fnensenlinq.nl m Öèiwrsf) Lau Over ledbri Pieter Dijke Piet Dijke Jan de Goffau Janny Heijboer-de Mul de Groot-de Kam bv tel. 0118-612868 Gabriël Jacobs Gabriël Jacobs A. Westveer-Jobse kijk ook op 24 I Vrijdag 16 januari 2009 Colofon Familieberichten E-mail pzcfamilieberichten@wegenernieuwsmedia.nl Telefoon 088 - 013 9999 Met blijdschap laten wij U weten dat ons vierde kleinkind is geboren gewicht 3755 gr. lengte 53 cm. Zoon van Emmie en Peter Verhulst 5roertjevan Noé De Casembrootstraat 1 b 4361 ATWestkapelle De grootouders: J. Verhulst-A.J. Verhulst-van Rooijen Vlissingen, 13 januari 2009 Z/e, Ik heb u in mijn handpalmen gegrift, uw muren zijn bestendig vóór Mij. Jesaja 4916 Met groot verdriet in ons hart delen wij u mede dat toch nog onverwacht is overleden onze lieve, zorgzame vader, schoonvader, opa en overopa sinds 16 september 2008 weduwnaar van Wilhelmina van den Berge in de respectabele leeftijd van 95 jaar en 10 maanden. Colijnsplaat. lOmaart 1913 Goes, 14 januari 2009 Allen die hem hebben gekend weten wat we in hem verliezen. Onze vader heeft van het leven genoten. Oldenzaal: Nelly en Henk Boldingh-Dijke Kruiningen: Maatje Dijke en Izak Luteijn Kruiningen: Marie en Kees Kriekaard-Dijke Kruiningen: Elsje (in liefdevolle herinnering) Hellevoetsluis: Joke en Jan Kriekaard-Dijke Kruiningen: Rinus (in liefdevolle herinnering) Terneuzen: Andre en Wanda Dijke-Kryszynska Middelburg: Willie Dijke Klein- en achterkleinkinderen Onze dank gaat uit naar alle medewerkers van zorgcentrum Nieulande voor de liefdevolle verzorging en aandacht. Correspondentieadres: Berghoekstraat 22B 4416 BK Kruiningen De dankdienst, geleid door Ds. W.J. van de Griend, wordt gehouden op dinsdag 20 januari om 13.30 uur in de Gereformeerde kerk, Dorpsstraat 5 te Krabbendijke. Aansluitend zal om plm. 15.00 uur de begrafenis plaats vinden op de Algemene Begraafplaats te Kruiningen. Na de begrafenis is er in het verenigingsgebouw Hansweertsestraatweg 1 te Kruiningen gelegenheid tot condoleren. Mocht u door omstandigheden geen rouwbrief ontvangen hebben, dan verzoeken wij u deze advertentie als zodanig te beschouwen. In vol geloofsvertrouwen is nog vrij onverwachts van ons heengegaan onze zwager en oom, Yerseke: C. v.d. Berge E. v.d. Berge- Dingemanse (in herinnering) Krabbendijke: A. v.d. Berge (in herrinering) M. v.d. Berge- Kunst Kruiningen: M. v.d. Berge L. v.d. Berge-Kloosterman Goes: M. v.d. Berge J. v.d. Berge-Jille Neven en nichten Met droefheid geven wij kennis van het overlijden van onze geliefde zwager en oom echtgenoot van K.T. van Iwaarden in de ouderdom van 80 jaar. Opheusden: J. Walraven Bleiswijk: M.J. van Iwaarden A.L. van Iwaarden-Verhoeff Yerseke: J. Weststrate-van Iwaarden M.M. Weststrate Neven en nichten Rilland, 14 januari 2009 Ik hef mijn ogen op naar de bergen vanwaar zal mijn hulp komen. Mijn hulp is van de Heer die hemel en aarde gemaakt heeft. Psalm 121:1 en 2 Bevorderd tot heerlijkheid Na een leven van zorg en aandacht voor allen die haar dierbaar waren is, toch nog onverwacht, door