Colofon Familieberichten JümEfiiffl Dysdsdsu Alice Sophia Vermeulen Piet van den Brande Cornelia Karremans Abraham (Bram) de Feijter Bram de Feijter Bram de Feijter Bram de Feijter Bram de Feijter 24 j Zaterdag 10 januari 2009 kok ook op [Densen[jnq n[ Sluittijden overlijdensadvertenties Per mail daags voor plaatsing 16.00 uur Per fax daags voor plaatsing 15.00 uur Sluittijden overige familieberichten Daags voor plaatsing 12.00 uur Vergeet niet uw volledige factuuradres te vermelden en uw telefoonnummer voor eventuele vragen. Iedere mailopdracht krijgt een ontvangstbevestiging. U kunt niet reclameren n.a.v. telefonisch opgegeven advertenties. e-mail pzcfamilieberichten@weoenernieuwsmedia.nl tel .088-0139999 fax 088 -0139990 De afdeling is telefonisch bereikbaar op werkdagen van 09.00-17.00 uur en op zondag van 13.00-17.00 uur Alle geboorte- en overlijdensadvertenties zijn ook zichtbaar op www.mensenlinq.nl Meer informatie op www.pzc.nl Theo Thijssen-Paauwenburg Archipelschool In januari 2009 neemt Wim Meulmeester afscheid van zijn huidige functie binnen het onderwijs als directeur van Archipelschool Theo Thijssen - Paauwenburg. Wim is zijn loopbaan in 1969 begonnen en in januari 2009 mag hij terugkijken op bijna 40 jaar in het onderwijs. Veel leerlingen en hun ouders hebben in deze periode het pad van Wim gekruist. Stelt u het op prijs om persoonlijk afscheid van Wim te nemen, dan bent u hierbij van harte uitgenodigd voor zijn afscheidsreceptie voor ouders en oud-leer lingen op donderdag 29 januari 2009 van 16:00 uur tot 17:30 uur in o.b.s. Theo Thijssen - Paauwenburg, Troelstraweg 471, 4384 PA, Vlissingen. (Alleen volwassenen) Met vriendelijke groet, Iris Corstanje Wacht niet op zorgeloze dagen om gelukkig te zijn, Want altijd zal een probleem je bekommernis geven. Wacht niet op waardering van iedereen om gelukkig te zijn, Want altijd zal er iemand kritiek op je hebben. Wacht niet tot iedereen vriendelijk voor je is om gelukkig te zijn, Want altijd zal er iemandjaloers op je zijn. Bedroefd delen wij u mede dat we afscheid moeten nemen van onze zus en liefste tante, mevrouw Weduwe van de heer Petrus Joannes Stevens In de leeftijd van 88 jaar. Dit melden u: De familie's Vermeulen en Stevens Hulst, 9 januari 2009 Wij nodigen u vriendelijk uit afscheid te nemen van Alice tijdens de uitvaartdienst die zal opgedragen worden in de kapel van 'de blaauwe hoeve' op dinsdag 13 januari 2009 om 10.30uur waarna crematie volgt. Tante mitligt thuis opgebaard, familieleden, vrien den en kennissen die wensen haar een laatste groet te brengen, zullen door ons ontvangen worden op maandag 12 januari 2009 van 19.00 - 19.45uur te truffïnoweg 2/K98 4561 NT Hulst. Graag schriftelijke condoleance Onze bijzondere dank gaat uit naar de dokters en het verplegend personeel van de blauwe hoeve. Uitvaartverz. J. waem/Boonman Telnr.0114-345695 Nieuw-Namen. Als je ouder wordt en niet meer weet waar je bent. