Familieberichten ,:4 - f- Matthijs van Dijk Tom (Matthijs) van Dijk Matthijs de Jonge Daniël Faasse Daan Faasse Dikkie van der Kleij - van den Brink Daniël Faasse Dikkie van der Kleij 26 I Zaterdag 17 januari 2009 kyk ook op ggi [nensgniioq.nl Na een kort ziekbed is rustig ingeslapen mijn lieve man en beste maatje, vader, opa en overgrootvader Tom echtgenoot van Joan van Dijk-Sturm ft Amsterdam t Goes 16 augustus 1922 15 januari 2009 Uit aller naam, Joan van Dijk-Sturm Scholeksterstraat 31 4332 CE Middelburg Tom is overgebracht naar rouwcentrum 'Middelburg', Buitenhovelaan 1. Een ieder is in de gelegenheid persoonlijk afscheid te nemen op dinsdag 20 januari a.s. van 13.00tot 13.45 uur in het rouwcentrum. De plechtigheid zal aansluitend plaatsvinden om 14.00 uur. De crematie zal in besloten kring plaatsvinden. Diegenen die geen rouwbrief hebben ontvangen, gelieven deze advertentie als zodanig te beschouwen. Heden overleed onze dierbare stiefvader, beste vriend en opa Middelburg: Paul Sanders Carolien Sanders-Felius Anouk Milou Den Haag: PeterSanders Simone van Heiningen Het is niet aan ons om te beslissen, we zullen je heel erg missen. Dankbaar voor alle liefde en goedheid die wij van hem mochten ontvangen, geven wij u kennis dat van ons is heengegaan mijn lieve man, onze vader, schoonvaderen opa Thijs ft Baarland t Krabbendijke 7 juni 1924 14 januari 2009 Mina de Jonge-Menheere Nellie (in liefdevolle herinnering) Frans Anouk Bart en Petra Anja en Kees Denise en Sander Brian Brandon Rudie en Sonja Roderick Orlando Correspondentieadres: Nieuckerkestraat9,4413 EH Krabbendijke Er is gelegenheid om afscheid van Thijs te nemen op maandag 19 januari om 19.30 tot 20.00 uur in het mortuarium van Huize Nieulande/ Ter Weel te Krabbendijke. De gezongen uitvaartdienst zal worden gehouden op dinsdag 20 januari om 10.45 uur in de R.K kerk O.L.V. Onbevlekt Ontvangen, Kerklaan 9 te Hansweert. De plechtigheid, voorafgaande aan de crematie, zal plaatsvinden om 13.00 uur in het crematorium, Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Na de plechtigheid is er gelegenheid tot condoleren en samenzijn in de ontvangkamer van het crematorium. Wij hebben ons best gedaan om iedereen te bereiken. Mochten wij daarin niet geslaagd zijn vragen wij u deze advertentie als zodanig te beschouwen. Ken Hem in al uw wegen, en Hij zal uw paden recht maken. Spreuken 3 6 Bedroefd geven wij u kennis dat, voor ons nog onver wachts, door de Heere uit ons midden is weggenomen mijn lieve man, onze zorgzame vader, opa en overopa Westkapelle, Krabbendijke, 14 juli 1930 15 januari 2009 K. Faasse-Jobse Joke en Gerrie Antonisen Corrie Faasse en Jos van Breemen Jantje (in herinnering Jan en Annelies Faasse Kees en Wïllemien Faasse Ina en Jan de Visser Matty en Rinus Moens Daan en Margreet Faasse Johan en Philine Faasse Nelleke en Rens van Pagee Ineke en René Weststrate Klein- en achterkleinkinderen Correspondentieadres: Willem Kosterlaan 1, kamer 138 4413 CP Krabbendijke De rouwdienst wordt D.V. dinsdag 20 januari om 10.00 uur gehouden in één der zalen van de Gereformeerde Gemeente, J.W. Frisostraat 1 te Krabbendijke. