imüieberichten Dvsriailan (Tlenseniinq.nl Colofon Familieberichten Roger de Bock Jan de Goffau Jitse Hiemstra Anneke de Kort Leonardus Neve Jacobus Cornelis de Krijger Ko de Krijger Margaretha Jolina Nieuw dorp 20 I Donderdag 15 januari 2009 kijk ook op Sluittijden overlijdensadvertenties Per mail daags voor plaatsing 16.00 uur Per fax daags voor plaatsing 15.00 uur Sluittijden overige familieberichten Daags voor plaatsing 12.00 uur Vergeet niet uw volledige factuuradres te vermelden en u|/v telefoonnummer voor eventuele vragen. Iedere mailopdracHt krijgt een ontvangstbevestiging. U kunt niet reclanié'ren n.a.v. telefonisch opgegeven advertenties E-mail pzcfamilieberichten@wegenernieuwsmedia.nl Telefoon 088-013 9999 Fax 088-013 9990 LET OP: NIEUW NUMMER!! De afdeling is telefonisch bereikbaar op: werkdagen van 09.00-17.00 uur en op zondag van 13.00-17.00 uur Alle overlijdensadvertenties zijn ook zichtbaar op www.mensenlinq.nl Meer informatie op www.pzc.nl Heden namen wij kennis van het overlijden van oud bestuurslid van het R.K. Schoolbestuur Goes Wij wensen mevrouw de Bock en verdere nabestaanden veel sterkte toe in de komende tijd. Namens management en bestuursleden van Stichting Prisma De Heere kent degenen, die de Zijnen zijn 2 Tim. 2:19 Diep bedroefd geven wij u kennis dat door de Heere uit ons midden is weggenomen mijn geliefde en zorgzame man, onze lieve en zorgzame vader, groot- en overgroot vader 24 december 1928 Rilland: Rilland: Goes: Krabbendijke: Rilland: Rilland: 1 s-Gravenpolder: 's-Gravenpolder: Kruiningen: Rilland: 14 januari 2009 K.T. de Goffau-van Iwaarden Ko de Goffau Marga de Goffau-Vlaanderen Gerda Kwekkeboom-de Goffau Ane Kwekkeboom Nel Kruysse-de Goffau Piet Kruysse Kees de Goffau Ankie de Goffau-de Leeuw Niek de Goffau Marja de Goffau-Geense Annet van den Dorpel-de Goffau Cor van den Dorpel Jos de Goffau Gerlies de Goffau-Boogert Marjon van de Kruisweg-de Goffau Bram van de Kruisweg Jan-Kees de Goffau Carina de Goffau-de Rijke Klein- en achterkleinkinderen Eversweerdestraat 20 4411 CJ Rilland De rouwdienst wordt D. V. maandag 19 januari om 14.00 uur gehouden in de kerk van de Gereformeerde Gemeente, Swaanhilstraat 13 te Rilland. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden op de Alge mene Begraafplaats te Rilland. Vooraf is er vanaf 13-30 uur in de kerk gelegenheid om afscheid te nemen. Na de begrafenis is aldaar gelegenheid tot condoleren. Geen bloemen. Onze dank gaat uit tiaar de medewerkers van afd. B en dokter de Quay uit Ter Weel te Krabbendijke voorde liefdevolle verzorging. Mocht li door omstandigheden geen rouwbrief ontvangen hebben, dan verzoeken wij u deze advertentie als zodanig te beschouwen. Uit ons zicht verdwenen, maar nooit uit onze herinnering. Niet meer binnen ons handbereik, maar nooit uit ons hart. Met verbijstering en ongeloof hebben wij onverwacht afscheid moeten nemen van mijn trouwe maatje door dik en dun, onze lieve broer, zwager en oom A Vhssingen 27 november 1956 t Antwerpen 14 januari 2009 Middelburg: Willem Imanse «2s Tijger Gabber Oost-Souburg: Jelmer en Jantje Vlissingen: Geert Middelburg: Sietske en Koos - Neven en nichten 't Zanddorp 2a 4335 AJ Middelburg U kunt afscheid nemen van Jitse op maandag 19 januari a.s. om 12.30 uur in de aula van het crematorium aan de Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Aansluitend zal aldaar de afscheidsbijeenkomst worden gehouden. Na afloop van de plechtigheid is er gelegenheid de familie te condoleren en te ontmoeten in rouwcen- trum 'Middelburg', Buitenhovelaan 1. Heden bereikte ons het bericht dat is overleden ons trouwe, zeer gewaardeerde