In Middelburg is de Auto ramt lichtmast OPRUIMING -Cëlok Nu Onderduikers 14 Maandag 12 januari 2009 PZC Zinken en koperen goten, kunststof dakbedekking! Alles op maat: net als uw offerte! TOTAAL WONEN MEUBELEN Kijk voor alle aanbiedingen op onze website Inbraak in kantine van Ritthemse sportclub ritthem - Bij een inbraak in de kantine van een sportvereniging in Ritthem is afgelopen weekeinde een televisietoestel vernield. Er werd een geldbedrag weggeno men van enkele tientallen euro's. De inbraak is gepleegd tussen za terdagmiddag 13 uur en gisteroch tend 11 uur. De dader moet de sportkantine zijn binnengekomen door een deur te forceren. Geld weg bij inbraak in bedrijf Vlissingen vlissingen - Een bedrijf aan de Glacisstraat in Vlissingen is afgelo pen weekeinde twee keer het doel wit geweest van inbraken. Vrijdagnacht is het bij een poging gebleven. De nacht daarop, rond 5.30 uur is een inbraak in het pand wel gelukt. Daarbij is een bedrag van enkele tientallen euro's wegge nomen. De dader(s) kon(den) het pand binnenkomen door een raam te forceren. Auto raakt van de dijk in Vrouwenpolder vrouwenpolder - Op d"e Polredijk in Vrouwenpolder belandde giste ren een auto in de sloot. Een 22-ja- rige man uit Middelburg raakte de controle over zijn voertuig kwijt, raakte van de weg, reed van de dijk af en kwam tegen een boom tot stilstand. De auto bleek niet APK-gekeurd en niet verzekerd, ook had de bestuurder, die niet ge wond raakte, geen rijbewijs. Hij krijgt een proces-verbaal. Meisje krijgt glas in haar gezicht gegooid zoutelande - In een horecazaak in Zoutelande kreeg een Middel burgse in de nacht van zaterdag op zondag een glas in het gezicht ge gooid. Het meisje (14) liep naar de wc toen haar vriendin tegen een jongen aanbotste. De jongen be gon tegen het meisje te schreeu wen waarop de 14-jarige naar hem toeliep en vroeg waarom hij zich zo gedroeg. Daarop gooide hij het glas. De 14-jarige raakte gewond. vlissingen - Op de Spuikomweg in Vlissingen, ter hoogte van bio scoop Cinecity, heeft een dronken automobilist een lichtmast ge ramd. De man (23) uit Heinkens- zand raakte zo ernstig gewond aan zijn hand dat hij in het ziekenhuis moest worden opgenomen. Daar bleek dat een pees was doorgesne den. Het ongeluk gebeurde vrij dagnacht, even na half twee. De man raakte de macht over het stuur kwijt toen hij bij een vlucht heuvel tegen een bloembak reed. Hij belde zelf de politie. Zijn auto was total loss. De beschadigde lichtmast werd met behulp van de brandweer omgezaagd. Het rijbe wijs van de man is ingenomen. Abdijtoren strooit met nieuwe klanken middelburg - Het carillon van de Abdijtoren te Middelburg strooit sinds zaterdag nieuwe klanken het stadscentrum in. Elk kwartier klinkt nu een fragment uit de tweede Symfonie (opus 1) van Christian Ernst Graf Graf (1723-1804) leidde tussen 1750 en 1754 het Middelburgse Colle gium Musicum. Daarna werd hij hofkapelmeester in Den Haag. De tweede stadsbeiaardier van Middelburg, Jos Vogel, bewerkte delen van zijn symfonie voor de beiaard. Op het hele uur klinkt het Allegro, op de kwartieren korte fragmenten uit het Affettuoso en op het halve uur een deel van het Vivace. Auto op parkeerplaats Middelburg gestolen 'Traditioneel dieptepunt is de bouwput. Maar niet zo diep meer. Want hij is volgestort met beton. Zo blijft de bouwput een betonblok aan ons been' WARMTE m LOODGIETERSWERKEN Uneto-Vni o Vlissinger weigert auto bij café weg te halen middelburg - Van een parkeer plaats op de Meanderlaan in Mid delburg is afgelopen weekend een personenauto weggenomen. De diefstal vond plaats tussen zater dagmiddag 17 en gisterochtend 10 uur. Het gaat om een blauwe Fiat Uno, kenteken FT-HJ-18. Het om hulsel van het rechterachterlicht is kapot. De auto stond op slot. ARNEMUIDEN - De stadsgewestelijke brandweer oefende zaterdag niet op, maar onder het ijs. Bij De Piet in Arne- muiden zwommen brandweerduikers van het ene wak naar het andere. Onderweg voerden ze opdrachten uit. Zoals van onderaf een gat in de ijslaag maken. Niet zon der risico. Vorige week kwam bij een soortgelijke duik in het Eindhovens Kanaal een sportduiker om het leven. Voor de veiligheid droegen alle duikers een reddings vest. Ze waren aangelijnd en er was voortdurend een stand-by duiker paraat. foto Roland de Jong vlissingen - Een Vlissinger weiger de zaterdagnacht zijn auto weg te halen die hij pal voor een café aan het Bellamypark had geparkeerd. Hij kreeg het daarover aan de stok met de uitsmijter. Passerende agen ten vermoedden een 'opstootje in wording'. De Vlissinger (31) hield staande dat hij 'als belastingbeta ler' zijn auto neer kon zetten waar hij dat wilde, ook al ontbrak een parkeerplaats. De politie hield hem aan omdat hij zich niet kon legitimeren. Een blaastest wees uit dat hij drie keer meer alcohol had gedronken dan voor een automobi list is toegestaan. En dat, aldus de politie, was een heel wat betere re den om de auto te laten staan. Veilig Verkeer-ballonnen: dertig keer sterker dan normale ballonnen, las entertainer Hakim. foto Lex de Meester

Provinciale Zeeuwse Courant | 2009 | | pagina 34