eerbetoon aan verarmde stad
De crisis die zich nu voltrekt in de Verenigde Staten kon in Detroit weinig
kwaad meer doen Programmamaakster Mascha Poppenk
PZC Donderdag 15 januari 2009 I 3 5
07:05 Little house on
the prairie 08:05 The
bold and the beautiful
08:35 Trauma centrum
09:05 SUUS, jouw win
kel 09:45 Tommy tele
shopping 11:45 SUUS,
jouw winkel 12:05 My
wife and kids 12:30 Joey
13:00 Planets funniest
animals 13:25 Furry ta
les 13:55 Dasje goed
recht 14:50 J AG 15:45
The Cosby show 16:15
According to Jim 16:40
The bold and the beau
tiful 17:00 Little house
on the prairie
07:00 Teleshop 7: Car 07:00 Teleshop 8: Tel
tracks 08:00 RTL Nieuws sell 17:15 Oprah Win-
OS:! 5 Teleshop 7: Car freyshow
tracks 08:45 RTL Nieuws
09:00 RTL Z Nieuws
17:45 RTL GP: Dakar
2009
07:00 Disney feest
07:30 Boo! 07:55 Ho
tel 08:30 Born2Cook
09:1 OER 10:05 TekT-
VShop 11:05 Astro TV
13:05 McLeod's daugh
ters 14:00 Out of the
blue 14:35 Home and
away 15:10 Disney feest
15:40 Safari 15:50 Sma
ken verschillen 16:20
Ready steady cook 17:20
McLeod's daughters
09:00 JETIX: Kinderpro
gramma's, met onder
meer Strawberry short
cake, Yo Gabba Gab-
ba, Bamboe Club, Me
teor and the mighty
monster trucks, Bam
boe Club, Bob the buil
der, Bamboe Club, Yo
Gabba Gabba, Bamboe
Club, Finley the fire en
gine, Musti, In the night
garden, De drieling, Lilo
Stitch, A kind of ma
gie, Kim Possible, Total
ly spies, Timon en Pum-
baa, Lilo Stitch, Dis
ney's The legend of Tar-
zan, Recess, Fillmore,
Kim Possible, Poké-
mon Battle Frontier, Jac
kie Chan, The replace
ments, Famous 5, Phi-
neas Ferb
o
CI
18:00 De grote verbou- 18:55 Knight rider, ac-
wing, realitypro- tieserie
gramma
18:10 Dr. Phil, talkshow
18:15 Home and away,
dramaserie
18:50 ER, dramaserie
18:00 Sneak, filmupdate
18:05 My wife and kids,
comedyserie
18:30 According to Jim,
comedyserie
19:00
Hart van Neder
19:55 Married with
19:05
Goede tijden,
19:50 Smaken verschil
19:00 Will Sz Grace, co
land - Vroege
children, comedy
slechte tijden,
len, culinair pro
medyserie
editie, nieuwspro
serie
soap
gramma
19:25 Friends, comedy
gramma
19:35
Heren maken de
serie
19:20
Shownieuws -
Vroege editie, het
laatste nieuws
man, makeover-
programma
19:55 Joey, comedyserie
20:00
Trauma centrum,
20:30 Last action hero,
20:30
Prelude to a kiss,
20:30 Legally blonde,
20:30 The waterboy,
realityprogramma
actiefilm
romantische kome
filmkomedie
filmkomedie
20:30
House, ziekenhuis
serie
die
21:30 The mentalist,
misdaadserie
22:30
Hart van Neder
22:25 De liefdesmake
22:30 Law Order:
22:15 Behind enemy li
land - Late editie,
laar, realitypro
Special Victims
nes, actiefilm
reportages
gramma
Unit, dramaserie
22:50
Piets weerbe
richt, weerbericht
22:55 As the world
turns, soapserie
22:55
Shownieuws -
Late editie
23:20
100 jaar Elfste- 23:00 RTL GP: Dakar
23:45 Oprah Winfrey
23:20 Law Order:
23:55 Friends (h)
dentocht, special 2009 (h)
show (h)
Special Victims
23:50
Trauma Team: Si
tuation Critical,
realityserie
Unit, dramaserie
00:50 Happy Hour
00:00
RTL Poker: Heads
00:35
Ally McBeal
00:10
Smaken verschil
00:25
Freddie (h)
up
01:25
Teleshop 8
len (h)
00:50
Sneak(h)
01:00
Teleshop 7
01:26
Sneak preview
00:45
Will Grace
00:55
Nachtprogram
01:01
Nachtlounge
02:00
KamasutraTV
01:10
Nachtprogram
mering
03:00
Sneak preview
05:30
Car tracks
mering
02:00
Poker after dark
05:30
RTL Nieuws
04:00
Hart van Nederl.
