Duo van De Stormvogel Jury is het oneens over prestatie Weijermans Verhoene 32 I Dinsdag 13 januari 2009 PZC Gemiddeld €450,- per maand bijverdienen! NieuwsMedia /L C -r-A. De PZC is op zoek naar een depothouder. Ais depothouder bent u verantwoordelijk voor de gang van zaken op het depot. J bent het dagelijkse aanspreekpunt voor bezorgers en ziet er op toe dat uw bezorgers de dagbladen op tijd en op de juiste manier bij abonnees afleveren. U bent bereid s ochtends vroeg dagbladen in ontvangst te nemen, leiding te geven aan een bezorgers-team, wanneer nodig nieuwe bezorgers in te schakelen, zelfde nabezorgingte doen en in uitzonderingsgevallen zelfde dagbladen te bezorgen. VERDIENSTEN 2 prima verdiensten zijn afhankelijk van het aantal wijken en ligging van het depot. Daarnaast ontvangt u gratis de PZC en zijn er regelmatig interessante extra's. AANMELDEN OF INFORMATIE Neem tijdens kantooruren contact op met telefoonnummer 0800 - 022 2710. VOORWAARDEN U dient in het bezit te zijn van een auto. Kandidaat-depothouders dienen zich bij aanmelding te legitimeren. Indien van toepass ing dient een tewerkstellingsvergunning te worden overlegd. m-" DichtbijMedia. Wegener Selectiewedstrijd voor dressuur in Renesse. RENESSE - De kaarten voor deelna me aan het Zeeuwse kampioen schap dressuur zijn geschud. Jolan- da Bevelander ging tijdens de laat ste selectiewedstrijd in Renesse met Sunshine in de Zi met de overwinning aan de haal. Amber Muehlhaus toonde zich met de Sjiem de beste in Z2. In L2 werd het oranje erelint een prooi voor Lucie Louws met Zion. Jolanda Bevelander stuurde de ex pressief bewegende Sunshine met de goede score van 63.82 procent naar een nipte overwinning. Bevel ander bleef Stephanie de Frel, met de talentvolle Victoria, vijftienhon derdste procent voor. Over de prestaties van de aan de BASKETBAL New York. NBA. Boston Celtics - Toronto Raptors 94-88, Phila- delphia-Sixers - Atlanta Hawks 109-94, Phoe nix Suns - LA Clippers 109-103, Orlando Ma gic - San Antonio Spurs 105-98, Sacramento Kings - Dallas Mavericks 102- 95, Golden State Warriors - Indiana Pacers 120-117, LA Lakers - Miami Heat 108-105. SCHAATSEN Ankeveen. Klassieker op natuurijs. Mannen, proloog: 1. De Vries 4,1 km in 6.28, 2. Berga 6.29, 3. Hut 6.31, 4. Michaud (Fra) 6.32, 5. Looijensteijn 6.32, 6. Heideman 6.32. Mara thon, 100 km: 1. De Vries, 2. Michaud (Fra), 3. Berga, 4. Loy (Fra), 5. Aerts, 6. René Ruiten berg. Eindstand: 1. De Vries, 2. Michaud, 3. Berga, 4. Loy, 5. Aerts, 6. René Ruitenberg. Vrouwen, 60 km: 1. 'T Hart, 2. De Vries, 3. Bekkering, 4. Langeveld, 5. Huisman, 6. Sterk. SJOELEN Cilze. Tweede selectiewedstrijd NK indivi dueel. D-klasse: 1. Andre van Ombergen(EMSV) 133,65; 3. Huub Stijns(Schijf'83) 131.50. E-klasse: 2. Bram de Waardt(Schijf'83) 125,70; 3. Dies Weezepoel(De Goese Schui vers) 125.45. F-klasse: 3. Corrie Goossens(De leiding gaande en al geplaatste Mi randa Weijermans was de jury het oneens. Mevrouw Hoogenboom zette de amazone uit Zoutelande op een gedeelde eerste plaats met Jolanda Bevelander. Hoogen- booms collega Van Efferen bedeel de de combinatie met een zesde stek. Hierdoor moest Weijermans genoegen nemen met een derde plaats in het dagklassement. Evelien de Kesel plaatste zich met Voulez-Vous op de valreep voor de finale. Een vierde plaats voor de amazone uit Watervliet was vol doende voor het felbegeerde tick et. Ook in de klasse Z2 ging de hoogste eer naar de thuisclub. Am ber Muehlhaus reed de Sjiem naar een overwinning. Zij bleef leanine Nieuwenhuis voor. In de klasse L2 onderstreepte Lu cie Louws met Zion de stijgende lijn. Goese Schuivers) 120.60. G-Klasse: 1. pl.lna Colijn(Schijf'83) 114.15; 2. Nelly Mes(EMSV) 113.55. H-klasse: 1. Dineke Geerligs(De Goe se Schuivers) 113.15; 3. Wim Ponse(EMSV) 108.75. J-klasse: 1. Stefan Schipper; 3. Corrie Nuyens(beiden De Goese Schuivers) 104.70 en 99.15. K-klasse: 3. Matty Labruyere(EMSV) 98.95 TENNIS Sydney. Vrouwen. Eersté ronde: Medina Gar- rigues (Spa) - Zvonareva (Rus) 6-1 3-6 6-3, Sa- fina (Rus/2) - Cirstea (Roe) 6-2 6-1Mannen. Eerste ronde: Andrejev (Rus/5) - Dancevic (Can)'7-6 (2) 6-3, Ancic (Kro) - Xavier Malisse (Bel) 4-6 7-6 (5) 6-3. Auckland. Mannen. Eerste ronde: Ginepri (VSt) - Statham (NZe) 6-2 6-3, Troicki (Ser) - Koenitsin (Rus) 6-1 6-2. DUIVEN Kampioenschappen Samenspel 2: Oude dui ven: Vitesse: comb, de Mul/Vermeirssen. Mid- fond: gebr. Scheele. Dagfond: B. Herman. Over- nachtfond: gebr. Scheele. Jonge