VOOGD VOOGD ZOEKT HOOGVLIEGERS! Buitengewoon opsporingsambtenaar (BOA) i De Zeeuwse waterschappen zoeken! Waterschap 60 I Zaterdag 10 januari 2009 Kijk ook op Q JobTrack.nl 5:: Salaris maximaal 3.415,- bruto per maand. Bekwaamheidseisen voor BOA en HAMIL-diploma of vergelijkbaar. Tot aan de fusie werk je in Middelburg. Het is nog niet duidelijk welkt standplaats je na de fusie krijgt. Wat ga je doen? Als buitengewoon opsporingsambtenaar inspecteer je bedrijven op naleving van de regelgeving en vtrgunnlngvoorwaarden van voornamelijk de Wvo. Met overtreders overleg je over eventuele (spoed) maatregelen. Ais het nodig is verzorg je de randvoorwaarden voor bestuursrechtelijk optreden. Daarnaast verzorg je opsporing en strafrechtelijk optreden bij overtredingen en stemt af met het Openbaar Ministerie, Verder handel je klachten en calamiteiten met gevolgen voor oppervlaktewa ter af en adviseer je over de te nemen maatregelen. Wil Je meer weten? Op www.wze.nl/vacatures vind je meer informatie over deze functie, het salaris, onze arbeidsvoorwaarden en de functie-eisen. Voor meer inhoudelijke informatie over deze functie kun j» bellen met Ad Vos, teamleider handhaving, telefoon 0118-621267 of 06-51280746, Voor vragen over de sollicitatieprocedure kun je contact opnemen met Elies Bant, perso- neelsadviseur, telefoon 0118-621293. Hoe kun je reageren? Je schriftelijke sollicitatie kun je vöór 21 januari 2009 richten aan: Waterschap Zeeuwse Eilanden, t.a.v. Personeelszaken, Postbus 1000, 4330 ZW Middelburg. Per e-mail kan ook: personeelfiwze.nl (brief en c.v. als bijlage in Word). Waterschap Zeeuwse Eilanden Zeeuws Vlaanderen Waterschap Zeeuwse Eilanden Postbus 1000 4330 ZW Middelburg T 0118-621000 info@wze.nl www.wze.nl Waterschap Zeeuws Vlaanderen Postbus 88 4530 AB Terneuzen T 0115-64100 info@wszv.nl www.wszv.nl In 2011 fuseren de 2§euws§ waterschappen tot één waterschap, Ondanks de fusie zijn dt waterschap pen regelmatig op zoek naar nieuwe collega's. Ir gijn namelijk veel mensen die de komende tijd met pensioen gaan of vanwege een andere reden uit dienst treden. Met de veie werkzaam heden die op ens afkomen, hebben we nieuwe collega's nodig om het werk goed uit te blijven voeren, De kantoren in Middelburg en Torneuzen blijven, ook né de fusie alle bei open. Voogd Voogd is gespecialiseerd in autoverzekeringen en alles wat daar aan schade verzekeringen bij hoort. Wij vormen de logistieke en commerciële schakel tussen 1400 professionele bemiddelaars en 20 toonaangevende verzekeraars. In de assurantiemarkt zijn wij een prominente speler. Met onze vergelijkings- en acceptatiesoftware Klik Sluit® Online en Klik Sluit® Webmodules lopen wij voorop; met onze applicatie Mijn Polismap® hebben we ambitieuze plannen. De backoffice faciliteiten die wij onze bemiddelaars bieden zijn toonaangevend. Daarnaast zijn wij succesvol in het op de markt brengen van eigen verzekeringspro ducten. Voogd Voogd groeit snel en telt verdeeld over drie vestigingen 200 betrokken professionele medewerkers. Het hoofdkantoor staat in Middelharnis (ZH). Ben je geïnteresseerd in een van de genoemde functies, ga dan naar www.voogd.com. Ook als jouw baan er niet bij staat, willen we graag kennis met je maken. Want wat niet is, kan komen. Acquisitie naar aanleiding van deze advertentie wordt niet op prijs gesteld. Medewerker Klant Contact Center Je bent gewend in de voorste linies te opereren. Bemiddelaars en verzekeraars staan met hun vragen als eerste bij jou op de stoep. Telefonisch dan. Je handelt zelfstandig eenvoudige vragen af; complexe zaken geleid je door. .NET Software Engineers Je ontwerpt, programmeert en onderhoudt geavanceerde applicaties die gebruikt worden voor de primaire bedrijfs voering van onze bemiddelaars, waaronder de webser vices waarmee wij onze software ontsluiten. Je bent een teamplayer bij uitstek. Product Engineers Je bent thuis in de verzekeringsbranche en hebt affiniteit met automatisering. Twee voorwaarden die het ontwikke len en inregelen van verzekeringsproducten in onze back office tot een uitdagende job maken. Je bent analytisch en kunt verantwoordelijkheid dragen. Relatiebeheerder Je hebt een eigen groep bemiddelaars waarmee je zowel telefonisch als persoonlijk contact onderhoudt. Het informeren, selecteren en aanstellen van assurantietussenpersonen behoren tot je kerntaken. Je hebt een commerciële instelling maar verliest daarbij het klantbelang niet uit het oog. Schadecorrespondent Zelfstandig schades beoordelen en afwikkelen. Je laveert met opvallend gemak op basis van deskundigheid en integriteit tussen betrokken schadepartijen. Je werkt in een leuk team waar je op kunt rekenen. En dat op jou rekent. Acceptant Je hebt niet alleen verstand van verzekeringen, maar je kunt die ook vanuit een commerciële invalshoek afsluiten. Je onderhoudt contact met bemiddelaars en verzekeringsmaatschappijen en werkt soepel samen met professionele collega's.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2009 | | pagina 90