nog één keer achterom
I ESX
media@wegener.ni 'Bied je excuses aan Matthijs... Dit is niet goed voor het land' lYlCCllcl
*=1024-3650570 Frits Spits
PZC
Zaterdag 10 januari 2009
07:00 The Simpsons
07:05 JAC 08:00 Lit
tle house on the prairie
09:00 De Levende Steen
Gemeente 10:00 SUUS,
jouw winkel 10:40 Tom
my teleshopping 12:40
SUUS, jouw winkel
13:15 What about Bob?
15:05 How to live lon
ger 16:05 De grote ver
bouwing 17:00 De Tuin-
07:00 Teleshop 7 07:01
Best of shopping 09:00
Tek TV 09:50 Gar tracks
10:05 Best of shop
ping 12:00 Tek TV 13:00
Car tracks 13:25 White
wolves: Aery in the
wild I115:05 De sterk
ste man 200816:00
Truck Tractor pulling
16:30 RTL Snowmaga-
zine 17:00 Gek op wie
len 17:30 RTL Transport
wereld
07:00 Teleshop 8: Tel 07:00 The O.C 08:00
sell 17:05 The taste of Merge 08:55 Topstylist
life 17:35 The Ellen show - Home edition 09:55
TekTVShop 10:55 As
tro TV 12:55 McLeod's
daughters 13:50 The
O.C 14:45 Peking Ex
press VIP 15:55 Duma
17:50 Tiger Cruise
09:05 A kind of magic
09:50 Totally Spies 10:35
The replacements 11:25
Pokémon Diamond and
Pearl! 14:10 Pokémon
10De opkomst van
Darkrai 15:45 Famous
5 16:25 Total drama is
land 16:50 The suite life
of Zack and Cody 17:10
Hannah Montana
18:00 Verbouwen 18:00 De politie op je
verkopen, bouw- hielen!, serie re-
programma portages
18:55 RTL GP: Dakar
2009, verslag
18:05 Wat je eet ben je
zelf
18:00 Politieachtervol-
gingen, serie re
portages
18:10 Wegmisbrui
kers!, verkeerspro-
gramma
19:00 Lachen om home
video's, amuse
mentsprogramma
19:05 LAX, dramaserie
19:35 Close to home,
dramaserie
19:10 RIB Rally: The Ca
ribbean edition,
rally
19:40 Oplichters ont
maskerd, serie re
portages
20:00 The Pacifier, actie- 20:05 Stom, stommer,
komedie stomst!, reality-
programma
20:30 The hunt for Ea
gle one, actiefilm
20:00 Beach girls, dra
maserie
20:30 The closer, dra
maserie
20:20 Passenger 5 7, ac
tiefilm
21:40 Lachend het jaar
in, amusements
programma
21:45 Aspe, politieserie 21:25 Cold case, detecti
veserie
22:15 RTL GP: Dakar
2009 (h)
22:45 Nightbreed, hor- 22:20 Criminal intent,
rorfilm dramaserie
22:00 Blade: Trinity,
horror-actiefilm
23:00
Hart van Nederl.
23:15 Traffic cops, do-
23:15 Criminal intent,
- Late editie
cusoap
dramaserie
23:10
Piets weerbericht
23:15
Shownieuws -
Late editie
23:40
SBS 6 Sport
00:50 Shoot to kill
00:25
Teleshop 7
00:45
Teleshop 8
00:15
The emperor's
00:15
Oplichters ont
02:45 Happy Hour
00:26
Nachtlounge
00:46
Sneak preview
club
maskerd (h)
03:00
Sneak preview
02:00
KamasutraTV
02:10
Nachtprogram
00:50
Politieachtervol-
05:30
RTL Nieuws
05:30
Car tracks
04:00
mering: Relax TV
Hart van Neder
land Show
nieuws (h)
00:55
gingen (h)
Nachtprogram
mering
O
oo
b
«e
b
M
O
M
KI
N)
NI
W
Z
O
X
antwoorden op de enigszins sar
rende vragen van Castricum die
vervolgens kon gloriëren.
Wie dit jaar pas echt grossierde in
prijzen en applaus is Paul de
Leeuw, met elk weekeinde weer
miljoenen kijkers en onder meer
de Zilveren Televisiester plus de zo
felbegeerde Televizierring. Het
vasthoudende zwakbegaafde meis
je Ita dat in september in Mooi!
Weer de Leeuw de presentator ei
genhandig uit de studio sleurde
om haar te vergezellen in een po
nyrijtuig wordt gezien als een
exemplarisch staaltje authentici
teit dat het wensenprogramma
biedt. Als derde gooit ook de on
vermijdelijke Joran-uitzending
van Peter R. de Vries hoge ogen.