oud-lid, mevrouw We wensen haar familie veel sterkte. Bestuur en leden Bridgeclub Hulst liet is niet aan ons om te beslissen, Pa, we zullen je heel erg missen. Bedroefd, maar dankbaar voor alles wat hij voor ons gedaan en betekend heeft, geven wij u kennis van het overlijden van onze pa, opa en over-opa weduwnaar van Maria Paulina Neve-Sloot Hij overleed in de leeftijd van 92 jaar. Vogelwaarde: Lisette en Willy de Poorter-Neve Harold en Wendy, Esmée, Romy, Damiën Werner en Linda Vogelwaarde: Yvonne en Freddy de Poorter-Neve Donja en Luc, Seppe, Raf Charlotte en Gerrie, Stijn, Jorit Walsoorden: Paul en Tiny Neve-d'IJooghe Evelien en Jeroen Vanessa en Luck Terneuzen: Christian en Michiel James-Neve Dennis Melissa Onze dank gaat uit naar alle medewerkers van verpleeghuis "Ter Schorre", 2e verdieping, voor de goede zorgen. Terneuzen," 12 januari 2009 Correspondentieadres: Olmenstraat 16,4581 AV Vogelwaarde U kunt afscheid nemen van pa en opa in het uitvaart centrum van DELA, Van der Maelstedeweg 102b te Hulst, op vrijdag 16 januari van 18.00 tot 18.30 uur. De dienst van Woord en Gebed wordt gehouden op maandag 19 januari om 10.30 uur in de aula van het crematorium, Bellamystraat 28-c te Terneuzen. Na afloop van de dienst kunt u de familie persoonlijk condoleren in genoemde aula. Wilt u, indien u geen kennisgeving heeft ontvangen, deze aankondiging als zodanig beschouwen. Bedroefd, maar dankbaar voor alles wat hij voor ons betekend heeft, geven wij u kennis van het plotselinge heengaan van mijn lieve man, mijn vader en onze trotse opa Colijnsplaat 26 juni 1927 Kortgene 13 januari 2009 Kortgene: E.N. de Krijger-van Popering Rijsbergen: Jos en Susette Breda: Marco en Elke Nijmegen: Elly Pruimenlaan 5 4484 TG Kortgene U kunt van hem afscheid nemen op maandag 19 januari van 14.00 tot 14.15 uur in de aula van het crematorium, Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Aansluitend zal er een samenkomst zijn waarin wij zijn leven zullen herdenken. Na afloop van de bijeenkomst is er gelegenheid de familie te condoleren. Zij die geen rouwbrief hebben ontvangen gelieve deze advertentie als zodanig te beschouwen. Verdrietig zijn we door het plotselinge overlijden van mijn broer en zwager en onze oom, de heer Wemeldinge: Cor en Diny de Krijger-Korteknie Nisse: Joop en Maaike Febe en Merel Wemeldinge: Marian en Peter Gelijk een hinde die naar de Waterbeken smacht, zo smacht mijn Ziel naar U, o God. Psalm 421 Zeer bedroefd, maar met een onuitwisbare herinnering aan haar leven, hebben wij heden afscheidmoeten nemen van onze lieve zorgzame moeder, oma en overgrootmoeder sinds 16 mei 1999 weduwe van Jan van de Velde in de leeftijd van 97 jaar. Mattie van de Velde Willem en Annemiek Ilse Tomas Greetje, in herinnering Nico van de Velde Anneke Minnaar Dies van de Velde Joke van de Velde-Kaaisteker Stefan en Sylvia Frank Iris en Dennis Wij bedanken het verzorgend personeel van zorgcentrum 'Gasthuis' te Goes voor de liefdevolle verzorging. 14 januari 2009 Correspondentieadres: N.D. van de Velde Christinastraat 7,4475 AG Wilhelminadorp Gelegenheid tot afscheid nemen op vrijdag 16 januari van 19.00 tot 19.30 uur in rouwcentrum 'De Bevelanden', Geldeloozepad 20 te Goes. De afscheidsdienst, waarbij u wordt uitgenodigd, zal worden gehouden op zaterdag 17 januari om 10.00 uur in de PKN Kerk te Wilhelminadorp. Aansluitend zal om plm. 11.00 uur de begrafenis plechtigheid plaatsvinden op de Algemene Begraaf plaats te Wilhelminadorp. Na de plechtigheid is er gelegenheid tot condoleren in voornoemd kerkgebouw.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2009 | | pagina 68