fllensenlinq.nl Familieberichten opzegdienst Colofon Familieberichten Roger de Bock Roger de Bock Elly Buijze-Deij Elly Buijze - Deij Emmy Waelput Dirk Dekker Pieternella Adriana Flipse-Sinke Sibylla Franziska Gertrud Stiller Indien er sprake is van een sterfgeval moeten er veel zaken worden geregeld. Hierbij worden nabestaanden vaak geconfronteerd met veel administratieve afhandelingen en papierwerk. Dit blijkt in de praktijk een tijdrovende zaak. 20 I Woensdag 14 januari 2009 kijk ook op Sluittijden overlijdensadvertenties Per mail daags voor plaatsing 16.00 uur Per fax daags voor plaatsing 15.00 uur Sluittijden overige familieberichten Daags voor plaatsing 12.00 uur Vergeet niet uw volledige factuuradres te vermelden emg telefoonnummer voor eventuele vragen. Iedere mailopdracht krijgt een ontvangstbevestiging. U kunt niet reclamerean.a.v. telefonisch opgegeven advertenties E-mail pzcfamilieberichten@wegenernieuwsmedia.nl Telefoon 088 -013 9999 Fax 088 -013 9990 LH OP: NIEUW NUMMER!! De afdeling is telefonisch bereikbaar op: werkdagen van 09.00-17.00 uur en op zondag van 13.00-17.00 uur Alle overlijdensadvertenties zijn ook zichtbaar op www.mensenlinq.il Meer informatie op www.pzc.nl ■000$ Qypfterteri Na een onbegrepen en kortstondige ziekte is temidden van zijn dierbare gezin overleden echtgenoot van Lisette Janssens in de leeftijd van 72 jaar. 's-Gravenpolder: Lisette de Bock-Janssens Deurne: Peter en Monique Maud, Lotte Middelburg: Anja en Stoffel Michiel, Suzanne Deurne: Hans en Lucie Pim, Evelien Goes: Loes en André 11 januari 2009 Prunusstraat 92 4431 DB 's Gravenpolder Er zal een avondwake worden gehouden op donder dag 15 januari om 19.30 uur in Rouwcentrum Van der Hooft, Bosseweide 2 te 's Gravenpolder. De uitvaartdienst zal worden gehouden op vrijdag 16 januari om 10.30 uur in de parochiekerk van de H. Bonifacius te Kwadendamme. De crematie plechtigheid zal in besloten kring plaatsvinden. Na de uitvaartdienst is er alleen schriftelijk gelegen heid tot condoleren achter in de kerk. Indien u. geen rouwbrief heeft ontvangen, kunt u deze advertentie als zodanig beschouwen. Met pijn in ons hart hebben we kennisgenomen van het overlijden van We zijn dankbaar voor de vriendschap die we met Roger mochten beleven, voor de jarenlange samen werking en zijn inzet voor onze parochie. Bestuur H. Bonifaciusparochie Kwadendamme Pastoor Paul Verbeek Bedroefd hebben wij kennis genomen van het overlijden van ons lid en oud-vrijwilligster Wij wensen de familie veel sterkte toe. Bestuur, leden en vrijwilligers van de voetbalvereniging HSV Hoek Met grote verslagenheid hebben wij kennisgenomen van het overlijden van onze donateur mevrouw Wij wensen haar man, kinderen en naaste familie veel sterkte om dit zware verhes te dragen. Supportersclub De Purperen Hei Na een kortstondige ziekte is op 83-jarige leeftijd overleden onze schoonzus en tante weduwe van JosefdeDeckere P. Haverbeke-de Deckere D. Daelman-de Deckere G. de Deckere-Dellaert Neven en nichten Tivoliweg 89 4561 HK Hulst 14705-48 Ave Edmonton, Alberta T6H5N1 Canada Exodus 3:12 a Ik zal voorzeker met u zijn. Bedroefd, maar met dankbare herinnering aan alles wat hij voor ons heeft betekend, geven wij u kennis dat vredig van ons is heengegaan onze lieve vader, schoonvader, groot- en overgrootvader en partner weduwnaar van Marina Elizabeth Jacoba van Hoeve Geboren, 5 november 1919 Overleden, 13 januari 2009 Terneuzen: Corrie Blankers-Dekker Wim Blankers Erik en Tanja, Louise, Céline Andre en Desi, Patrick Rotterdam: Frans Dekker Peggy Dekker-Kühnen Tessa - Annelot en Roel Rotterdam: Dirk Dekker Axel: C. Edelenbos-Louwerse Correspondentieadres: Beeningerstraat 21a 3042 TC Rotterdam Gelegenheid tot afscheid nemen donderdag 15 januari van 19.00 tot 19.30 uur in Rouwcentrum Monuta, Rooseveltlaan 6, Terneuzen. De rouwdienst, waarvoor wij u uitnodigen, wordt gehouden vrijdag 16 januari om 14.00 uur in de Opstandingskerk, Bellamystraat 74, Terneuzen. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden op de Zuiderbegraafplaats te Terneuzen. Gelegenheid tot condoleren na de begrafenis in de Opstandingskerk. Zij die geen rouwbrief hebben ontvangen, gelieven deze advertentie als zodanig te beschouwen. Na een lang en gezond leven is op de leeftijd van 98 jaar, nog plotseüng overleden onze moeder en oma sinds 25 oktober 1998 weduwe van Frederik Izak Flipse Yerseke: Anny en Jan Louwerse-Flipse Goes: Hans en Ria Flipse-Kok Yerseke: Annet en Kees de Koeijer-Louwerse Cardiff: Marja Flipse Goes, 13 januari 2009 Erasmusflat 404 Correspondentieadres: Kamperfoeliestraat 121 4461 VMGoes De crematieplechtigheid wordt zaterdag 17 januari om 11.00 uur gehouden in het crematorium, WesteÜjke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Na de plechtigheid is er in de koffiekamer gelegenheid tot condoleren. ENIGE EN ALGEMENE KENNISGEVING Rechtvaardig is de Heer in alles wat hij doet, zijn schepselen blijft hij trouw. Psalm 145 vers 17 Met droefheid geven wij u kennis, dat van ons is heengegaan onze zorgzame moeder en oma. Wij zijn dankbaar dat verder lijden haar bespaard is gebleven. weduwe van Jan Pieter Griep in de leeftijd van 92 jaar. Terneuzen: P.Griep N.E. Griep-Kolijn Oberalphen (D): S. Amlinger-Griep D. Amlinger Kleinkinderen en achterkleinkinderen Terneuzen, 12 januari 2009 Simon Ste vinhof 10 Correspondentieadres: Churchilllaan 1172 4532 KZ Terneuzen De begrafenis zal naar wens in besloten kring plaats vinden. flleiisenl.inq.nl Met Mensenlinq Opzegdienst kunt u een overlijden in één keer aan talloze instanties doorgeven en daardoor een groot deel van de administratieve werkzaamheden uit handen geven. Middels een aantal eenvoudige stappen bereikt u meer dan 1.000 instanties. Ga naar www.mensenlinq.nl en meld u aan.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2009 | | pagina 64