Familieberichten kükook°p fflgnsenlinq.nl Colofon Familieberichten Amelia de Baerdemaeker Paulina Cornelia de Booij-van Driessche Lieve oma Kornelia Frederiks-Sonke Abraham de Feijter Hubertina van den Brande-Boussen Helena Cornelia Gaakeer-Mol 20 I Dinsdag 13 januari 2009 Siuittijden overlijdensadvertenties Per mail daags voor plaatsing 16.00 uur Per fax daags voor plaatsing 15.00 uur Siuittijden overige familieberichten Daags voor plaatsing 12.00 uur Vergeet niet uw volledige factuuradres te vermelden en uw telefoonnummer voor eventuele vragen. Iedere mailopdracht krijgt een ontvangstbevestiging. U kunt niet reclameren n.a.v. telefonisch opgegeven advertenties. e-mai! pzcfamiiieberichtenwegenernieuwsmedia.n! tel 088 - 0139999 fax 088 - 0139990 De afdeling is telefonisch bereikbaar op werkdagen van 09.00-17.00 uur en op zondag van 13.00-17.00 uur Alle geboorte- en overlijdensadvertenties zijn ook zichtbaar op www.mensenlinq.nl Meer informatie op www.pzc.nl Altijd zullen wijje weer tegenkomen. Wij zeggen veel te vlughet is voorbij. Er is toch enkel maar je lichaam weggenomen, niet wie je was en ook niet wat je zei. Bedroefd geven wij u kennis van het overlijden van onze dierbare moeder, schoonmoeder, lieve oma en oma-oma Melie weduwe van Theophil de Boevere A IJzendijke t Oostburg 19 oktober 1916 11 januari 2009 Biervliet: Arnold de Boevere Lucy de Boevere-Verbeke Marjo en John Jenti en Denny Bart enAdinda like Niels Erik en Ineke Oostburg: Vera van der Helm-de Boevere Rein van der Helm Esther Kylian Mirjam en Sven Keevan Rowan Breskens: Trees Verstraete-de Boevere Huub Verstraete Gerben en Helouise Kimberley Thomas Edwin en Yvonne Collin Correspondentieadres: Nieuwstraat 43 4501'BB Oostburg De afscheidsdienst, waarvoor u wordt uitgenodigd, zal gehouden worden op vrijdag 16 januari om 16.30 uur in crematorium "Terneuzen", Bellamystraat 28c te Terneuzen. Na de dienst is er gelegenheid de familie te condoleren. Zij die geen rouwbrief hebben ontvangen, gelieven deze advertentie als zodanig te beschouwen. èf wfy- Vele fijne herinneringen verzachten onze smart. Voorgoed uit ons midden, maar altijd in ons hart. Omdat wij dankbaar zijn voor al haar liefde en zorgen, zijn wij nu verdrietig dat van ons is heengegaan onze lieve ma, schoonmoeder en oma Paulien weduwe van Josephus de Booij Zij overleed in de leeftijd van 91 jaar. Kloosterzande: Ria de Booij t en Fons Roctus Hulst: Lidwien en Walter de Block-de Booij Lamswaarde: Karei t en Marlies de Booij-Verbist Lamswaarde: George en Yvonne de Booij-Coolsen Kuitaart: Eddie de Booij St. Jansteen: Tillv de Booij Wij zijn het personeel van WoonZorgCentrum 'Antonius' en de Zorg Saamkliniek in 'de Blaauwe Hoevete Hulst dankbaar voor al hun goede zorgen. 