duiven: Vites se: P. Pladdet. Midfond: PP. de Poorter. Nat oer: comb. Roegiest/de Visser. Generaal Hok: 1. gebr. Scheele, 2. T. de Bruijn, 3. comb. Roegiest/de Visser, 4. PP. de Poorter, 5. L. Breepoel. Generaal Duif oud: L. Breepoel. mmmBm. Spelers van Zaamslag hoeven geen nieuwe loopschoenen te kopen. door Barry van der Hooft CENT - De aanstelling van Kenny Verhoene (36) als nieuwe trainer zorgde in Zaamslag voor enkele verbaasde gezichten. Een Bel gische trainer, dat wordt nieuwe loopschoenen aanschaffen, schoot bij een deel van de spelersgroep meteen door het hoofd. „Daar hoe ven ze niet bang voor te zijn", zegt Verhoene. „Natuurlijk zal er veel gelopen worden, maar vooral zon der dat de spelers het beseffen." Hij wil er mee aangeven dat het voetballende gedeelte bij hem voorop staat. Dat Verhoene na zijn verbroken dienstverband met KFC Assenede juist in Nederland aan de slag gaat, heeft aanwijsbare re denen. „Ik kon ook naar een club uit de vierde nationaal in België. Maar bij Zaamslag kan ik op zater dag werken. Het is niet zo dat een vrije zondag heilig is voor mij, maar ik werk gewoon liever op za terdag." Belangrijk voor Verhoene is ook de manier waarop er in Nederland over voetbal wordt gedacht. „En ik Zwemsters Stap en Minneboo willen naar EK jeugd in Praag. door René van Stee TERNEUZEN - Geheel volgens ver wachting haalden Judith Stap en Manon Minneboo het voorbije weekeinde op de Zeeuwse winter kampioenschappen zwemmen in Temeuzen het nodige eremetaal binnen. Het tweetal is er nog steeds oprecht blij mee, ook al zijn de muren van hun slaapkamers in middels behangen met medailles. „Winnen went nooit, ook niet als je dat vaak doet", zegt de Middel burgse Stap. „En als het goed gaat, wil je steeds meer", voegt haar Vlissingse clubgenote Minneboo er aan toe. Het succes bij de meisjes-jeugd op het recent gehouden Open NK kor- tebaan in Amsterdam is beide zwemsters van De Stormvogel uit Vlissingen dus geenszins naar het hoofd gestegen. Allrounder Stap pakte daar eind vorig jaar goud op de 200 en 400 meter wisselslag, sprintster Minneboo was de sterk ste op de 50 en 100 meter school slag. Ondanks hun nog prille leef tijd van 15 jaar behoren zij nu al tot de absolute vrouwentop in Zee land. Landelijk gezien staan ze bij de jeugd bovenaan. En dat smaakt naar meer. Vandaar dat Stap en Minneboo een poging zullen wagen om zich op hun bes te nummers te kwalificeren voor het Europees jeugdkampioen schap (EJK) langebaan, dat in juli in Praag wordt gehouden. Daartoe dienen in april in Amsterdam de li mieten te worden gezwommen. Die limieten voor het EIK staan scherp, maar Stap is er op de 200 meter wisselslag heel dichtbij. „In een 25-meterbad zit ik er een se conde onder. Het moet dus nog harder, omdat het in een 50-meter- bad door het mindere aantal keer punten altijd langzamer", legt ze uit. Minneboo, die het gaat probe ren op de 50 en 100 vrij, kan niet precies inschatten wat haar kansen zijn. Net als haar club- en trai ningsmaatje Stap is ze vastbeslo ten om er alles aan te doen om het te halen. „Ik Iaat in elk geval niks aan het toeval over. Dan kun je je zelf achteraf ook niks verwijten", klinkt het vastberaden. In het geval van Stap en Minne boo betekent alles er aan doen dat ze inclusief krachttraining twaalf uur per week trainen. Omdat er nog steeds veel progressie wordt geboekt, beschouwen ze die in spanningen allerminst als een opoffering. „En in Zeeland win nen we nog veel. Dat is ook een grote stimulans", zegt Judith Stap, die een eventuele deelname aan het EJK als een mooie afsluiting van het zwemmen bij de jeugd be schouwt. Want net als Manon Minneboo is zij na de zomer offici eel senior. Hoewel de concurrentie landelijk gezien dan moordend zal zijn, ziet het tweetal daar niet te genop. Minneboo: „Natuurlijk wordt het veel lastiger, omdat je dan de absolute Nederlandse top tegenkomt. Aan de andere kant is het een geweldige uitdaging." Nederlandse estafettetitel Judith Stap en Manon Minne boo behaalden september vo rig jaar ook de titel op het NK estafette in Eindhoven. Zij deden dat samen met hun dubgenotes Tulany de Wilde, Amira Fahti, Merel van der Ent en Anniek Minderhoud van De Stormvogel uit Vlissingen. Het ging om de titel overall bij de meisjes. Daartoe werden de resultaten van de estafettes op de 4x100 rugslag, school slag, wisselslag en vrije slag bij elkaar opgeteld. Manon Minneboo (links) en Judith Stap

Provinciale Zeeuwse Courant | 2009 | | pagina 64