leukste baby Nederland! ^bereiKtimeeij |Sldè fietsli Waterschap Warmte in de winter- www.ikbendeleukste.nl 28 I Woensdag 14 januari 2009 Hét verleden kan ja slachtoffers nog '"f, lang achtervolgétif Laat ze niet alleen staan. FondsSlachtoffe: Giro 6700 Zeeuws-Vlaanderen BEKENDMAKING VERKEERSBESLUIT VERLAGEN MAXIMUM SNELHEID TOT 60 KM/U Het dagelijks bestuur van het waterschap Zeeuws-Vlaanderen maakt bekend dat in het kader van uniformiteit op de waterschapswegen is besloten tot vaststelling van het volgende verkeersbesluit: Het verlagen van de maximumsnelheid van 80 km/u naar 60 km/u op de volgende wegen/weggedeelten: op de route rotonde Potjes-Sluis, het gedeelte tussen de Oude Zeedijk en de bebouwde kom van Sluis; op de route Breskens-Bierviiet, het gedeelte tussen het bedrijventerrein 'Deltahoek' en de rotonde van de rondweg van Breskens; op de route Vogelwaarde-Hengstdijk, een gedeelte van de Vogelweg aansluitend aan de bebouwde kom van Hengstdijk; op de Frederik Hendrikstraat tussen de bebouwde kommen van Kuitaart en Lamswaarde; op de Kijkuitstraat ten noorden van Clinge. De verkeersmaatregel zal worden aangeduid door op diverse plaatsen verkeersborden (zogenaamde poortconstructies) te (verplaatsen, te weten de borden Al van bijlage I van het Reglement Verkeersregels en Verkeerstekens 1 990, met toevoeging van het woord 'zone' als bedoeld in artikel 66 van dit reglement. Het besluit ligt vanaf heden gedurende een periode van 6 weken voor een ieder ter inzage, elke werkdag van 09.00 uur tot 1 2.00 uur en van 13.30 uur tot 16.00 uur, op het waterschapskantoor, Kennedylaan 1 te Terneuzen. Door een belanghebbende kan binnen een termijn van 6 weken na heden een bezwaarschrift ingediend worden bij het dagelijks bestuur van het waterschap Zeeuws-Vlaanderen, Postbus 88 te 4530 AB te Terneuzen. Terneuzen, 14 januari 2009. Het dagelijks bestuur voornoemd, W.J. de Graaf, dijkgraaf mr. J.Y. Dekker, secretaris Waterschap Zeeuws-Vlaanderen, Postbus 88, 4530 AB Térneuzen. Bezoekadres: Kennedylaan 1Terneuzen. Telefoon (0115) 641 000 - Fax (0115) 641 200 E-mail info@wszv.nl Internet www.wszv.nl Heeft u onze zorg niet nodig, maar wel behoefte aan warmte tijdens de donkere dagen? Prettig gezelschap, uitstapjes, mooie boswandelingen en een glas wijn bij de open haard. Dat zijn de ingrediënten van de wintervakanties van het Nederlandse Rode Kruis. Bel of kijk op onze website voor meer informatie. Het Nederlandse Rode Kruis Bijzondere vakanties Telefoon: 070 44 55 888 E-mail: vakanties@redcross.nl Fietsen Scoort is een nieuwe campagne om het fietsen in Nëiertand op een actieve en uitdagende wijze te slimuleien. Molecaten Wie wordt de leukste baby van 2008? Jij kan meebepalen welke baby kans maakt op de titel de leukste baby van 2008 door je stem uit te brengen op de baby van jouw keuze. Stemmen kan t/m 9 februari. Op 21 februari worden de winnaars per provincie bekend gemaakt en op 28 februari vindt de uitreiking van de leukste baby van 2008 plaats bij Noppies in Lelystad. De baby die verkozen wordt tot de "Leukste baby van Nederland" maakt kans op een week vakantie voor 6 personen! In een van de Molecaten vakantie- bungalowparken in Nederland. Kijk op www.Molecaten.nl voor meer informatie over de parken in Nederland waar je uit kunt kiezen. YourSwrtrise wnp noppies Doneer met een domino-effect. www.diabetesfonds.nl 0800-5766123 Diabetes Fonds HOUT EN PAPIER UIT GOED BEHEERDE BOSSEN www.fscnl.org Let op het keurmerk: De Uitvaart Informatie Hulplijn Bel gratis 0800 - 44 44 000 voor al uw vragen omtrent uitvaartzorg en overlijden Het Nederlandse Rode Kruis Helpt Direct

Provinciale Zeeuwse Courant | 2009 | | pagina 72