God Thuisgehaald Zijn kind, onze lieve moeder, oma en overoma weduwe van Jan Heijboer in de leeftijd van 88 jaar. We zijn verdrietig maar dankbaar dat zij zolang in ons midden mocht zijn. Goes: Rien Heijboer Edith Heijboer-Versluis Martine en Jochen, Sanne Marianne en Lourus Robbert en Tamarinde, Luc Goes: Ada Jobsen-Heijboer Aalbrecht Jobsen Johan, in herinnering Monica en Remco, Meike Erwin Goes, 14 januari 2009 Correspondentieadres: Schipperswegeling 14 4461 RR Goes Onze moeder en oma is opgebaard in het uitvaart centrum, Geldeloozepad 20 te Goes. Gelegenheid tot afscheid nemen zaterdag 17 januari van 16.00 tot 17.00 uur. De dankdienst voor haar leven wordt gehouden op maandag 19 januari om 13.30 uur in de korpszaal van het Leger des Heils, Ravelijn de Groene Jager 72 te Goes. Aansluitend zal om 15.00 uur de begrafenis plaats vinden op de algemene begraafplaats te Goes. Na de begrafenis is er gelegenheid tot condoleren in bovengenoemd uitvaartcentrum. REQUIEM u itvaa rtverzorgi ng Voor een persoonlijke begeleiding. Veerseweg 36. 4332 BG Middelburg www.degrootdekam.nl - info@degrootdekam.nl Bedroefd, maar dankbaar voor wat hij voor ons heeft gedaan en betekend, geven wij u kennis van het over lijden van onze lieve, zeer zorgzame vader, opa en overopa sinds 8 juli 2000 weduwnaar van Christina Holtman in de leeftijd van 91 jaar. Kloetinge: A.A. Jacobs T. Jacobs-Pachlinska 's-Gravenpolder: G.M. de Jonge-Jacobs P.G. de Jonge Goes: M.A.P. Harinck-Jacobs J.G. Harinck Geldermalsen: A.C. Jacobs R. Sj ar dijn Klein- en achterkleinkinderen Onze dank gaat uit naar het verzorgend en verplegend personeel van Zorgcentrum Poelwijck', voor de goede en liefdevolle verzorging. Goes, 15 januari 2009 Correspondentieadres: Manneeweg 2a 4481 NB Kloetinge De afscheidsdienst zal worden gehouden maandag 19 januari om 13.00 uur in Rouwcentrum Van der Hooft, Bosseweide 2 te 's-Gravenpolder. Aansluitend zal om 14.00 uur de begrafenis plaats vinden op de Algemene Begraafplaats te Kloetinge. Na de begrafenis is er in voornoemd rouwcentrum gelegenheid tot condoleren. Indien u geen rouwbrief heeft ontvangen, dan kunt u deze advertentie als zodanig beschouwen. Bedroefd maar dankbaar voor zijn lange en zorgzame leven is heden van ons heengegaan onze opa en overopa 24.3.1917 15.1.2009 Adriënne en René Christi en Rinus Kim en Nick Annet en Kees Sander en Rosalie Petra en Theo Lisa Leon Gabri en Marlea Ody en Yvin Evelien -joé Justin Kelly Op 13 januari overleed onze lieve zus, schoonzus en tante Echtgenote van A.M. Westveer Amersfoort: Lüdenscheid (D): Middelburg: Oostkapelle: P. Bleijenburg-Jobse t P. Bleijenburg T. Backhaus-Jobse t A.Backhaus A. Osté-Jobse A.J. Osté t L. Jobse J. Jobse-Hendrikse F.Jobse M.J. Jobse-Maljers t C. Schoe-Jobse P. Schoe t Geldermalsen: Oostkapelle: E. Jobse f M. Bommeljé-Jobse S. Bommeljé Goes: Middelburg: P. Jobset C. Jobse-Timmerman Z. Korsuize-Jobse A.A. Korsuize J. Den Toonder-Jobse J.J. Den Toonder t I. Berdik Neven en nichten

Provinciale Zeeuwse Courant | 2009 | | pagina 40