fllensenlinq.nl Colofon Familieberichten IfcüOfliï Lucas Oifir leden Johan Anton van Beveren Han van Beveren Roeland Bienefelt Roeland Bienefelt Roeland Bienefelt Roeland Bienefelt Roeland Bienefelt Aaike Herrebout Lieve Mandy, 18 I Maandag 12 januari 2009 kijk ook op Sluittijden overlijdensadvertenties Per mail daags voor plaatsing 16.00 uur Per fax daags voor plaatsing 15.00 uur Sluittijden overige familieberichten Daags voor plaatsing 12.00 uur Vergeet niet uw volledige factuuradres te vermelden en uw telefoonnummer voor eventuele vragen. Iedere mailopdracht krijgt een ontvangstbevestiging. U kunt niet reclameren n.a.v. telefonisch opgegeven advertenties. tel 088-0139999 fax 088-0139990 De afdeling is telefonisch bereikbaar op werkdagen van 09.00-17.00 uur en op zondag van 13.00-17.00 uur Alle geboorte- en overlijdensadvertenties zijn ook zichtbaar op www.mensenlinq.nl Meer informatie op www.pzc.nl We zijn heel blij met de geboorte van Jan Teun 6 januari 2009 zoon van Cathelijneen Bertho Nieboer-Maat Familie Maat Groede Herinner mij, maar niet in sombere dagen. Herinner mij, hoe ik was toen ik alles nog kon. Herinner mij in de stralende zon. Dankbaar voor alles wal hij voor ons heeft gedaan en betekend, maar bedroefd om zijn heengaan geven wij u kennis van het overlijden van mijn lieve man, onze lieve vader, schoonvader en opa Han Haamstede A 1 juni 1944 Goes 19 januari 2009 J.P.M. van Beveren-Hart Carolien en Hans Jolanda en Rien Whitney Mitchell Appelmeet 69 4328 CK Haamstede De crematieplechtigheid zal plaatsvinden woensdag 14 januari om 13.00 uur in het crematorium te Middelburg Westelijke Oude Havendijk 3. Indien u deze plechtigheid wenst bij te wonen wordt u verzocht om 12.45 uur aanwezig te zijn. Na de plechtigheid wordt u in de gelegenheid gesteld de familie persoonlijk te condoleren in de koffie kamer van het crematorium. Lieve opa Beveren we zullen je missen. Whitney Mitchell Haamstede, 9 januari 2009 Met droefheid hebben wij kennisgenomen van het overlijden van mijn schoonzoon M. Hart en verdere familie Burgh - Haamstede, 9 januari 2009 Je ene hand heeft voor ons gewerkt, je hebt gevochten tot het laatst, rust nu maar uit, het is goed zo. Bedankt voor alles. Vandaag hebben wij afscheid genomen van mijn man, onze vader en opa, mijn zoon en onze vriend A 7 oktober 1946 te Zierikzee 110 januari 2009 te Goes Kerkwerve, Ans Bienefelt Zierikzee, Martin en Marjolein Sem, Eva Dreischor, Roeland en Evelyn Tamara, Ramon Zonnemaire, Patrick en Nathalie Zierikzee, G.E. Bienefelt-Cashoek Sirjansland, Han en Christa Nadine, Elmar Heuvelsweg 7 4321 TE Kerkwerve De herdenkingsdienst zal gehouden worden woens dag 14 januari in de kerk van de Protestantse gemeente aan de Weelweg te Kerkwerve, aanvang 13.45 uur. Aansluitend zal de begrafenis plaatshebben op de algemene begraafplaats te Kerkwerve, omstreeks 14.45 uur. Voor de dienst is er van 13.00 tot 13.35 uur gelegen heid tot condoleren in 't Kerkerf" Liever geen bezoek aan huis Tot ons verdriet overleed onze zwager en oom We wensen Ans, de kinderen en kleinkinderen veel sterkte en Gods kracht, om dit verlies te kunnen dragen. Cuijk, Jan en Els van der Pijl-Ooms Eleonora en Alfons Ricardo en Monique Kerkwerve, Bram en Catrien van den Hoek-Ooms Petra en Otto Gerrie en Vera Yvon en Marijke Belinda en Michel Bruinisse, Daan en Ria Ooms-Droog Day enne en Collin Ronald en Janine Barry achterneven en achternichten 10 januari 2009 Getroffen zijn wij door het overlijden van We wensen Ans, Martin en Marjolein en de verdere familie sterkte toe. Kees en Gretha van de Velde Sandra en Jan Tim Cindy en Marinus Maarten Annegreet Mark Kees en Margreeth Zierikzee, 10 januari 2009 Met verslagenheid hebben wij kennisgenomen van het overlijden van We wensen Martin en Marjolein en de verdere familie sterkte toe. Directie en medewerkers Biene - Velde Transport Zierikzee, 10 januari 2009 Diep geschokt zijn wij door het overlijden van onze buurman in de leeftijd van 62 jaar. Fam. C. van der Wekken Fam. J. Stouten Fam. J. de Ruijter Fam. D.C. Everaarts Fam. A. den Hoed Fam. B. van der Wekken Wij wensen Ans, de kinderen en kleinkinderen veel sterkte toe voor de toekomst. Kerkwerve, 10 januari 2009 Zo plotseling ben je van ons heengegaan, daar heeft niemand ooit bij stilgestaan. Wat in onze herinnering blijft is je lach, je genoot van het leven. Bedankt voor alles wat je ons hebt gegeven. Tot groot verdriet van ons allemaal maken wij bekend dat is overleden mijn innig geliefde man en soulmate, onze geliefde vader,.opa en onze schoonzoon A 23 december 1946 19 januari 2009 Goes: Majory Herrebout-van der Heyde Goes: Eric en Edith Nikki Goes: Mandy Hoedekenskerke: Richelle en Fethi Indy-Zahra Kapelle-Biezelinge: Iris en Gert-Jan Breda: H. van Duuren Goes: F. Dekker-de Hond Scheldestraat 55 4461 EL Goes Dinsdag 13 januari is er van 19.00 tot 19.45 uur gelegenheid tot condoleren en kunt u afscheid nemen van Aaike in Rouwcentrum Van der Hooft, Bosseweide 2 te 's-Gravenpolder. De afscheidsbijeenkomst, voorafgaande aan de crematie, zal worden gehouden woensdag 14 januari om 11.00 uur in het crematorium, Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Aansluitend na de afscheidsbijeenkomst is er in de aula gelegenheid tot condoleren. Een ieder die wij vergeten zijn een rouwbrief te sturen, gelieve deze advertentie als zodanig te beschouwen. We zijn er voor je Linda Gerard, Sam Laurien Ed, Cyrille Mirjam Marty, Tom Suzanne, Tygo Ursula, Amber We wensen Marjory, Eric Edith en verdere familie veel sterkte toe.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2009 | | pagina 38