00
10
N>
o
K>
S)
Is)
Is)
n
gedeeld en er is een therapeut aan
wezig. Maar de tieners krijgen er
vooral een positief toekomstper
spectief voorgeschoteld. „Je wil la
ter niet Michelle Obama worden,
je wil de president zélf worden", al
dus Andrews tijdens haar dagope
ning.
De Poppenks maakten al eerder
de documentaireserie Een klasse
apart, over een school in Amster
dam voor licht verstandelijk gehan
dicapten. Made in Detroit is op de
zelfde, beschouwende wijze ge
filmd. „Wij worden geraakt door
mensen die in schijnbaar uitzicht
loze situaties toch proberen een
verschil te maken. Als zij niets zou
den doen, wat moesten die kinde
ren dan?"
Made in Detroit, Nederland 2, 22.52 uur
In de documentaire Made in Detroit is te zien hoe zwangere tieners door ste
delijk boeren kansen krijgen op een betere toekomst. foto CPD
OVERIGE
Omroep Zeeland
11:00 Omroep Zeeland Dag-
tv
18:00 Zeeland nu
18:18 Weer
18:22 Nu aan tafel
18:31 De wedstrijd
18:43 Regioned
19:00 Herhalingen
BUtTENLAND
België 1
09:00 Radio 2 op één. 12:10
De rode loper. 12:35 Blokken.
13:00 Het journaal. 13:30 Het
weer. 13:35 Man bijt hond.
14:00 Cruiseline Carib
bean. 14:25 Thuis. 14:55 Villa
politica. 16:15 De rode loper.
16:35 Meesterchef. 17:05 Are
you being served? 17:35 Buren.
18:00 Het journaal. 18:10 De
rode loper. 18:30 Blokken.
19:00 Het joürnaal. 19:40 Man
bijt hond. 20:07 Het weer.
20:15 Thuis. 20:45 Koppen.
21:15 Van vlees en bloed.
22:10 De slimste mens ter
wereld. 22:55 Het journaal laat.
23:16 KENO-uitslagen. 23:17
Het weer. 23:20 Schone schijn.
23:50 Man bijt hond. 00:15 De
rode loper.
België 2
07:05 Zoé Kezako. 07:15
Cawayn. 07:30 Disney's The re
placements. 07:50 Oggy en de
kakkerlakken. 08:00 Samson en
Gert. 08:25 Sprookjesboom.
08:30 Op schok. 08:40 Kar-
rewiet. 08:59 CANVAS. 09:00
Terzake. 09:35 Winterbeelden.
15:29 KETNET. 15:30 Hopla.
15:35 Musti. 15:40 Charlie en
Lola. 15:50 Kabaal in de stal.
16:05 Mickey Mouse clubhuis.
16:30 Samson en Gert. 16:55
Disney's The replacements.
17:15 Zoé Kezako. 17:30 De
ongelofelijke avonturen van
Kika Bob. 17:45 George van
de jungle. 18:00 Op schok.
18:10 Karrewiet. 18:20 Amika.
