>iitootop O (llensenlinq.nl Familieberichten Izaak Schipper Manfred Schwers Manny Maarten Maarten Schout Maarten Schout Ome Maarten onze ome Maarten Cornelis Marinus Visser Cees Maurice van der Sijpt Nelly Sara Rieteco lieve Oma Vinke 28 I Dinsdag 13 januari 2009 Bezige handen, nu gevouwen en stil Een leven vol ijver, zo was je wil. Nu heb je rust, met lichaam en geest Vaak zullen we denken aan wat is geweest. Bedroefd, maar met onuitwisbare herinneringen aan zijn leven, hebben wij afscheid moeten nemen van mijn lieve man, onze zorgzame vader, schoonvader, trotse opa en overgrootvader echtgenoot van Paula Schipper-den Hollander r>Roosendaal en Nispen Middelburg 18 februari 1929 10 januari 2009 Middelburg: P. Schipper-den Hollander NwenSt Joosland: Rick Schipper Adé Schipper-Bos Anne en Maikel Noor en Danny Middelburg: Yvonne Mangold-Schipper Sjaak Mangold Vincent en Ever dien Puck Marloes en Matthew Karelsgang 36 4332 AM Middelburg De crematie zal plaatsvinden op donderdag 15 januari om 14.00 uur in het crematorium aan de Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Na de plechtigheid is er gelegenheid de familie te condoleren. Liever geen bezoek aan huis. Zij die geen rouwbrief hebben ontvangen, gelieven deze advertentie als zodanig te beschouwen. ENIGE EN ALGEMENE KENNISGEVING Bedroefd delen wij u mee dat na een kortstondige ziekte is overleden mijn partner en onze Manny Manny in de leeftijd van 54 jaar. Terneuzen: RiaGeensen Ellis en Farley Riley Jesmée Onze dank gaat uit naar alle medewerkers van verpleeghuis Ter Schorre 2e verdieping, voor de goede zorgen. Terneuzen, 11 januari 2009 Correspondentieadres: Verdistraat 29 4536 CV Terneuzen De crematieplechtigheid wordt gehouden donderdag 15 januari om 10.00 uur in crematorium Terneuzen, Bellamystraat 28c, Terneuzen. Alleen schriftelijke condoleance aufWiedersehen Leighton en Yolanda Angélo en Eve Jimmy en een dikke zoen van Noélla en Lana* Terneuzen, 11 januari 2009 Je was voor mij de 2e vader. Zal je missen. Peter Verdrietig zijn wij na het overlijden van onze lieve broer, zwager en oom Apeldoorn H. Schout S. Schout-den Engelsman Oost-Souburg C. Baars-Schout P. Baars t S. S wane veld Oost-Souburg J. van Tiggelhoven-Schout L.P. van Tiggelhoven Neven en nichten Oost-Souburg, 11 januari 2009 De Heer is mijn Herder Met droefheid geven wij u kennis dat de Here na een moedig gedragen lijden uit ons midden heeft weg genomen onze geliefde schoonzoon en zwager Middelburg: K.M. Baars J. Baars-v. Belzen Middelburg: P. Baars t Middelburg: J.C. Baars M.J. Baars-Wisse Zwijndrecht: K. de Jonge-Baars W.P. de Jonge Vlissingen: W.P.J. Baars t M.W.L. Baars-de Graag Middelburg, 11 januari 2009 Met verslagenheid hebben we kennisgenomen van het overlijden van onze lieve Charles en Saskia en kinderen Pieter en Caroline en kind Angelina en Richard en kinderen John en Bianca en kinderen Sabina en John en kind Middelburg, 11 januari 2009 Zo d&pper gestreden, Kees en Anneloes, Peter, Leonie en Chris, Anneloes en Raoul Oost-Souburg, 11-1-2009 In deze wintertijd waarin de natuur zo mooi is verstild, is er ook een stilte gekomen nu het leven is voltooid van onze goede vriend en buurman op de leeftijd van 96 jaar is hij rustig en vredig ingeslapen. We bewaren goede herinneringen aan hem. fam. Muste mevr. Speelman fam. de Hoop fam. van de Putte fam. van 't Hoff dhr. Kodde fam. Hoek Sam en Christel mevr. Gelijnse Ik heb het leven liefgehad, u allen evenzeer. Graag had ik hier nog wat vertoefd, helaas, dat mocht niet meer. Wanneer er iemand aan mij denkt, dan zonder veel verdriet. Bedenk het leven is maar kort, dus is mijn wens: geniet! Dankbaar dat hij zo lang in ons midden mocht zijn, delen wij u mede dat toch nog onverwacht van ons is heengegaan onze lieve pa en opa weduwnaar van Bertina Inghels Hij overleed in de leeftijd van 91 jaar. Voorthuizen: Benny en Liesbeth Irina en Jorrit 10 januari 2009 'De Lange Akkers', Beukenlaan 2 te Koewacht Correspondentieadres: Jan van Galenlaan 10,3781 TR Voorthuizen U kunt afscheid nemen van pa in het uitvaartcentrum van DELA, Van der Maelstedeweg 102b te Hulst, op donderdag 15 januari van 18.00 tot 18.30 uur. De afscheidsdienst wordt gehouden op zaterdag 17 januari om 13.30 uur in de aula van het crematorium te Terneuzen, Bellamystraat 28-c. Samenkomst in de ontvangkamer van het cremato rium, waar gelegenheid is tot schriftelijk condoleren. Na de dienst bent u in de gelegenheid de familie ook persoonlijk te condoleren in de aula. Wilt u, indien u geen kennisgeving heeft ontvangen, deze aankondiging als zodanig beschouwen. Nooit vragen, nooit klagen, alles altijd zelf dragen. Na een kortstondig ziekbed is van ons heengegaan onze lieve moeder, schoonmoeder, oma en over-oma sinds 30 november 1975 weduwe van Willem Antoon Vinke A Oostburg Breskens 24 juni 1922 11 januari 2009 Een speciaal woord van dank voor alle medewerkers van de Hooge Platen voor alle goede zorgen. Breskens: J.A. Vinke S. Vinke-Quaars Zuidzande: A.J. Vinke t C. Vinke-Faas Schoondijke: W.J. Vinke Kleinkinderen en achterkleinkinderen Correspondentieadres: Pr. Bernhardlaan 16 4511 XP Breskens De afscheidsdienst, waarvoor u wordt uitgenodigd, zal gehouden worden op vrijdag 16 januari om 9.30 uur in crematorium "Terneuzen", Bellamystraat 28c te Terneuzen. Na de afscheidsdienst is er gelegenheid de familie te condoleren. Zij die geen rouwbrief hebben ontvangen, gelieven deze advertentie als zodanig te beschouwen. Rust zacht Erik en Bianca Ricky, Yannick Marinel en Ronnie Roy, Menno Breskens, 11 januari 2009

Provinciale Zeeuwse Courant | 2009 | | pagina 112