De Uitvaart Informatie Hulplijn ITlensenlinq.nl opzegdienst Familieberichten Elisabeth Magdalena Verpoorten-Basting - Betsy- Marina de Vette-Jumelet Adriana Vreeke-Le Due Adriana Vreeke-Le Due Nathalie Bel gratis 0800 - 44 44 000 voor al uw vragen omtrent uitvaartzorg en overlijden DüJjkhHiuMrhL José Koens-van 't Westeinde Aaltje Kraamer-Lugtenburg Indien er sprake is van een sterfgeval moeten er veel zaken worden geregeld. Hierbij worden nabestaanden vaak geconfronteerd met veel administratieve afhandelingen en papierwerk. Dit blijkt in de praktijk een tijdrovende zaak. 30 I Dinsdag 13 januari 2009 kijk ook op "Neem Heer mijn beide handen Bedroefd, maar dankbaar voor wat zij voor ons heeft betekend, geven wij u kennis dat geheel onverwacht is heengegaan mijn lieve vrouw, onze zorgzame moeder en lieve zus A Breskens, t 's-Gravenpolder, 5 januari 1928 12 januari 2009 P.C. Verpoorten Anneke en Hans Henk Jos Ineke en Peter S. en P. Verduijn-Basting Magnoliastraat 150,4431 EK 's-Gravenpolder Er is gelegenheid tot afscheid nemen op woensdag 14 januari van 19.00 tot 19.30 uur in de aula van het "Gasthuis", Kievitlaan 64 te Goes. De afscheidsdienst wordt gehouden op vrijdag 16 januari om 14.00 uur in de Maartenskerk, Bosse- weide 1 in 's-Gravenpolder. Aansluitend vindt de begrafenis plaats op de Algemene Begraafplaats te 's-Gravenpolder. Na afloop is er gelegenheid tot condoleren en elkaar te ontmoeten in het dorpshuis van 's-Gravenpolder aan de Poelvoordestraat 3. Je was een moeder, een oma, een heel fijn mens. Je bent niet meer in ons leven, maar wel voor altijd in ons hart. Vol verdriet geven wij kennis van het totaal onver wachts overlijden van onze lieve moeder en geweldige oma Rina sinds 1980 weduwe van Marinus Hendrikus Wilhelmus de Vette A 27 februari 1930 111 januari 2009 Rinus en Petra de Vette Marja en Gerard tVerheij Danny Suzanne Laura Max Daan Correspondentieadres: M.A.C. de Vette Grevelingenhout 170 4311 NLBruinisse Gelegenheid tot condoleren donderdag 15 januari van 15.30 tot 16.30 uur in de aula van zorgcentrum "In 't Opper", Dokter de Kockstraat 13 te Bruinisse. De crematieplechtigheid zal gehouden worden vrijdag 16 januari om 12.00 uur in de aula van crematorium "Rotterdam-Zuid", Maeterlinckweg 101 te Rotterdam. Na de plechtigheid is er gelegenheid tot condoleren in de ontmoetingsruimte van het crematorium. Opgewekt en zorgzaam, nimmer klagend, altijd stil dragend. Moedig ging je door, steeds weer. tot op het laatste moment, het wilde niet meer Zeer bedroefd, maar met een onuitwisbare herinnering aan haar leven, hebben wij geheel onverwacht afscheid moeten nemen van mijn lieve zorgzame vrouw, onze lieve moeder en lieve oma Jeanne in de leeftijd van 65 jaar. Middelburg: HenkVreeke MiddelburgMarcel en Els Chelsea Steven Middelburg: Jean-PaulenAngelique VlissingenAngelique Daimy 4336 EE Middelburg, 12 januari 2009 Rentmeesterlaan 87 Jeanne is opgebaard in het uitvaartcentrum H. Jobse, Bach weg 2 te Middelburg alwaar gelegenheid is tot afscheid nemen vrijdag 16 januari van 13.00 tot 13.20 uur. Aansluitend zal hier om 13.30 uur de afscheids bijeenkomst worden gehouden. Na afloop van de bijeenkomst is er gelegenheid tot condoleren in de ontvangstruimte, van voornoemd uitvaartcentrum. De crematie zal in stilte plaatsvinden. Zij die geen rouwbrief hebben ontvangen, gelieve deze advertentie als zodanig te beschouwen. Met verslagenheid namen wij kennis dat na een lange slopende ziekte toch nog onverwachts is heengegaan onze schoonzus Aagtekerke Bram en Annie Vreeke Oost Souburg Corrie en Ad de Jager Oost Souburg Margriet Vandommelen neven en nichten Geheel onverwacht is overleden mevrouw Vreeke-Le Due echtgenote van onze collega Henk. Wij wensen Henk en familie veel sterktp in de moeilijke periode. Directie en medewerkers Brammetje Dump B.V. Ons bereikte het droevige bericht van het overlijden van onze lieve nicht Wij wensen Peter, Lia en de kinderen veel sterkte toe. Geert, Jessica, Merel, Lotte Bij ieder afscheid wordt een herinnering geboren. Een hand, een zoen, een kaart, bloemen, een gebaar, deden zo goed tijdens het ziek-zijn en na het over lijden van mijn lieve vrouw en onze ma Het heeft ons diep geraakt. Heinkenszand, januari 2009 Rinus Koens Ricardo Ramon Een woord, een gebaar of een kaart, het doetje goed wanneer je iemand die je lief hebt, missen moet. Langs deze weg willen wij onze dank betuigen voor de vele blijken van medeleven, in welke vorm dan ook, na het overlijden van onze lieve zorgzame moeder, oma en overgrootmoeder Kinderen, klein- en achterkleinkinderen Vlissingen, januari 2009 Ulensenünq.nl Met Mensenlinq Opzegdienst kunt u een overlijden in één keer aan talloze instanties doorgeven en daardoor een groot deel van de administratieve werkzaamheden uit handen geven. Middels een aantal eenvoudige stappen bereikt u meer dan 1.000 instanties. Ga naar www.mensenlinq.nl en meld u aan.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2009 | | pagina 114