18:35 Lolmops. 18:45 En daar
mee basta! 19:00 Carl2.19:20
Karrewiet. 19:30 The Sleepover
Club. 19:59 CANVAS. 20:00
Terzake. 20:40 Little Britain
USA. 21:10 Tribe. 22:05 Planet
earth. 23:00 Nord - Sud.com.
23:55 De Radio 1 sessies.
RTBF1
09:40 Télétourisme hebbo.
10:05 C'est du beige. 10;35
Charlie et moi. 12:04 Questi
ons d'argent. 12:05 Table des
terroirs. 12:06 Les feux de
I'amour. 12:50 Weerbericht.
12:55 Questions d'argent.
13:00 Nieuws. 13:35 Weer
bericht. 13:45 Télétourisme
quotidien. 13:55 Derrick.
14:55 Rosamund Pilcher: Le
fils prodigue. 16:25 Siska.
17:35 Arabesque. 18:30 Le6
minutes. 18:35 Weerbericht.
18:45 Au quotidien. 19:21
Weerbericht. 19:30 Nieuws.
20:10 Weerbericht. 20:20
Une femme d'honneur. 22:00
La partie. 23:34 Questions
d'argent. 23:35 La clef de
champs. 00:05 50° nord.
RTBF2
07:00 Tekenfilms. 09:00 Les
niouzz - Traduction gestuelle.
09:10 Tekenfilms. 10:00 Hep
taxi! 10:35 Zoom arrière. 11:35
Questions d'argent. 11:40 Plus
belle la vie. 12:05 Toute une
histoire. 13:05 Tekenfilms.
13:45 Sale temps sur la pla-
nète. 14:40 Toute une hjstoire.
15:40 C'est pas sorcier. 16:07
lei bla bla. 16:10 Tekenfilms.
17:40 Les niouzz. 17:50 Air
de familie. 17:55 Toute une
histoire. 18:55 Plus belle la vie.
19:25 Les dessous de Veronica.
19:55 Beursberichten. 20:05
100% Dakar. 20:10 Lemeil-
leurde l'humour: Florence
Foresti. 22:05 Les pistes du
Dakar. 22:30 KENO. 22:31
Weerbericht. 22:35 Le 12
minutes. 22:50 Beursberichten.
22:55 D6bels. 23:55 A l'ombre
du voile. 00:05 Aïe. 00:15
Doorlopende herhaling.
BBC 1
07:00 Breakfast. 10:15 Wanted
down under 11:00 Homes
under the hammer. 12:00 To
buy or not to buy. 12:45 Cash
in the attic. 13:15 Bargain hunt.
14:00 Nieuws en weerbericht.
14:30 Regionaal nieuws en
weerbericht. 14:45 Doctors.
15:15 Diagnosis murder. 16:00
Nieuws en weerbericht. 16:05
LazyTown. 16:29 The owl.
16:30 Scoop. 17:00 Thumb
wrestling federation. 17:05
Prank patrol. 17:35 Little
Howard's big question. 18:05
Newsround. 18:15 The weakest
link. 19:00 Nieuws en weerbe
richt. 19:30 Regionaal nieuws
en weerbericht. 20:00 The
One show. 20:30 EastEnders.
20:57 Nieuws en regionaal
nieuws. 21:00 Life of Riley.
21:30 The green green grass.
22:00 Hustle. 23:00 Nieuws en
weerbericht. 23:25 Regionaal
nieuws en weerbericht. 23:35
Question time.
BBC 2
07:00 Tikkabilla. 07:30 Our
planet. 07:40 Big cook little
cook. 08:00 Rocket Boy and
Toro. 08:10 Watch my chops.
08:25 Newsround. 08:30 Bar
ney's barrier reef. 09:00 Sam
and Mark's guide to dodging
disaster. 09:30 Pinky Dinky
Doo. 09:40 Lazytown extra. -
10:00 Nuzzle and Scratch.
