opzegaienst Familieberichten fllensenjnq.nl Willy Polderman-Groenewoud Carl Daniël de Smit Willem van de Velde Dr. Marinus Cornelis Verburg Adriana Westveer-Jobse Adri Westveer-Jobse Ad Govers Maatje Jumelet-Goudzwaard Elizabeth de Vries-van Hecke iff 'jfeixjorkuu Ella 22 Donderdag 15 januari 2009 kijk ook op Met heel veel bewondering en respect voor haar kracht en doorzettingsvermogen is nu de tijd gekomen. Verdrietig nemen wij liefdevol afscheid van onze moeder, oma en overgrootmoeder we zullen je missen. Middelburg: Wim Polderman, Ella Oosterling Willy en Patrick Stefani Cindy Janita Eric en Kira Nikki Eric jr. Vlissingen: Jan en Leny de Muynck William en Bianca Yallysa William Alistair Sebastiaan en Pauline Nevé Vlissingen: Els Polderman Henny Shovany Jaimy Ary Onze dank gaat uit naar het verzorgend personeel van Zorgcentrum TerReede. Vlissingen, 13 januari 2009 Correspondentie naar: Thorbeckelaan 29,4384 CB Vlissingen De crematieplechtigheid zal vrijdag 16 januari om 10.00 uur plaatsvinden in crematorium Middelburg, Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Na afloop is er gelegenheid elkaar te ontmoeten in de ontvangkamer van het crematorium. Wat is het leven van een mens een voetstap in het zand die weer wordt weggevaagd wanneer de vloed de grens verplaatst tussen zee en strand Bedroefd omdat we hem moeten missen, maai' dank baar voor alle mooie en fijne herinneringen, delen wij u mee dat is overleden mijn lieve, zorgzame man en vader, onze broer, zwager en oom V 18 maart 1939 f 13 januari 2009 HoekMagda de Smit-Donze TerneuzenSven de Smit TerneuzenM. Boeije-de Smit J. Boeije AxelM. de Smit TerneuzenA. de Blaeij-Donze L. de Blaeij Neven en nichten Rozenlaan 20 4542 CV Hoek Carl wordt naar beider wens in besloten kring gecremeerd. Geen bezoek aan huis. ALGEMENE KENNISGEVING Plotseling is op zijn vacantieadres overleden A Middelburg 3 oktober 1932 t Tenerife 31 december 2008 Namens de familie A. van de Velde Karei Doormanplein 19 4335 GC Middelburg De crematie heeft in besloten kring plaatsgevonden. Heel bijzonder, heel gewoon, gewoon een heel bijzondere Op 13 januari 2009 overleed op 88-jarige leeftijd, omringd door allen die hem lief waren, mijn geliefde man en maatje - Rien - oud-lid Raad van State oud-lid Eerste Kamer voor de Partij van de Arbeid Middelburg: Aly Verburg-Mos Hoofddorp: Dick Verburg Oud-Sabbinge: Eveline Mos Wolphaartsdijk: Bert Hoorn Jolanda Luthart Eindhoven: Guus van den Berg Netty Deelen De Hollantse Thuyn Spanjaardstraat 40 4331 ES Middelburg De afscheidsdienst wordt gehouden op zaterdag 17 januari 2009 om 12.00 uur in de aula van de begraafplaats aan de Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg, waarna aansluitend de begrafenis op bovenvermelde begraafplaats zal plaatshebben. Na afloop is er gelegenheid de familie te condoleren. Geen bezoek aan huis. Wilt u, indien u geen annonce heeft ontvangen, deze aankondiging als zodanig beschouwen. Trots, lieten dapper tot het laatste moment. Toch nog onverwacht werd uit het leven dat haar zo dierbaar was, van ons weggenomen mijn innig geliefde vrouw, onze lieve zorgzame moeder en onvergetelijke oma Adri Oostkapelle, 4 december 1925 Goes, 13 januari 2009 Kruiningen: A.M. Westveer Goes: Eddy en Ella Kruiningen: Hans en Lizzy Ziggy Natascha en Marcel Hof "Cruninghe" Langeviele 49,4416 CE Kruiningen Er is gelegenheid om van Adri afscheid te nemen op vrijdag 16 januari van J 9.00-19.30 uur in rouwcentrum Peter Butler, Maalstede 1 a te Kapelle. De afscheidsbijeenkomst vindt plaats op zaterdag 17 januari om 10.00-uur in het crematorium Middelburg, Westelijke Oude Havendijk 3. Hierna is er vanaf 11.15 uur gelegenheid tot condoleren in "Ons Dorpshuis" Berghoekstraat 3 te Kruiningen. Dag lieve oma U was de allerliefste oma van de hele wereld. En ik ga u heel erg missen. Ziggy Verdrietig hebben wij kennisgenomen van het overlijden van onze lieve schoonzuster en tante Kapelle: Marie Dekker-Westveer Jo Dekker Kapelle: InaVerburg-Westveer Adri Verburg Neven en nichten Kapelle, 13 januari 2009 overleden op 15-12-2008 Lathus Fr. Voor de vele blijken van medeleven, in de vorm van kaarten en lieve woorden, willen wij u hiervoor hartelijk bedanken. Het heeft ons goed gedaan. Ria Govers-Polfliet Ellen, Otto en Jordy de Koster Wij danken u heel hartelijk voor de belangstelling in welke vorm dan ook na het verlies van onze lieve moeder, oma en overoma Het zijn voor ons even zovele bewijzen dat u mede een goede herinnering aan haar zult bewaren. Familie Jumelet Bruinisse, januari 2009 DANKBETUIGING Voor de vele blijken van medeleven die wij hebben ontvangen na het overlijden van moeder, schoon moeder en oma willen wij u langs deze weg hartelijk bedanken. Familie de Vries 15-1-2006 15-1-2009 al weer 3 jaar zonder jou zonder jouw liefde zonder jouw warmte zonder jouw begrip zonder jouw wijsheid We missen je. Sjaak en (klein)kinderen 11i0nsenunq.ni Indien er sprake is van een sterfgeval moeten er veel zaken worden geregeld. Hierbij worden nabestaanden vaak geconfronteerd met veel administratieve afhandelingen en papierwerk. Dit blijkt in de praktijk een tijdrovende zaak. Met Mensenlinq Opzegdienst kunt u een overlijden in één keer aan talloze instanties doorgeven en daardoor een groot deel van de administratieve werkzaamheden uit handen geven. Middels een aantal eenvoudige stappen bereikt u meer dan 1.000 instanties. Ga naar www.mensenlinq.nl en meld u aan. V_

Provinciale Zeeuwse Courant | 2009 | | pagina 70