t*°°t0" (fr (llensenlinq.nl Jannetje van Belzen Dag Lieve Oma Tonny de Kesel Tonny Tonny de Kesel Hermanus (Harry) Nijiand Hermanus J. Nijiand Harry Nijiand Maria Elizabeth Roeleven-Harinck Marie Roeleven-Harinck Hendrik Marius Schets 24 I Dinsdag 13 januari 2009 Afscheid nemen doetzo'n pijn Toch vonden we het fijn, Om tot het laatste moment bijje te zijn. Bedroefd maar met onuitwisbare herinneringen aan haar leven, hebben wij afscheid moeten nemen van onze lieve moeder, grootmoeder en overgrootmoeder weduwe van Blaas van de Ketterij eerder weduwe van Jan Blaasse A Arnemuiden Vlissingen 27 maart 1924 11 januari 2009 Arnemuiden: L. Blaasse T. Blaasse-Blaasse N Vlissingen: E. Oreel-Blaasse J. Oreel Vlissingen: K.A. van de Ketterij J.J. van de Ketterij-Kort Vlissingen: A. Stitzinger-van de Ketterij C.L. Stitzinger Arnemuiden: D. van de Ketterij M. van de Ketterij-Keur Arnemuiden: P. van de Ketterij J.M. van de Ketterij-van Belzen Klein- en achterkleinkinderen Correspondentieadres: K.A. van de Ketterij Doornenburg 111,4385 EL Vlissingen Gelegenheid tot afscheid nemen op vrijdag 16 januari van 10.30 tot 11.00 uur in de ontmoetingsruimte van de Gereformeerde kerk aan de Kerklaan te Arnemuiden. Aansluitend zal de herdenkingsdienst gehouden worden, waarna de begrafenis zal plaatsvinden op de algemene begraafplaats te Arnemuiden om 12.00 uur. Na afloop is er gelegenheid om de familie te condoleren in bovengenoemde ontmoetingsruimte. Onze erken telijkheid gaat uit naar TerReede/ Vondellaan voor de uitstekende verzorging in het algemeen en naar het team van huisje 12 voor de toegewijde verpleging in het bijzonder. Zij die geen rouwbrief hebben ontvangen, gelieven deze advertentie als zodanig te beschouwen. Jeanette-en Mark Matthijs, Christian, Ruben Jan Corine en Noël Maurice, Lisanne, Cerise, Yannick Gerie Elize en Ep, Lavina Jannet en Jan Jackg, Davy, Jimmy, Dany Marion en Paul Joel, Dominic, Levi Monique en Patrick Rick, Marcus Marcel en Saskia Miranda en Cornelis Vincent Desmond Dennis Naomi, Amber Danny en Stephanie Michel Geschokt en verslagen hebben wij kennisgenomen van het overlijden van ons lid Wij wensen de familie veel sterkte toe met dit verhes. Tennisvereniging Vogelvlucht Vogelwaarde En dan kun je alleen maar stil zijn Wij wensen onze collega Monique, kinderen Carmen en Nick en familie heel veel sterkte toe met het verlies van Collega's UW Kloosterzande Met grote verslagenheid hebben wij kennisgenomen van het plotselinge overlijden van Vader van onze speelster Carmen. Wij wensen Carmen, haar moeder en broer heel veel sterkte toe met het verlies. Dameselftal V.V.Vogelwaarde en begeleiding Bedroefd stellen wij u in kennis dat geheel onverwacht van ons is heengegaan mijn lieve man, onze lieve vader en opa echtgenoot van N.J. Nijland-Louwerse in de leeftijd van 79 jaar N.J Nijland-Louwerse Wiljo en Kees t Schmit-Jongbloed-Nijland Adriaan en Elvera Nijland-Wattel Yordi en Maxime Oost-Souburg, 11 januari 2009 Paspoortstraat 4 Correspondentieadres: Beciusstraat 4 4388 BC Oost-Souburg Er is gelegenheid tot afscheid nemen donderdag 15 januari om 11.00 uur in de aula van het crematorium aan de Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg, alwaar aansluitend de crematieplechtigheid zal worden gehouden. Na de plechtigheid is er gelegenheid de familie te condo leren in de ontvangkamer van het crematorium. Zij die geen rouwbrief hebben ontvangen, gelieven deze advertentie als zodanig te beschouwen. Op 11 januari 2009 is op 79-jarige leeftijd plotseling over leden mijn broer, onze zwager en oom Harry echtgenoot van N.J. Louwerse Wichmond: W. Warnaar-Nijland P. Warnaar Middelburg: L. Louwerse J.M. Louwerse-Riemens Neven en nichten Middelburg, 12 januari 2009 Tot ons groot verdriet moesten wij geheel onverwacht afscheid nemen van onze vriend en oud-bestuurslid Wij wensen zijn vrouw, kinderen en kleinkinderen veel sterkte toe in deze zware tijd. Wij zullen hem missen. Het bestuur van Jazz Aktiviteiten Stichting Zeeland Ron de Pree, Kees Petiet, Elly en Bob van Koetsveld De Heere zal uwen uitgang en uwen ingang bewaren van nu aan tot in der eeuwigheid. Psalm 1218 Met dankbare herinneringen aan alles wal zij voor ons heeft betekend, geven wij u kennis van hel overlijden van onze lieve moeder, schoonmoeder, oma en "oud-omaatje" weduwe van Willem Roeleven in de leeftijd van 94 jaar. Jaap en Ina Roeleven Nel en Piet Flipse Jan en Rampai Roeleven Lenie Roeleven (in herinnering Albert en Matty Roeleven Klein- en achterkleinkinderen Goes, 11 januari 2009 Correspondentieadres: Bruëlisstraat 98,4421 CT Kapelle Door de goede en liefdevolle verzorging van alle medewerk(st)ers en doktoren van afdeling "TV-21 van Ter Valcke"heeft onze moeder een fijne tijd gehad. Hiervoor onze hartelijke dank. Er is gelegenheid tot afscheid nemen donderdag 15 januari van 12.45 uur tot 13.00 uur in de aula van "Monuta", op de algemene begraafplaats te Goes, Geldeloozepad 30. Aansluitend zal in genoemde aula om 13.15 uur een afscheidsdienst, waarbij u bent uitgenodigd, worden gehouden, waarna om 14.00 uur de begrafenis plechtigheid zal plaatsvinden op de begraafplaats aldaar. Na afloop van de plechtigheid is er gelegenheid de familie persoonlijk te condoleren in de aula. Indien u door omstandigheden geen rouwbrief heeft ontvangen, wilt u dan deze advertentie als zodanig beschouwen. Heden is van ons heengegaan onze lieve schoonzus Rust zacht. Zwager - schoonzussen Roeleven Neven en nichten We hadden weer goede hoop op een mooie toekomst. Hij heeft gevochten als een leeuw maar moest ons helaas verlaten. Met pijn in onze harten hebben wij afscheid moeten nemen van mijn lieve schat, onze geweldige vader en mijn trotse opa Henk Vlissingen, 7 april 1942 Vlissingen, 11 januari 2009 Gerda Schets-Lute Gigi en Dave Kes Mare en Theresa Gerbrandystraat 102 4384 NK Vlissingen Henk is in uitvaartcentrum Overtoom Groen, Van Dishoeckstraat 620 te Vlissingen, alwaar geen bezoek. Wij zullen afscheid van hem nemen tijdens een samenkomst in de aula van het crematorium aan de Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg op donderdag 15 januari om 13.00 uur. Na afloop is er gelegenheid tot condoleren in de ontvangkamer van het crematorium.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2009 | | pagina 144