Familieberichten iïlQnsen.inq.nl ïinutBm Cornelis Jacobus Serier Sara Sluik Buurvrouw Saar Adriana Vreeke-Le Due Nathalie Laura Cornelia Wiltenburg Nathalie Wiltenburg D-iMbfiufèirhl M.Hamelijnck- de Schoolmeester Leendert Schipper Erwin Hasenzahl Leo I De Uitvaart Informatie Hulplijn 24 I Woensdag 14 januari 2009 kijk ook op Bedroefd, maar dankbaar voor wat hij voor ons heeft betekend geven wij kennis van het overlijden van mijn lieve man, onze vader en opa Kees A Colijnsplaat 2 januari 1935 f Middelburg 13 januari 2009 Middelburg: J.J. Serier-Boot Sint Laurens: Karin en Peter Wisse-Serier Stefan, Martin Wissenkerke: Ellen (in herinnering).en Jan-Anton Wilderom-Serier Maurice, Roy Serooskerke(W.): Conny Serier en Jacco Pleune Jasper en Miranda Een woord van dank aan iedereen die zorg aan hem heeft verleend tijdens zijn ziekte. Johan van Reigersbergstraat 55 4336 XB Middelburg Er is gelegenheid tot afscheid nemen op vrijdag 16 januari van 19-30 tot 20.30 uur in het uitvaartcentrum Monuta "De Voorzorg", aan de Industrieweg 20, 4382 NA te Vlissingen. De afscheidsbijeenkomst zal worden gehouden op zaterdag 17 januari om 14.00 uur in de aula van de alge mene begraafplaats aan de Westelijke Oude Havendijk 3, 4337 PB te Middelburg. Aanshiitend zal de begrafenis plaatsvinden op de begraafplaats aldaar. Na de begrafenis is er gelegenheid tot condoleren in de condoleanceruimte van de begraafplaats. Zij die wij vergeten hebben een rouwbrief te sturen worden verzocht deze advertentie als zodanig te beschouwen. In ons midden ontslapen Zij mocht nog haar 72e verjaardag beleven op 5 januari 2009. Onvergetelijk zal zij blijven, niet alleen voor haar kinderen en kleinkinderen, maar voor allen die haar hebben leren kennen en niet in het minst voor haar partner. Hans Heeren Joost Heeren Irene de Nood en Michiel Smeets Anne Jelle Cas de Nood Janna 4334 CM Middelburg, 9 januari 2009 Jodengang 30 De crematie vond plaats in besloten kring. Altijd een praatje Een joviale zwaai Een koffieadresje We zullen het missen, ieder op zijn eigen manier. Ilans en familie ontzettend veel sterkte toegewenst met dit verlies. Ronald Rachel Rob Rita, Robin en Rutger Tante Tannetje Wij ontvingen het droeve bericht, dat de vrouw van onze speciale vismaat is overleden. Beste Henk en familie, wij leven met jullie mee en wensen jullie veel sterkte in deze moeilijke periode. Jan, John, Piet, Wim, Klaas, Jos ENIGE EN ALGEMENE KENNISGEVING Diep verslagen geven wij u kennis van het overlijden van onze lieve dochter en zus A 22 september 1979 19 januari 2009. Middelburg: A.C. van Gunst-Wiltenburg P. van Gunst Linda, StephanieEsther Correspondentieadres: Noordweg 73 4333 GB Middelburg De crematieplechtigheid heeft in besloten kring plaatsgevonden. Verdrietig zijn we door het overlijden van de zus van onze leerlingen Esther van Gunst uit 3mavoB en Stephanie van Gunst uit Havo 5A Wij wensen Esther, Stephanie en familie Gods kracht toe om dit verlies te dragen. Namens directie, personeel en leerlingen van de CSW Van de Perre en CSW Toorop M. Bouwmeester-van Verseveld en W. Hulsteijn, teamleiders CSW Van de Perre K. van Winkelhof, teamleider CSW Toorop DANKBETUIGING overleden op 11 december 2008 Allen die ons hebben gesteund door hun aanwezig heid, een handdruk, een kaartje of even een arm om je heen zijn voor ons een grote troost geweest. Wij hebben dat enorm gewaardeerd en danken iedereen hiervoor. Earn. Hamelijnck Fam. Palmieri Voor de vele blijken van belangstelling en het mede leven dat wij van u mochten ontvangen na het overlijden en bij de begrafenis van mijn geliefde, zorgzame man, onze vader, opa en overopa betuigen wij u onze welgemeende dank. De wijze waarop u met ons hebt meegeleefd, zowel persoonlijk als schriftelijk, heeft ons erg goed gedaan. W. Schipper den Herder Janny en Kees Nieuwdorp-Schipper Ronald en Wendy Nieuwdorp-Jansen Amber Yerseke, januari 2009 Bij het overlijden van onze vader, schoonvader, grootvader en overgrootvader oud burgemeester van de stad Michelstadt wil ik u, namens de families, bedanken. Bedankt voor de woorden van waardering bij de uitvaartdienst in de Evangehsche Kerk te Michelstadt door: De Landrat des Odenwaldkreises, de heer Horst Schuur De Stadtverordnetenvorsteher van de stad Michelstadt, de heer Dieter Müller De voorzitter van de ÜWG Odenvvaldkreis, de heer Dietrich Kübler De burgemeester van de partnerstad Hulst (NL), de heer Jan-Frans Mulder De vertegenwoordiger van de partnerstad Ruinilly (F), „de heer Michel Brunnet Bedankt Pastor Jost Mager voor de plechtige uitvaartdienst en de muzikale omlijsting. De waken en escorte van de vrijwillige brandweer van de stad Michelstadt. Alle aanwezigen in de kerk en op het kerkhof, die hem de laatste eer hebben bewezen. Bedankt Mevrouw Dr. Schön en het verplegend personeel van het bejaarden- en verzorgingstehuis Ook zijn trouwe vrienden Bruno Wömer en Manfred Martin en alle bekenden die hem tot het laatst bezocht en ondersteund hebben. Voor de prachtige kransen en bloemen. Voor de giften aan het bejaarden- en verzorgings tehuis in Erbach. Voor de vele kaarten en brieven, waarin steun en waardering uitgesproken werden; deze hebben ons troost en kracht gegeven. Bernd Hasenzahl 14-01-2005 IN MEMORIAM ln onze gedachten wasje In onze gedachten ben je In onze gedachten zul je altijd blijven Astrid, Ronnie, Stefan 14-01-2009 ERZORGING Peter Butler Voor een jeróooniijhe begeleiding bij uitvaart Rouwcentrum: Maalstede 1a Kapelle Peter Butler v.o.f. Benonistraat 3 4421 DN Kapelle tel. (0113) 340 381 fax (0113) 340 524 www.peterbutler.nl email: pabutler@zeelandnet.nl Bel gratis 24 uur per dag 0800 - 44 44 000 voor al uw vragen omtrent uitvaartzorg en overlijden Voor wie zijn we er? De Uitvaart Informatie Hulplijn is er voor iedereen. Heeft u op dit moment te maken met een sterfgeval? Dan kunt u bij ons terecht. Wilt u rustig op uw gemak vooraf een aantal zaken voor üw uitvaart regelen? Of heeft u juist na de uitvaart een vraag? Ook dan kunt u bij ons terecht. Email: info@scu.nu Website: www.scu.nu

Provinciale Zeeuwse Courant | 2009 | | pagina 68