I3IWTTBB f Wereldstad BERLIJN voor de lezers van deze krant! 4-/5-daaqse autovakantie Duitsland S KRAS 32 I Zaterdag 10 januari 2009 Ontdek wereldstad Berlijn nu wel heel voordelig! Speciaal voor u als lezer van deze krant hebben we een fantastische aanbieding naar deze veelzijdige stad samengesteld! Een 4-daags verblijf in het 4-sterren Quality Hotel Berlin boekt u al vanaf slechts 99 inclusief ontbijt! Bovendien ont vangt u als lezer van deze krant met de speciale actiecode WEG40002 nog eens een exclusieve korting van 20 (bij 2 personen)! Dat kunt u toch niet aan u voorbij laten gaan? Boek dus snel! ONTDEK WERELDSTAD BERLIJN EN ZIJN OMGEVING U zult zich geen moment verve len in deze wereldstad die zoveel te bieden heeft. U vindt hier vele his torische bezienswaardigheden. Echte aanraders zijn de Brandenburger Tor, de Gedachtniskirche, de Pots- dammerplatz en de voormalige Muurl Breng ook zeker een bezoek aan de grote Dom en de Alexanderplatz. Heerlijk shoppen kan in het enorme warenhuis KaDeWe. Wandel ook eens over de Unter den Linden, een schitte rende straat met fraaie winkeltjes, cafés en restaurants. Museumiiefhebbers kunnen hun hart ophalen op het Museumeiland, waar zich diverse musea bevinden. Wat dacht u bijvoor beeld van het Pergamon Museum, het Altes Museum en het Bodemuseum? Uitrusten van alle indrukken doet u bij een van de vele cafeetjes. Heerlijk dineren kunt u bij de Kurfürstendamm, Unter den Linden, Kreuzberg en Pren- lauzer Berg! Ook in de omgeving van Berlijn is genoeg te doen! Breng zeker een bezoek aan de prachtige Hanzestad Brandenburg met het oude kasteel en het beruchte Oranienburg. Of misschien de barokstad Potsdam? Bezoek hier zeker het schitterende park Sanssoucci en het Hollandische Viertel, 18e-eeuwse wijk met typisch Nederlandse huisjes. Wij wensen u alvast een fijne vakantie! QUALITY HOTEL BERLIN**** Dit luxe 4-sterren hotel ligt in het levendige stadsdeel Reinickendorf. Voor de deur van het hotel bevindt zich een bushalte en op ca. 5 min. lopen bevindt zich het metrostation vanwaar u in ca. 25 min. in hartje stad staat. Het hotel beschikt o.a. over lif ten, ontbijtruimte, een bistro en een gezellige bar. Uw kamer is voorzien van een telefoon, televisie, kitchenet te, minibar en badkamer met douche, toilet en haardroger. Aankomstdata: maandag en vrijdag van 16/1 t/m 27/3 Jan.-mrt. 4 dgn v.a. 99 nu v.a. 89 Jan.-mrt. 5 dgn v.a. 129 nu v.a. 119 Inclusief: verblijf in Quality Hotel Ber lin****, in een 2-pers.kamer met ontbijt. Exclusief: vervoer, reis- en annulerings verzekering. Reserveringskosten 17,50 per boeking (verplicht). Prijzen zijn per persoon, gebaseerd op een bezetting van 2 personen. Voor meer informatie en boekingen: Uitgebreide reisbeschrijving en online boeken zie www.kras.nl/LR17669 24 uur per dag, 7 dagen per week Of bel met: 0900 - 9697 (15 cpm), o.v.v. reisnummer LR 17.669, actiecode WEG40002 Alleen met deze actiecode komt u in aanmerking voor deze speciale lezerskorting. waarom zou je verder zoeken

Provinciale Zeeuwse Courant | 2009 | | pagina 68