10:20 Harry and Toto. 10:30
Nina and the Neurons. 10:45
Me too! 11:10 Mister maker.
11:30 In the night garden.
12:00 Journeys from the centre
of the earth. 13:00 The daily
politics. 13:30 Working lunch.
14:00 Out of the blue. 14:25
Coast. 14:30 Snooker. 18:15
Flog it! Ten of the best. 19:00
Eggheads. 19:30 Extreme
dreams: The ultimate challen
ge. 20:00 Snooker. 21:00 Mas-
terchef. 22:00 Victorian farm.
23:00 What the Victorians did
for us. 23:30 Newsnight. 00:15
Weerbericht. 00:20 Snooker.
Duitsland 1
09:00 heute. 09:05 Rote
Rosen. 09:55 ARD-Wetter-
schau. 10:00 heute. 10:03
Brisant. 10:30 Ein Sommer
mit Paul. 12:00 heute mittag.
12:15 ARD-Buffet. 13:00
ZDF-Mittagsmagazin. 14:00
Tagesschau. 14:10 Rote Rosen.
15:00Tagesschau. 15:10 Sturm
der Liebe. 16:00 Tagesschau.
16:10 Seehund, Puma Co.
17:00 Tagesschau um fünf.
17:15 Sportschau live: Biatlon.
19:20 Das Quiz mit Jörg Pilawa.
19:45 Wissen vor acht. 19:50
Das Wetter im Ersten. 19:55
Börse im Ersten. 20:00 Tages
schau. 20:15 Mord in bester
Gesellschaft - Der süfêe Duft
des Bösen. 21:45 Kontraste.
22:15 Tagesthemen. 22:43
Das Wetter im Ersten. 22:45
Schmidt Pocher. 23:45 Inas
Nacht.
Duitsland 2
09:00 heute. 09:05 Volle
Kanne - Service taglich. 10:30
Wege zum Glück. 11:15 girl
friends - Freundschaft mit
Herz. 12:00 heute mittag.
12:15 drehscheibe Deut-
schland. 13:00 ZDF-Mit
tagsmagazin. 14:00 heute
-in Deutschland. 14:15 Die
Küchenschlacht. 15:00
heute - Sport. 15:15 Dresdner
Schnauzen. 16:00 heute - in Eu
ropa. 16:15 Wege zum Glück.
17:00 heute - Wetter. 17:15
hallo deutschland. 17:40 Leute
heute. 17:55 Ein Fall für zwei.
19:00 heute. 19:20 Weerbe
richt. 19:25 Notruf Hafenkante.
20:15 Der Bergdoktor. 21:00
ZDF.reporter. 21:45 heute-
journal. 22:12 Weerbericht.
22:15 Maybrit Miner. 23:15
Johannes B. Kerner. 00:20
heute nacht.
Discovery
07:40 Brainiac. 08:30 Biker
build-off: Trevelen vs Scott
Long. 09:20 Die Ludolfs. 10:15
Mean machines: Submarines.
10:40 Overhauling 11:35 Dis
covery project earth: Hungry
ocean. 12:30,13:00 How it's
made. 13:25 World's toughest
jobs: Avalanche control. 14:20
Smash lab: Fluidized sand.
15:15 Hot rod apprentice:
Hard shine - It's personal.
16:10 American chopper:
OCC roadshow. 17:05,17:35
Wheeler dealers: Capri. 18:05
Miami Ink: Kat - A fish out of
water. 19:00 Mythbusters:
Paper crossbow. 20:00 World's
toughest tribes: Gold miners.
21:00 Alaska's great race:
The great escape. 22:00 Body
snatchers. 23:00 Overhaulin'.
00:00 Really big things: Whale
shark rescue.
National Geographic
07:00 Squawk box Europe.
10:00 Worldwide exchange.
11:59 National Geographic
Channel. 12:00 Remarkable
vets. 12:30 Animal inspectors.
