worstelt in Melbourne bezig, niet met Feyenoord Stip breekt prijzen open... 0stipreizen.nl Verbeek spreekt met rechte rug en luide stem de boze supporters toe Superbod op Kaka PZC Donderdag 15 januari 2009 3 1 („Gertjan moet blijven!"). „Maar als twee partijen moeten samen werken en één partij wil dat niet meer, dan moet je stoppen. Niet in mijn belang, maar in het belang van Feyenoord. Dat is ook jullie be lang. Het is jullie club. En jullie ver dienen een beter Feyenoord!" Verbeek, die duidelijk doelde op de tegenwerking vanuit de spelers groep, kreeg daarop een ovationeel applaus. Algemeen directeur Eric Gudde kon op heel wat minder bij val rekenen. Toch kon hij ook rede lijk rustig zijn verhaal doen. „Gert jan verdient jullie applaus volledig. Als het aan mij had gelegen, was de technische staf ook gewoon in functie gebleven. Maar er waren be paalde krachten aan de gang, die de situatie onwerkbaar hebben ge maakt. Daardoor heeft dit moeten gebeuren." Na het optreden van Verbeek en Gudde keerde de rust bij het sta dion langzaam terug. Trainer zegt in belang van Feyenoord weg te gaan. rotterdam - Gertjan Verbeek heeft gisteravond op unieke wijze afscheid genomen van de fanatieke aanhang van Feyenoord. De afge zwaaide trainer,'"die vanaf vandaag op non-actief staat, sprak bij de hoofdingang van het stadion zo'n honderd boze fans toe. Dat deed hij met rechte rug en luide stem. Algemeen directeur Eric Gudde stond moedig naast hem. „Ik voel me geen slachtoffer en ben ook niet geslachtofferd", be toogde Verbeek, die geregeld hard en zeer positief werd toegezongen Gertjan Verbeek en Eric Gudde spreken, na het ontslag van Ver beek, zo'n honderd boze fans toe. „Ik voel me geen slachtof fer", zegt hij. maar eens op een rijtje gezet. Brett Holman, Krisztian Vadocz, Kevin Bobson, Jeremain Lens, Jonas Ols-" son, Muslu Nalbantoglu en dan gis teren ook nog eens Peter Wisger hof. „Die jongens neem ik niets kwalijk. Ik gun het Peter bijvoor beeld absoluut. Ik zeg altijd tegen mijn spelers dat ze hun top moe ten zoeken. Maar voor een trainer is het wel frustrerend als je ze daar door steeds kwijtraakt." En daarom is het niet onlogisch om te veronderstellen dat Been ook een keer vertrekt. Misschien vandaag al. Naar zijn grote liefde Feyenoord. Wat zal hij antwoor den als het telefoontje uit De Kuip eindelijk komt. „Joh, eerlijk. Ik weet het echt even niet", klinkt de Rotterdammer allesbehalve vrolijk. „Ik heb me vandaag gericht op Ajax." Michel Koning: „Het gaat niet om de challengers en future-toernooien, maar om de grandslams." foto Koen Suyk/anp melijk niet zomaar een hobbel die in Melbourne genomen moet wor den. Tegenstanders vallen je aan op je zwakke punten, laten je bij voorbeeld meer lopen dan goed voor een enkel is. Ook Michel Koning ervaart hoe het is om niet okselfris de strijd aan te gaan. De Canadees Frank Dancevic klopt hem met 6-3, 6-3. De 24-jarige Noord-Hollander klaagt na afloop over zijn knie en elleboog. „Ik had nooit het gevoel dat ik hem pijn kon doen, ik kon niet uitdelen." Koning kent de wet ten van de tennisjungle. „Zodra ze merken dat je iets mankeert, word je geslacht." Het is eten of gegeten worden. „Maar de grandslams moeten de doelstelling blijven." Konings trainer, Rob Buntsma, vraagt om geduld. En compassie van sponsoren. Koning en zijn ge neratiegenoten hebben tijd nodig. Buntsma: „Ze moeten ervaring op doen. In de kwalificatie van de grandslams. De verschillen zijn echt heel klein. Voor hetzelfde geld tref je het een keer en doe je wel mee met de grote jongens. Tot die tijd zijn dit voor de portemon nee niet de beste keuzes. Maar wel heel leerzaam." door Danny van den Broek nijmegen - Hij beleefde volgens ei gen zeggen „één van de minder leuke dagen uit zijn leven." NEC-trainer Mario Been verloor gisteren eerst Peter Wisgerhof aan FC Twente dat de aanvoerder van de Nijmeegse ploeg voor drieën half jaar vastlegde. Niet veel later werd hij geconfronteerd met de ontslaggolf bij Feyenoord, waar door iedereen er onmiddellijk van uit ging dat Been per direct de plaats van de vertrokken trainer Gertjan Verbeek zou innemen. „Daar hoef ik helemaal niet over na te denken, omdat niemand van Feyenoord mij tot nu toe benaderd heeft", verzuchtte Been. In een ver loren uurtje had hij het aantal spe lers dat de deur van het Goffertssta- dion achter zich had dichtgeslagen in het afgelopen anderhalf jaar nog manchester - Manchester City is bereid het recordbedrag van 110 miljoen euro neer te tellen voor de Braziliaanse middenvelder Kaka van AC Milan. Volgens berichten in de Italiaanse en Engelse media zou de Engelse club de internatio nal bovendien het astronomische jaarsalaris van 15 miljoen willen bieden. Tot nu toe was de Frans man Zinedine Zidane de duurste voetballer ter wereld. Hij verhuis de in 2001 voor 75 miljoen van Ju- ventus naar Real Madrid. AC Milan bevestigde gisteren de in teresse van Manchester City. Vol gens de Gazzetta Dello Sport zou Manchester City ook met de Italia nen willen praten over de trans fers van middenvelder Gennaro Gattuso en doelman Dida. Geld heeft Manchester genoeg, in sep tember nam een sjeik de club over. Zijn privévermogen: 16,5 mil jard euro. •voorwaarden allerlaagste Driisearantie ziewww.stioreizen.nl. Priizen o.o. o.b.v. 2 ners. oer kamer/hut excl. Calamiteitenfonds/r boek online of bel 020 - 66 22 222 of boek bij één van de 175 D-reizen vakantiewinkels 'voorwaarden allerlaagste prijsgarantie zie www.stipreizen.nl. Prijzen p.p. o.b.v. 2 pers. per kamer/hut excl. Calamiteitenfonds/reserveringskosten. Drukfouten en prijswijzigingen voorbehouden

Provinciale Zeeuwse Courant | 2009 | | pagina 93