Familieberichten kijk ook op nignsenlinq.nL Cornelis de Nooijer Wilhelmina Johanna Helena van Praet-Tienpond Lieve Willy Dr. M.C. (Rien) Verburg Marinus Ruissen Marinus Ruissen Marinus Ruissen Rien Verburg Cornelis de Nooijer De Bevelanden J.C. Hoekman 26 I Vrijdag 16 januari 2009 Psalm 121 onberijmd Door zijn Heer en Heiland thuisgehaald, onze lieve zorgzame vader, opa en overopa sinds 18 februari 2007 weduwnaar van Catharina Elisabeth van der Maas 27 maart 1926 - 114 januari 2009 "Eindelijk bij Toos" Ina en Wim van Lobberegt-de Nooijer Menno en Natascha, Nova Matthijs en Maaike Maarten en Annemieke Lineke en Leen Klap-de Nooijer Esther en Anne-Douwe, Mischa, Rowan Jeroen Rien de Nooijer Annelies Christ Sara en Dennis Inouschka Danitsja Aschja Zorgcentrum "Cleijenborch" Correspondentieadres: Oostkruisstraat 12a, 4494 NM Geersdijk Zaterdag 17 januari is er van 16.00 tot 16.30 uur gelegenheid om afscheid te nemen op zijn kamer in Zorgcentrum "Cleijenborch", Dr. Maasstraat 4 (kamer 310) te Colijnsplaat. De dienst van Woord 'en Gebed wordt gehouden maandag 19 januari om 13.00 uur in de "Opstandingskerk", Voorstraat 20 te Wissenkerke. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden op de Algemene Begraafplaats aldaar. Na de begrafenis is er in "Zaal onder de Toren" te Wissenkerke gelegenheid tot condoleren. Wij willen het verzorgend personeel van Zorgcentrum "Cleijenborch"en hetOosterscheldeziekenhuis, afd. P hartelijk dankzeggen voor de liefdevolle verzorging. Zij die geen rouwbrief ontvangen hebben gelieven deze advertentie als zodanig te beschouwen. Als je ouder wordt en niet meer weet waarje bent. Als je mensen ziet maar ze niet meer herkent. Als je blijft strijden om bij ons te leven. Dan hopen wij dat je nu de rust is gegeven. Met droefheid geven wij u kennis dat is overleden onze moeder, schoonmoeder en oma -Willy- weduwe van Jan van Praet in de leeftijd van 72 jaar Leny Klein-van Praet John Klein Kimberly en Joël Angela en Don Addy van Luijk-van Praet Lion van Luijk Björn Brian Vlissingen, 14 januari 2009 Correspondentieadres: Doornenburg 9 4385 EJ Vlissingen Er is gelegenheid tot afscheid nemen van Willy op dinsdag 20 januari van 11.00 tot 11.30 uur in uitvaartcentrum H. Jobse, Bachweg 2 te Middelburg. Om 12.00 uur vindt de crematieplechtigheid plaats in de aula van het crematorium aan de Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Na afloop is er gelegenheid de familie te condoleren in de ontvangkamer van het crematorium. Zij die geen rouwbrieven hebben ontvangen, gelieve deze advertentie als zodanig te beschouwen. Lieve oma Veel fijne herinneringen, verzachten onze smart. Voor goed uit ons midden, maar altijd in ons hart. Kimberly Angela Björn Brian Bedankt voor je jarenlange vriendschap. Laatste groet van Rie en Jo "A wise man will make more opportunities than hefinds Francois Bacon Wij hebben met verslagenheid kennis genomen van het overlijden van Voormalig directeur van het Economisch Technologisch Instituut voor Zeeland De heer Verburg is voor onze provincie van groot belang geweest. Als één van de "Delta Boys" heeft hij een belangrijke bijdrage geleverd aan de wederop bouw van onze provincie na de Watersnoodramp