TV-moment van het laar, Nederland 1,
20.25 uur
OVERIGE
Omroep Zeeland
18:00 Zeeland de week
18:21 Terug naar Peking
18:46 Regioned
19:00 Herhalingen
BUITENLAND
ZM3
Rutger Castricum van GeenStijl 'in gesprek' met een zwijgende minister El-
la Vogelaar. foto CPD
België 1
09:00 Winterbeelden. 12:15
TV Brussel. 12:45 De vrije
markt. 13:00 Het journaal.
13:30 Het weer. 13:35 Villa
politica. 14:05 Mr. 3000.15:45
Vrolijk Vlaanderen. 16:15
Sue Thomas: F.B. Eye. 17:00
Are you being served? 17:30
Buren. 17:55 Kijk uit! 18:00
Het journaal. 18:10 Vlaanderen
vakantieland. 19:00 Het jour
naal. 19:30 Het weer. 19:35
Man bijt hond. 20:05 Joker- en
lottotrekking. 20:10 Het leven
zoals het is: De zoo. 20:40 F.C.
De Kampioenen. 21:20 Het
leven zoals het is: Luchthaven.
21:50 Criminal justice. 22:45
Het journaal laat. 23:06 Winst
verdeling joker en lotto. 23:07
KENO-uitslagen. 23:08 Euro
millions-uitslagen. 23:09 Het
weer. 23:15 The eagle. 00:10
Doorlopende herhalingen van
Het journaal laat en weer.
België 2
07:00 Musti. 07:10 Wizzy&
Woppy. 07:15 Nouky zijn
vrienden. 07:25 Kabaal in de
stal. 07:35 Mickey Mouse
clubhuis. 08:00 Samson en
Gert. 08:25 Sprookjesboom.
08:30 Smos. 08:45 Lazytown.
09:10 Mega Mindy. 09:35
Abrakodabra. 09:50 Oggy en
de kakkerlakken. 10:00 Dis
ney's The replacements. 10:25
De 5.10:50 Bedweters. 11:10
Disney's Lilo Stitch. 11:35
De Smurfen. 12:29 CANVAS.
13:30 Lux. 14:25 De keien van
de Wetstraat. 15:29 KETNET.
15:30 Samson en Gert. 15:55
Mega Mindy. 16:20 Lazytown.
16:45 Disney's The replace
ments. 17:05 De ongelofelijke
avonturen van Kika Bob.
17:20 Zombie hotel. 17:45
Mega Mindy. 18:10 Miss in
de modder. 18:20 De week
van karrewiet. 18:30 Miss in
de modder. 18:40 Op schok.
19:15 Abrakodabra. 19:30 Ani-
malia. 19:59 CANVAS. 20:00
Het journaal. 20:10 Vranckx.
20:40 Midsomer murders.
21:45 Trial and retribution VII.
23:55 Sweet sixteen.
RTBF1
07:20 Doorlopende herha
ling. 08:10 Jardins et loisirs.
08:35 Europe, 180 jours
pour convaincre. 10:00 En
quête de sens - La pensée et les
hommes. 10:35 Garde a vue.
11:30 Affaires a suivre. 11:55
Dr Quinn, femme médécin.
12:47 Air de familie. 12:49
Euromillions - uitslagen. 12:52
Weerbericht. 12:56 Questions
dargent. 13:00 Nieuws.
13:30 Weerbericht. 13:35
Télétourisme hebdo. 14:05 La
clef des champs. 14:35,15:20
Cold squad: Brigade spéciale.
16:10 Columbo: L'enterrement
de madame Columbo. 18:00
Questions d'argent. 18:05
Monk. 18:50 Mr. Bean. 19:15
Contacts. 19:25 Weerbe
richt. 19:30 Nieuws. 20:05
Joker- en lottotrekking. 20:15
Weerbericht. 20:20 Une
brique dans Ie ventre. 20:50 Le
patient anglais. 23:30 Joker- en
lottotrekking. 23:35 Questions
d'argent. 23:40 Basket 123:55
Toots Thielemans - L'incroyable
destin d'une ketje de Bruxelles.
RTBF2
07:00 Tekenfilms. 10:40 La
légende de Parva. 12:10 C'est
pas sorcier. 12:35 Théatre
Wallon. 13:45 Disparition des
abeilles, la fin d' un mystère.
14:35 Preuves d' innocence.
16:05 Battlestar Galactica.
16:50,17:35 Dead zone. 18:20
Smallville. 19:06 Carnets de
voyage - Inde. 20:05 100%
Dakar. 20:15,21:00 FBI: portés
disparus. 21:50 Matière grise
express. 22:05 Les pistes du
Dakar. 22:25 KENO. 22:26
Weerbericht. 22:44 Lotto- en
jokeruitslagen. 22:45 Vera
Drake. 00:15 Les 12 minutes.
