familieberichten O fDensenlinq.nl Wim Vogel Wim Vogel Wim Vogel Jacobus Andries de Visser Co de Visser Co de Visser Wim Vogel Behroez Taryakchi Hendrina Dingena van Weele-Wiskerke 30 I Vrijdag 16 januari 2009 kijk ook op Zijn leven was werken, werken was zijn leven. Verslagen, maar met een onuitwisbare herinnering aan hem, moeten wij afscheid nemen van onze oud-directeur Hij heeft het in 1928 opgerichte bedrijf uitgebouwd tot een internationaal verhuis- en opslagbedrjjf. Dankzij zijn inzet wordt het bedrijf geassocieerd met kwaliteit, betrouwbaarheid en innovatie. Hij was een betrokken vakman met visie, een bewogen en hartelijk mens. We zijn dankbaar dat we met hem mochten samenwerken. Medewerkers en directie Vogel Verhuizingen-Mondial Movers Archief Beheer Centrale Zeeland Multibox Inboedelhotel® Middelburg, 14 januari 2009 Verdrietig zijn wij met het plotselinge overlijden van onze vriend Verbijsterd zijn we door het plotselinge overlijden van onze medebewoner Middelburg: Wim en Magda Roelse Domburg: Frits en Tonneke Biesen Vrouwenpolder: Sam en Janny de Visser We wensen Jopie en de familie heel veel sterkte toe. We leven mee met Jopie en al de zijnen. Bewoners van De Compagnie, Meestoof 110-132, entrée 2, Middelburg Geen zee was jou te hoog, veel heb je overwonnen, nu ben je ondanks dat, de grote vaart begonnen. Met een hart vol verdriet, maar intens dankbaar voor alle liefde die wij van hem hebben ontvangen, geven wij u kennis van het overlijden van mijn dierbare man, onze onvervangbare vader en trotse opa Co in de leeftijd van 69 jaar. Lam my RickenWilma Lavina, Vincent Sandra en Peter Menno, Stevie-Ray Gene, Buddy, Janice Vlissingen, 14 januari 2009 Beukenstraat 10 4388 PE Oost-Souburg Co is overgebracht naar uitvaartcentrum Overtoom Groen, Van Dishoeckstraat 620 te Vlissingen. Er is gelegenheid om afscheid van hem te nemen op maandag 19 januari van 10.00 tot 10.30 uur. De plechtigheid, voorafgaande aan de crematie, zal plaatshebben om 11.30 uur in de aula van het crema torium, Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Er is gelegenheid tot condoleren en samenzijn na afloop van de plechtigheid in de ontvangkamer van het crema torium. Wilt u indien u geen persoonlijke uitnodiging heeft ontvangen deze advertentie als zoda nig'beschouwen. Na een kort verblijf in het ziekenhuis is overleden onze broer en zwager en oom Wij wensen Lammy, kinderen en kleinkinderen heel veel sterkte toe. Dordrecht: André de Visser Wilhelminadorp: Bram de Visser Jo de Visser-Hillebrand Kinderen Oostkapelle: Kees de Visser Leny de Visser-Meijers Kinderen Serooskerke(W): Ina Struyk-de Visser Jan Struyk t Kinderen Heinkenszand: Corry Raas-de Visser Lau Raas Kinderen Oostkapelle: Adri de Visser Marianne de Visser-Klerkx Kinderen 14 januari 2009 Bedroefd zijn wij door het overlijden van vader van mijn vriendin Wij wensen Sandra, Lammy, Rick en verdere familie veel sterkte toe. Brigitte en Eric Mike, Stacy Met verbijstering en ongeloof hebben wij onverwacht afscheid moeten nemen van onze trouwe sporter Wij wensen de familie veel sterkte toe met het ver werken van dit verlies Directie en medewerkers Achmea health Spa Center Vlissingen Met groot verdriet maar diepe bewondering voor de wijze waarop hij heeft geleefd en ons heeft geïnspireerd, zeggen wij tot ziens tegen onze lieve man, vader, opa maar vooral ook beste vriend A Nahavand (Iran) 23 januari 1953 Middelburg 15 januari 2009 Middelburg: Joes Taryakchi-van Arkel Sara en Mehrdad Nima Mo Parisa Saffier 22 4337 MP Middelburg Er is gelegenheid tot afscheid nemen en condoleren maandag 19 januari van 19.00 tot 20.00 uur in het uitvaartcentrum H. Jobse, Bachweg 2 te Middelburg. De begrafenis zal in besloten kring plaatsvinden. Met liefdevolle herinneringen, herinneringen in ons hart, geven wij kennis dat wij afscheid hebben genomen van onze lieve en dierbare schoonzoon en zwager Behroez Taryakchi Wat zullen we je missen! Thijs van Arkel (in herinnering) Dien van Arkel-van Baaren Iliskia van Arkel en Mark den Boer Met dankbaarheid omdat we haar zolang in ons midden mochten hebben, maar bedroefd om haar heengaan geven wij u kennis van het overlijden van onze lieve moeder en oma Sinds 1978 weduwe van Arij Cornelis van Wee Ie op de leeftijd van 95 jaar. Cathrien en Arnold Vercauteren Rob Marjolein en Barry Onze dank gaat uit naar he t verzorgendpersoneel van Allévo thuiszorg voorde liefdevolle verzorging aan onze moeder en oma gegeven. Ouwerkerk, 14 januari 2009 Correspondentieadres: Den Domp 23 4305 AR Ouwerkerk De rouwdienst zal worden gehouden maandag 19 januari om 13.00 uur in de Hervormde kerk van Ouwerkerk, waarna aansluitend de begrafenis zal plaatsvinden op de algemene begraafplaats te Ouwerkerk. Indien u deze dienst wenst bij te wonen vragen wij u tijdig aanwezig te zijn. Na de begrafenis is er gelegenheid de familie persoonlijk te condoleren in het Dorpshuis, Ring 42 te Ouwerkerk.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2009 | | pagina 84