13:00 Mad labs. 13:30 Food lo
vers guide to the planet: Digital
critics. 14:00 Hunter hunted:
Death down under. 15:00
Megastructures: Autobahn.
16:00 Inside: Speed week.
17:00 Megafactories: Apache
helicopters. 18:00 Animal
24/7.19:00 Animal inspectors.
19:30 Talking to animals. 20:00
Seconds from disaster: Tunnel
inferno. 21:00 Megastructures:
Smart tunnel. 22:00 Super
carriers: Into the danger zone.
23:00 Big, bigger, biggest:
Skyscraper. 00:00 Frontlines of
construction: Trains.
TMF
09:00 De videotheek. 10:30
Wakker worden op vakantie.
11:00 TMF Classics. 12:00
TMF NL. 13:00 10X. 14:00 De
videotheek. 15:00serveert.
15:30 Your chart. 16:30
Reaction live. 17:30 Scoots
Helmets. 17:50 Clipkennis.
18:00 Wakker worden op
vakantie. 18:30 De videotheek.
20:00 Your chart. 21:00.
serveert. 21:30 De videotheek.
22:00 TMF Dance. 23:00 De
videotheek. 00:00 Midnight.
MTV
15:30 Made. 16:25 My super
sweet 16.16:50 Dismissed.
17:20,17:45 The Hills. 18:10
Life of Ryan. 18:40 The X-Ef-
fect. 19:05 Dismissed. 19:30
Made. 20:25 My super sweet
16. 20:50,21:20 Pimp my ride.
21:45 The X-Effect. 22:10 A
shot at love with Tila Tequila.
23:05 Busted. 23:30 Dirty
Sanchez. 00:00 MTV Music
Hours.
TV 5
08:00 Canadees nieuws. 08:25
Alerte terre. 08:30 Escapade
gourmande. 09:00 TV5Monde
I'info. 09:05 Jardins et loisirs.
09:30 Chroniques d'en haut.
09:55 Sur la route légendaires
du thé: Au coeur de Shangri-
La. 10:50 Des chiffres et des
lettres. 11:15 Tout le monde
veut prendre sa place. 12:00
TV5Monde l'info. 12:05 A la
Di Stasio. 12:30 Plus belle la
vie. 13:00 Rumeurs. 13:20
Rêves d'hötels. 13:30 Belgisch
nieuws. 14:00 Sous le soleil.
15:00 Sur la route légendaires
du thé: Sur le toit du monde.
16:00 Nieuws. 16:30 Questi
ons pour un champion. 17:00
Le debat TSR. 18:00 Nieuws.
18:20 L'invité. 18:30 Le journal
de l'éco. 18:35 Les secrets du
Parthénon. 20:30 Frans nieuws.
21:00 L'assassin habite au
2122:25 Bonbon au poivre.
23:00 Nieuws. 23:10 Afrikaans
nieuws. 23:20 Zwitsers nieuws.
23:50 Café littéraire théatre.
Eurosport
08:30 Autosport: Rally. 09:15
Biatlon. 10:30 Tennis. 12:00
Autosport: Rally. 12:45,14:30
Snooker. 17:00 Schanssprin
gen. 18:00 Biatlon. 19:15
Eurogoals flash. 19:30 Auto
sport: Rally. 19:45 Snooker.
23:00 Autosport: Rally. 23:45
Snooker. 00:15 Biatlon.
CNN
08:30 World sport. 09:00 CNN
today. 09:30 World business
today. 10:30 Eco solutions.
11:00 Larry King. 12:30 World
sport. 13:00 World news Asia.
15:00 The spirit of.... 15:30
World business today. 16:00
Your world today. 17:30 World
sport. 18:00 Your world today.
19:30 The spirit of.... 20:00
Business international. 21:00
World news Europe. 22:00
BackStory 22:30 World sport.
23:00 World news Europe.
00:00 leder heel uur CNNI
World News, tenzij anders
vermeld.