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden op de Algemene Begraafplaats te Krabbendijke. Vooraf is ér vanaf 9.30 uur gelegenheid om afscheid te nemen. Na de begrafenis is er gelegenheid tot condoleren. Geen bloemen. Onze dank gaat uit naar de medewerkers van afd. C uit Ter Weel te Krabbendijke voor de goede en liefdevolle verzorging. Mocht u door omstandigheden geen rouwbrief ontvangen hebben, dan verzoeken wij u déze advertentie als zodanig te beschouwen. Met droefheid geven wij u kennis van het overlijden van onze zwager en oom Wij wensen Sien, kinderen en kleinkinderen veel sterkte en kracht toe om dit verlies samen te dragen. Grijpskerke: Maatje en Wim (in herinnering) Souburg: Jo en Hannie Veere: Nel (in herinnering) Serooskerke: Gretha en Bram Oostkapelle: Gerrit en Corrie Oostkapelle: Leen en Ina Lunteren: Corrie en Rien Neven en nichten 15 januari 2009 Wanneer we al het werk gedaan hebben waarvoor we naar aarde zijn gezonden mogen we ons lichaam afleggen, dat onze ziel gevangen houdt zoals een cocon de latere vlinder omsluit. En wanneer de tijd is gekomen kunnen we het loslaten en zullen we vrij zijn van pijn, vrij van angst en zorgen- vrij als een heel mooie vlinder en terugkeren naar huis bij God Intens verdrietig omdat wij haar moeten missen, maar dankbaar voor haar liefde en zorg, waarmee zij ons omringde, geven wij u kennis dat van ons is heen gegaan mijn lieve vrouw, onze lieve moeder, schoon moeder en oma in de leeftijd van 57 jaar. Joop van der Kleij Madhu en Patrick Manoj, Rajan Pradeep en Janneke 16 januari 2009,4381 LH Vlissingen C. Buskenstraat 138c Er is gelegenheid tot afscheid nemen woensdag 21 januari van 19.00 tot 19.30 uur in het uitvaart centrum H. Jobse, Bachweg 2 te Middelburg. De afscheidsdienst zal gehouden worden donderdag 22 januari om 11.00 uur in de Onze Lieve Vrouwe Kerk, Singel 106 te Vlissingen. De crematieplechtigheid zal aansluitend om 13.00 uur plaatsvinden in het crematorium aan de Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Na afloop is er gelegenheid de familie te condoleren in de ontvangkamer van het crematorium. Dikkie had graag dat iedereen een witte bloem meeneemt naar de kerk. Mocht u geen rouwkaart ontvangen hebben, gelieve deze advertentie als zodanig te beschouwen. Lieve omi bedankt voor al je liefde en warmte. Liefs, Manoj en Rajan Vaarwel lieve vriendin en maatje van me Je hebt je strijd gestreden. Rust zacht Dikkie. Rachel Serrarens Dag Dikkie Dag lieve vriendin Bedankt datje zo lief voor ons was Inge, Jan, Thijs en Eva Weststrate In verband met bovenstaand overlijden is onze vestiging te Krabbendijk DINSDAG 20 JANUARI DE GEHELE DAG GESLOTEN Pagee banden Krabbendijke Heden overleed na geleidelijk verval van krachten, onze geliefde broer, zwager en oom echtgenoot van Klazina Jobse Psalm 103:14 Want Hij weet wat maaksel wij zijn, gedachtig zijnde dat wij stof zijn. Sterke de Heere zijn vrouw en kinderen en ons in dit smartelijk verlies. Westkapelle: J. Faasse (in herinnering) M. Faasse-Wisse Westkapelle: S. Faasse (in herinnering) Westkapelle: P. Faasse (in herinnering) Middelburg: P. Kodde-Faasse L.A .Kodde Westkapelle: M. Verhulst-Faasse L. Verhulst Neven en nichten 15 januari 2009 J Mgmf f-f f Veel te vroeg hebben we afscheid moeten nemen van onze vriendin en de oppas van onze kinderen We zullen en kunnen haar nooit vergeten. Jeannette en Tom Annemiek, Sjoerd en Marjolein

Provinciale Zeeuwse Courant | 2009 | | pagina 108