11 januari 2009 Correspondentieadres: Cathelijneweg 5,4584 LK Kuitaart U kunt afscheid nemen van onze ma in familiekamer 1 van DELA, locatie de Blaauwe Hoeve, Blaauwe Ilofke 90 te Hulst, op vrijdag 16 januari van 19.00 tot 19.30 uur. De afscheidsdienst wordt gehouden op zaterdag 17 januari om 14.00 uur in de parochiekerk van de H. Cornelius te Lamswaarde, waarna de crematie plechtigheid volgt in de aula van het crematorium te Terneuzen, Bellamystraat 28-c. Samenkomst in de kerk, waar gelegenheid is tot schriftelijk condoleren. Wilt u, indien u geen kennisgeving heeft ontvangen, deze aankondiging als zodanig beschouwen. Dit is een speciaal gebaar, want opa is nog maar nét 'daar'. Opa en Oma horen bij elkaar. Ze waren een schitterend echtpaar. Oma, ga maar. En.... ontmoet elkaar.... Ilze, Stefan, Wessel, Natasja, Raf, Jorn, Marscha., Jordy, Martin, Gilbert, Sylvia, Sandra, Martijn en Kenny Moegestreden is van ons heengegaan mijn schoon zuster en onze tante C. Sonke-Duinkerke Neven en nichten Bedroefd hebben wij kennisgenomen van het op 75-jarige leeftijd overlijden van de heer Hij was raadslid van de voormalige gemeente Oost burg van 1972 tot 1982 en wethouder van deze gemeente van 1982 tot 1994. Op een zeer gedreven, zorgvuldige en enthousiaste wijze heeft hij zich voor de gemeente en haar inwoners ingezet. Ons medeleven gaat uit naar zijn echtgenote, kinderen en familie. Het gemeentebestuur van Sluis, J.F. Sala, burgemeester mr. P.T.G. Claeijs, griffier drs. M.M.M.F. de Schwartz, wnd. gemeentesecretaris Oostburg, 13 januari 2009 Sterven doe je niet ineens, maar af en toe een beetje en alle beetjes die je stierf, 't is vreemd, maar die vergeet je. Het is je dikwijls zelf ontgaan, je zegt ik ben wat moe, maar op 'n keer dan ben je aan je laatste beetje toe. Toon Hermans Na een leven dat gekenmerkt werd door eenvoud, hartelijkheid, bezorgdheid en liefde is van ons heengegaan onze lieve ma en oma weduwe van Franciscus Desiré van den Brande Zij overleed in de leeftijd van 84 jaar. Stekene: Ingrid en Freddy De Smedt-van den Brande Filip Cindy en Frederik, Shelly Stekene: Ida en Rudy Emmaneel-van den Brande Gunther en T amara Kapellebrug: Harold en Elly van den Brande-Franssens Niels Lars Een woord van dank aan het personeel van 'De Blaauwe Hoeve', BlaauweHofke 136, de verpleeghuisarts en de geestelijke verzorging voor al hun goede zorgen en begeleiding. 11 januari 2009 Correspondentieadres: Brouwerijstraat 107,4565 EL Kapellebrug U kimt afscheid nemen van ma in het uitvaart centrum van DELA, Van der Maelstedeweg 102b te Hulst, op donderdag 15 januari van 18.00 tot 18.30 uur. De uitvaartdienst wordt gehouden op vrijdag 16 janu ari 2009 om 10.30 uur in de kerk van de II. Johannes de Doper te Sint Jansteen, gevolgd door de begrafenis op de begraafplaats aldaar. Samenkomst in de kerk vanaf 10.15 uur. Enkel schriftelijke condoleance. Wilt u, indien u geen kennisgeving heeft ontvangen, deze aankondiging als zodanig beschouwen. Bedroefd, maar dankbaar dat aan haai- lijden een einde is gekomen, geven wij u kennis van het overlijden van mijn lieve vrouw, onze zorgzame moeder en oma A Sint Maartensdijk t Goes 28 november 1933 12 januari 2009 Goes: A.M. Gaakeer Noordgouwe: Jeanne Gaakeer Christan Zantboer Goes: Marjorie Gaakeer Felice Buonadonna Cassia Evertsenstraat 507,4461 XN Goes. De uitvaartdienst zal gehouden worden op vrijdag 16 januari om 13.00 uur in het rouwcentrum aan het Geldeloozepad 20 te Goes. Aansluitend zal om 14.00 uur de begrafenis plaats- vinden op de Algemene begraafplaats te Goes. Na de begrafenis is er gelegenheid tot condoleren in bovengenoemd rouwcentrum.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2009 | | pagina 126