16 januari 2009 Kampweg 5 4328 RJ Burgh-Haamstede De plechtige uitvaartdienst zal woensdag 21 januari om 10.30 uur gehouden worden in de O.L. Vrouwe op Zeekerk, Serooskerkseweg 2 te Burgh-Haamstede. Aansluitend zal de begrafenis, omstreeks 11.45 uur, plaatshebben op begraafplaats "Vredehof", Oude Lagezoom 6 te Burgh-Haamstede. Na de begrafenis is er gelegenheid tot condoleren in de aula op de begraafplaats. Niet lang na het overlijden van haar man aan wie zij alle zorg heeft gegeven, is na een smartelijke ziekte, zo veerkrachtig gedragen, nog onverwacht overleden mijn lieve moeder en onze zus Weduwe van Jan van Lier A Axel, 11 april 1934 Rijswijk,13 januari 2009 Jeroen van Lier Familie de Kort Familie van Lier Correspondentieadres: Mevr. R. de Moor-de Kort Lorentzlaan 43 4532 KN Terneuzen Er is gelegenheid om afscheid te nemen op zondag 18 januari van 16.00 tot 16.45 uur in uitvaartcentrum Monuta Honor Postremus, Emmastraat 11 te Rijswijk. De uitvaartdienst wordt gehouden op. dinsdag 20 januari om 13.30 uur in de aula van crematorium Eikelenburg, Eikelenburglaan 7 te Rijswijk. Na afloop is er gelegenheid tot condoleren in de ontvangkamer van het crematorium. Heden overleed, toch nog onverwachts, onze moeder, oma en over-oma sinds 2 augustus 1990 weduwe van Pieter Moerdijk A Borssele, 21 januari 1919 t Goes, 16 januari 2009 Borssele: J. Moerdijk S. Moerdijk-Meulenberg Rilland Bath: T. Janse-Moerdijk P.Janse Borssele: M. Rottier-Moerdijk J. Rottier 's- Heer Hendriks- Jcinderen: J. Moerdijk M. Moerdijk-Polderman Wilhelminadorp: P. Moerdijk C. Moerdijk-de Blonde Nisse: E. de Nood-Moerdijk (in herinnering) K. de Nood C.Sandee Goes: A. Moerdijk C. Moerdijk-Mol Heinkenszand: J. Moerdijk H. Moerdijk-Goedheer Klein- en achterkleinkinderen Onze dank gaat uit naar het verzorgend personeel van zorgcentrum "Randhofvoor de liefdevolle verzorging. Correspondentie-adres: Bathseweg 30,4411 BB Rilland Bath De dienst van Woord en Gebed, welke geleid wordt door Ds. G.R.P. van de Wetering, zal gehouden worden dinsdag 20 januari om 10.30 uur in het kerkgebouw van de Vrije Evangelische Gemeente aan de Beatrixlaan te Goes. Aansluitend zal om 12.00 uur de begrafenis plaats vinden op de algemene begraafplaats te Nieuwdörp. Na afloop van de begrafenis is er gelegenheid tot condo leren en samenzijn in het uitvaartcentrum van "Monuta", Fluitekruidstraat 8 te Goes. Voorafgaand aan de dienst is er van 10.00 uur tot 10.15 uur gelegenheid tot afscheid nemen in genoemd kerk gebouw. Indien u door omstandigheden geen rouwbrief heeft ontvangen, wilt u dan deze advertentie als zodanig beschouwen. Verdrietig, maar dankbaar voor de vele goede herinneringen, laten wij u weten dat van ons is weggegleden mijn lieve man en onze zorgzame vader Rinie echtgenoot van Lilian Aline Johan van Moeffaert op de leeftijd van 54 jaar. IJzendijke: L.A.J. de Reu-van Moeffaert Groede: Marco de Reu Utrecht: Sandra de Reu IJzendijke, 16 januari 2009 Hoogvogelstraat 6 4515 DA IJzendijke Gelegenheid tot afscheidnemen in het mortuarium van het Antoniusziekenhuis te Oostburg op dinsdag 20 januari a.s. om 19.00 uur. De plechtige uitvaartdienst, waarbij u beleefd wordt uitgenodigd, zal plaatsvinden op woensdag 21 januari om 10.00 uur in de parochiekerk van O.L.Vrouw ten Hemelopneming te IJzendijke waarna de begrafenis volgt op de r.-kbegraafplaats aldaar. Wij zijn dankbaar voor de liefdevolle verzorging in het verpleeghuis "De Stelle, afdeling Boterbloem "te Oostburg. Wilt u, indien u geen kennisgeving hebt ontvangen, deze aankondiging als zodanig beschouwen. Na alle fijne jaren die wij met hem mochten beleven, delen wij u verdrietig mee, dat mijn lieve man, onze zorgzame vader, schoonvader en onze trotse opa is overleden A Vlissingen Vlissingen 9 maart 1935 13 januari 2009 Vlissingen: Lily Pusch-van Holthuijsen Kudelstaart: Remco Pusch Bianca Zekveld Z> Kim Vlissingen: Carletta de Keijzer-Pusch Marcel de Keijzer Danique Selina Correspondentieadres: Cirkel 3,4384 DS Vlissingen De crematie heeft in besloten kring plaatsgevonden. Je wilde nog zoveel maar had niet meer de kracht. Je ziekte had je volkomen in zijn macht je was zo moe, je hebt je strijd gestreden. Al je zorgen en verdriet, behoren nu tot het verleden. Rust nu maar uit. Je bent bevrijd uit je lijden, maar ach, wat is het zwaar van jou te moeten scheiden. Erg verdrietig, maar dankbaar voor al het goede dat hij ons gegeven heeft hebben wij afscheid genomen van mijn lieve man, onze vader en opa Tonny echtgenoot van Johanna Smit-Dekker Vlissingen t Vlissingen 21 oktober 1923 15 januari 2009 Vlissingen: J. Smit-Dekker Hellevoetsluis: Ria en Rinse Hansen-Smit llja en Erwin, Justin, Femke Corinne en Riccardo, Tony Driebergen: Connyen Diek Wechgelaar-Smit Diek Jolien Oranjedijk 36, 4381 AV Vlissingen Mijn man, onze vader en opa is opgebaard in het uitvaartcentrum "Monuta de Voorzorg", Industrie weg 20, 4382 NA Vlissingen, waar gelegenheid is tot condoleren en afscheid nemen maandag 19 januari van 19.00 uur tot 19.30 uur. De crematieplechtigheid zal gehouden worden dins dag 20 januari om 14.00 uur in het crematorium aan de Westelijke Oude Havendijk 3,4347 PB Middelburg. Na afloop van de plechtigheid is er tevens gelegenheid de familie persoonlijk te condoleren in de ontvangkamer van het crematorium. Voorafgaand aan de crematieplechtigheid is er ook gelegenheid tot afscheid nemen in de aula van het crematorium.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2009 | | pagina 110