van 1953. De heer Verburg kende een indrukwekkende carrière bij de provincie Zeeland. Hij begon in 1947 als Sociaal Econoom bij de Provinciale Planologische Dienst en beëindigde zijn dienstverband in 1977 als directeur van het Economisch Technologisch Instituut voor Zeeland. Onze gedachten gaan uit naar de familie van de heer Verburg. Wij wensen hen veel sterkte bij de verwerking van dit grote verhes. Wij zullen de heer Verburg met gepaste dankbaar heid in onze herinnering bewaren. Het college van gedeputeerde staten van Zeeland, Karla Peijs (voorzitter) Viek Verduit (secretaris) De Heer is mijn herder. psalm 23 Verdrietig zijn wij door het overlijden van mijn lieve man, onze lieve vader en opa - Rinus Kattendijke, 22 februari 1924 Goes, 13 januari 2009 Wij zullen hem erg missen. Kloetinge: C.L. Ruissen-van de Guchte Utrecht: Karin en Johan van de Gronden-Ruissen Jonathan Tamar Rachel Zomerweg 24,4481 CB Kloetinge Gelegenheid tot afscheid nemen op maandag 19 januari van 10-30 tot 10.50 uur, voorafgaand aan de afscheidsdienst, in de Geerteskerk, Geertesplein 24 te Kloetinge. Aansluitend zal om plm. 12.00 uur de begrafenis plaatsvinden op de Algemene Begraafplaats te Kloetinge. Na de begrafenis kunt u de familie condoleren en met hen samenzijn in bovengenoemde kerk. Geen bloemen. Zij die geen rouwbrief hebben ontvangen kunnen deze aankondiging als zodanig beschouwen. Heden overleed toch nog onverwacht onze broer, zwager en oom Op de leeftijd van bijna 85 jaar. Wij wensen Corrie, kinderen en kleinkinderen veel sterkte bij dit grote verhes. Oosterwolde (Fr.): G.C. Ruissen (in herinnering) C. M. Ruissen-Boogaard Krabbendijke: C. G. Ruissen (in herinnering) J. Ruissen-v.d. Boomgaard Kapelle: A. Marijs-Ruissen (inherinnering) J. Marijs Kapelle: J. Ruissen M. Ruissen-Boogaard Wemeldinge: I. Ruissen (in herinnering) N. J. Ruissen-Westveer Neven en nichten 13 januari 2009 Heden ontvingen wij het droeve bericht dat onze gehefde zwager en oom is overleden. Heinkenszand: L.C. Mol-van de Guchte J. Mol Grijpskerke: T. van de Guchte J. van de Guchte-de Bree t Schore: H. van de Guchte C.A. van de Guchte-de Dreu Met droefheid hebben wij kennis genomen van het overlijden van ons erelid Met tomeloze energie, een vlijmscherpe analyse en gebruikmakend van zijn geweldige netwerk hielp hij ons regelmatig onze doelen te reahseren. We zullen hem missen. Bestuur Departement Zeeland Nederlandsche Maatschappij voor Nijverheid en Handel Bram Maljaars, voorzitter Joop Dees, secretaris Bedroefd zijn wij door het overlijden van onze gehefde broer, zwager en oom A.A. de Nooijer in herinnering C.J. de Nooijer-de Kam A.de Nooijer J. J. de Nooijer-Leendertse in herinnering J. de Nooijer P.H. de Nooijer-v.d. Maas M.C. Ocks-v.d. Maas A.Ocks in herinnering L.M. v.d. Maas J. v.d. Graaf C.v.d. Graaf-Hoeks in herinnering neven en nichten Voor een zorgzame begeleiding UiTVAARTZORGCENTRUM Geioeloozepad 20.4463 a| Goes (0113) 227525 Vraag vrijblijvend ons gratis informatiepakket aan 5 Van der Hooft Uitvaartzorg Prunusstraat 25, 4431 DC 's-Gravenpolder www.vanderhooftuitvaartz.org. nl info#vanderhooftuitvaarrzorg.nI telefoon: 0113 311517

Provinciale Zeeuwse Courant | 2009 | | pagina 80