Familieberichten (Ji [ïlensenlinpl Neeltje Christina Buijze-Deij Elly Buijze-Deij Elly Buijze-Deij Aaike Herrebout Johannis Marinus Huige - Jan - Jan Huige Jan Huige Jan Huige Johanna Jansen Anneke de Jonge-Vos Nico de Nooijer 22 I Dinsdag 13 januari 2009 kijk ook op Bedroefd, maar dankbaar voor alle liefde, zorg en toewijding die wij van haar mochten ontvangen, geven wij u kennis, dat wij toch nog onverwachts afscheid hebben moeten nemen van mijn lieve vrouw, onze zorgzame moeder, schoonmoeder en oma - Elly - in de leeftijd van 65 jaar.' Arie Buijze Jan en Petra Femke William en Patricia Mayke Lonneke 10 januari 2009 Wilhelminastraat 9 4542 AR Hoek Gelegenheid tot afscheid nemen woensdag 14 januari van 19.00 tot 19.30 uur in uitvaartcentrum "de Ridder", Hughersluys 22 te Terneuzen. Donderdag 15 januari wordt er om 14.00 uur een dienst van Woord en Gebed gehouden in de Protestantse Kerk te Hoek. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden op de Algemene Begraafplaats te Hoek. Na afloop is er in genoemde kerk, gelegenheid tot condoleren. Indien wij u vergeten zijn een rouwbrief te sturen, wilt u dan deze advertentie als zodanig beschouwen. - Geen toespraken - Verdrietig zijn wij door het overlijden van onze zus, schoonzus en tante Piet en Lisan Vanessa en Dirk Yoran Tabeia en Steven Ad Daniëlle en Marjo Qwenn Mike Marie-Jeanne en Kevin Hoek, 10 januari 2009 Wij wensen familie Buijze-Deij veel sterkte toe met dit grote verlies. Leen en Riet Nico Monique Jarno en Sanne Mark en Mariëlle Hoek, 12 januari 2009 Een groet, een praatje of een helpende hand, nooit was iets te veel. Ons straatje zal nooit meer hetzelfde zijn... Gilbert en Nicole, Gido Marlie en Wouter Vincent en Hoa, Kyo, Xavy Frans Michel en Lindy Johan en Laura Fam. Stam Benjamin en Marij Fam. W. Boutens Peter en Liesbeth, Marianka Mariska en Jeroen, BobBabs Herinner mij, maar niet in sombere dagen. Herinner mij, hoe ik was toen ik alles nog kon. Herinner mij in de stralende zon. Dankbaar voor al zijn zorgzaamheid, maar verdrietig om zijn heengaan hebben wij afscheid moeten nemen van mijn lieve man, onze lieve vader, schoonvader en trotse opa A 's-Heerenhoek 10 augustus 1937 Ileinkenszand: Goes: 's-Heerenhoek: 's-Heer Hen drikskin deren: Ileinkenszand: Heinkenszand: Ileinkenszand: t Goes 11 januari 2009 Sjaan Vermeulen-Schrieks Jan Vermeulen (in herinnering) Elly en Sjaak Lizierse-Huige Veron William en Martine Huige-van Veen Hans en Erica Huige-Vette Manon, Elien Erna en Ad Schrijver-Huige Jeannette en Peter van Leeuwen-Vermeulen Denise en Michel Ramon Lianka Vermeulen en Stefan Koole Strandloperstraat 13 4451 BG Heinkenszand Donderdag 15 januari is er van 19.30 tot 20.00 uur gelegenheid om afscheid van Jan te nemen in het mortuarium naast de kerk aan de kerkdreef te Hein kenszand. De uitvaartdienst zal worden gehouden vrijdag 16 januari om 10.30 uur in de parochiekerk van de H. Blasius te Heinkenszand, waarna aansluitend de begrafenis zal plaatsvinden op het R.K. kerkhof achter de kerk. Na de begrafenis is er gelegenheid tot condoleren in 'De Stenge', Stengeplein 1 te Heinkenszand. Geen bezoek aan huis. Wegens familieomstandigheden zijn wij donderdagavond 15 januari van 19.00 tot 21.00 uur en vrijdag 16 januari de gehele dag gesloten. Hummels Witte Paardstraat 6 4461 AC Goes Ik heb afscheid genomen van mijn enige broer Zijn zus Janny Huige En kinderen Rust zacht. Wij zijn bedroefd, maar dankbaar dat hem verder leed b,espaard is gebleven, dat de partner van onze zus Sjaan is overleden. Wij zullen hem missen. Familie Schrieks Met droefheid hebben wij kennis genomen van het overlijden van Rinus en Jaantje van 't Westende-Vermue Richard en Corine van 't Westende-Blok Matt hijs, Jochem, Edgar We wensen Sjaan en de kinderen veel sterkte toe met dit verlies. Beetje bij beetje heb je ons verlaten, we konden niet meer zo goed met je praten, je was op een gegeven moment zo teer, de vrouw van vroeger was je niet meer. Maar nu je voorgoed bent heengegaan zeggen we"Dank je voor watje hebt gedaan. Bedroefd, maar ook dankbaar dat haar verder lijden bespaard is gebleven, geef ik u kennis dat nog onver wacht van mij is heengegaan mijn moeder weduwe van Martinus Cornelis Nelisse A28 augustus 1925 te Breskens 110 januari 2009 te Breskens Vlissingen: Marius Nelisse Correspondentieadres: M.A. Nelisse Steengrachtstraat 15 4386 AR Vlissingen Een speciaal woord van dank aan de verpleegunit van de Hooge Platen te Breskens. De afscheidsdienst zal worden gehouden op vrijdag 16 januari 2009 om 14.00 uur in het crematorium Terneuzen, Bellamystraat 28c te Terneuzen. Wilt u, indien u geen kennisgeving hebt ontvangen, deze aankondiging als zodanig beschouwen. 'Ich bete an die Macht der liebe. Bortnjanski Bedroefd, maar ook met grote dankbaarheid voor wat zij voor ons heeft betekend, geven wij u kennis van hel overlijden van 13 november 1918 7 j anuari !2009 Mama was meer wereldburger dan Nederlandse. Indonesië en Spanje waren haar favoriete woonplaatsen in deze wereld. Mama had. een grote liefde voor talen, lezen en voorlezen. Zij was een sterke en oorspronkelijke persoonlijkheid. Wij, papa en haar vier dochters, houden heel veel van haar. Henk de Jonge f Nelleke en Piet t Anne en Patrick en kinderen Leen en Simone Elsemarijke Ethan en Yuki en kind Marleen en Hans Jacqueline Melanie en Johan Rebecca en Zafer en kinderen Fatima en Arjen De crematie heeft in besloten kring plaatsgevonden. Correspondentieadres: Schoondijksedijk 2 4438 AD Driewegen ENIGE EN ALGEMENE KENNISGEVING Na een eenvoudig leven is plotseling overleden A 4 december 1928 19 januari 2009 De familie Correspondentieadres: B. de Nooijer Elvis Presleylaan 95 4462 LB Goes Er is gelegenheid om afscheid van Nico te nemen op woensdag 14 januari van 10.30 tot 10.45 uur in rouw- centrum 'De Bevelanden', Geldeloozepad 20 (naast de Algemene Begraafplaats) te Goes. Aansluitend zal om 11.00 uur de begrafenis plaats vinden op de Algemene Begraafplaats te Goes.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2009 | | pagina 106