BBC1
07:00 Breakfast. 11:00 Satur
day kitchen. 12:30 Masterchef.
13:00 Nieuws en weerbericht.
13:10 Football focus. 14:00
Atletiek. 15:30 Darts. 17:30
Final score. 18:30 Nieuws en
weerbericht. 18:45 Regio
naal nieuws en weerbericht.
18:50 Total wipeout. 19:45
Eurovision: Your country
needs you. 20:45 The National
Lottery: In it to win it. 21:35
Casualty. 22:25 Outtake TV.
22:55 Nieuws en weerbericht.
23:15 Match of the day.
BBC 2
07:00 Tikkabilla. 07:30 Doodle
do making moments. 07:40 Big
cook little cook. 08:00 Batfink.
08:10 Animalia. 08:30 Morti
fied. 08:55 Prank patrol. 09:00
Skunk fu. 09:15 Sportsround.
09:30 Richard Hammond's
blast lab. 10:00 Who wants to
be a superhero? 10:55 Bernard.
11:00 Basil's swap shop. 12:00
Roar. 13:00 Malcolm in the
middle. 13:19 Switch. 13:20
The almost perfect guide to
life. 13:45 Myths. 13:50 Sound.
14:20 Trexx Flipside. 14:50
Revealed. 15:05 The sky at
night. 15:45 Animal park.
16:30 Ski Sunday. 17:30 Darts.
19:30 What the Victorians did
for us. 20:00 Victorian farm.
21:00 Dad's army. 21:30 A his
tory of Scotland. 22:30 Three
men in more than one boat.
23:30 Ql. 00:10 Snow cake.
Duitsland 1
07:00,07:10,07:25 Die
Schule der kleinen Vampire.
07:35 Tigerenten Club Xtra.
08:05 Wissen macht Ah!
08:30 neuneinhalb. 08:40 Die
Pfefferkörner. 09:10,09:35 4
gegen Z. 10:00 Tagesschau.
10:03 Willi wills wissen. 10:30
Fortsetzungfolgt. 11:00
neuneinhalb. 11:10 Panda,
Gorilla Co. - Prominente als
Tierpfleger. 11:55 neuneinhalb
Kompakt! 12:00 Tagesschau.
12:03 Amundsen, der Pinguin.
13:30 alfredissimo! Kochen mit
Bio. 14:00 Tagesschau. 14:03
höchstpersönlich. 14:30 So ein
Millionar hat's schwer. 16:00
Weltreisen. 16:30 Europama-
gazin. 17:00 Tagesschau 17:03
ARD-Ratgeber: Recht. 17:30
Brisant. 17:50 Tagesschau.
18:00 Sportschau. 18:45 Dr.
Sommerfeld - Neues vom
Biilowbogen. 19:45 Das Wetter
im Ersten. 19:50 Ziehung der
Lottozahlen. 20:00 Tagesschau.
20:15 Die Krone der Volksmu-
sik. 22:45 Tagesthemen. 23:03
Das Wetter im Ersten. 23:05
Das Wort zum Sonntag. 23:10
Jenseits derTraume.
Duitsland 2
07:15 Tabaluga tivi. 08:00 Bibi
Blocksberg. 08:25 1,2 oder
3.08:50 logo! - Nachrichten
rund um die Welt. 09:00
Henry der Schreckliche. 09:15
Skiën. 10:10 Rodelen. 11:10
Bobsleeën. 11:45,12:15 Skiën.
12:30 EK Schaatsen. 13:40
heute. 13:45 Noordse combi
natie. 14:00 Schansspringen.
15:45 Skiën. 16:05 Bobsleeën.
16:20 EK Schaatsen. 17:10
heute. 17:15 Biatlon. 18:10
Noordse combinatie. 19:00
heute. 19:20 Weerbericht.
19:25 Hallo Robbie! 20:15 Ein
starkes Team: Die Schone vom
Beckenrad. 21:45 heute-jour-
nal. 21:58 Weerbericht. 22:00
ZDF SPORTextra: Boksen.
Discovery
07:50 Mega world: UK. 08:45
Brainiac. 09:40 Deadliest catch:
Mortal men. 10:35 Storm
chasers. 11:30 Everest: Beyond
the limit - Now or never. 12:25
Ultimate survival: Bear's essen
tials. 13:20 Anthony Bourdain:
No reservations - French
Polynesia. 14:15 Mega-car
rier: The construction of the
USS George H.W. Bush. 15:10
Overhaulin': Mustang Sting.
16:05,16:35 Fifth gear. 17:05
Dirty jobs: Wind farm techni
cian. 18:00 Miami Ink: Garver's
ultimatum. 19:00 Mythbusters:
Phone book friction. 20:00
Prototype this: Get up and go.
21:00 Fifth gear. 21:30 Fifth
Gear. 22:00 Chop shop: Johnny
Vegas's volcano car. 23:00 Last
man standing. 00:00 Chris
Ryan's elite police: Israel.
National Geographic
07:00 Business Poland Si Busi
ness Russia. 07:30 Teleshop
ping. 08:00 Turning point: Dr.
Jeremiah. 08:30 Joseph Prince
Ministries. 09:00 Answers
with Bayless Conley. 09:30
Teleshopping. 11:30 Business
Poland Business Russia.
11:58 National Geographic
Channel. 11:59 National
Geographic Junior. 12:00 Let's
get inventin: Bush balloon.
12:30 The snake wranglers:
Cambodia's forbidden pit
vipers. 13:00 Michaela's wild
challenge. 13:30 Remarkable
vets. 14:00 Animal inspectors.
15:00 Sharks: Deep trouble.
16:00 Hunter hunted: Shark
invasion. 17:00 Jean-Michel
Cousteau: Ocean adventures:
Sharks-At risk. 18:00 Built for
the kill: Shark. 19:00 Hunter
hunted: Stalked by sharks.
20:00 Planet carnivore: Great
white shark. 21:00 Perfect
weapon: Skull smashers. 22:00
Samurai sword. 23:00 Inside:
Kung fu secrets. 00:00 Out
break investigation: Killer pigs.
TMF
09:00 Gamekings. 10:00 Clip-
kennis. 13:00 Top 25.15:00
Clipkennis. 16:30 Best of Reac
tion. 17:30 Clipkennis. 18:00
TMF Superchart. 20:00 TMF
in de mix. 21:00 Zaternacht.
23:00 TMF in de mix.
MTV
09:45 Hollywood buzz. 10:40
Exiled. 11:05 Made. 12:00
All access The fabulous life
weekendbreak. 18:10,18:40
The Hills. 19:05 My super
sweet 16.19:30 Exiled. 20:00
Brooke knows best. 20:25 Ho-
gan knows best. 20:50 Made.
21:45 MTV Vaults: Britney.
22:10 From G's to gents. 23:05
The real world: Hollywood.
00:00 MTV Music Hours.
TV 5
07:00 Télématin. 08:00
Canadees nieuws. 08:35 TiVi 5.
09:55 Jeugdprogramma. 10:20
Coeur océan. 10:50 Paroles
de clips. 11:00 7 Jours sur la
planète. 11:30 Acoustic. 12:00
TV5Monde I'info. 12:05 Nec
plus ultra. 12:30 Sur la route
légendaire du thé: Sur le toit du
monde. 13:30 Belgisch nieuws.
14:00 A bon entendeur. 14:35
La vie en vert. 15:00 Cité guide.
15:30 Profession voyageur.
16:00 Nieuws. 16:30 Questi
ons pour un champion. 17:00
Documentaire. 18:00 Nieuws.
18:25 Gris blanc. 20:00 L or
sauvage: Le crocodile - Cuir des
marais. 20:30 Frans nieuws.
21:00 Spéciale Questions
pour un champion junior.
23:00 Nieuws. 23:10 Afrikaans
nieuws. 23:20 Zwitsers nieuws.
23:50 Fort Boyard.
Eurosport
08:30 Schansspringen. 09:15,
10:15 Skiën. 11:15 Biatlon.
12:15,13:15 Skiën. 14:00
Schansspringen. 15:45 Noord
se combinatie. 17:15 Biatlon.
18:45 Tennis. 20:30 Darts.
23:00 Autosport: Rally. 23:30
Voetbal: Vriendschappelijk
toernooi in Antalya (Turkije).
CNN
07:00 CNN today. 07:45 CNN
Marketplace Middle East.
08:00 CNN today. 08:30 World
sport. 09:00 Living golf. 09:30
Inside the Middle East. 10:00
World report. 10:30 Mycity_
my life. 10:45 The screening
room. 11:00 Larry King. 12:30
World sport. 13:30 i Report
for CNN. 14:00 News special.
15:00 The campaign trail.
15:30 The daily show with Jon
Stewart: Global edition. 16:00
Your world today. 16:30 TalkA-
sia. 17:00 Inside Africa. 17:30
World sport. 18:00 News
special. 18:30 World's untold
stories. 19:00 My city_my life.
19:15 The screening room
Xtra. 19:30 Living golf. 20:00
Inside the Middle East. 20:30
International correspondents.
21:00 The campaign trail.
21:30 The daily show with Jon
Stewart: Global edition. 22:30
World sport. 00:00 leder heel
uur CNNI World News, tenzij
anders vermeld.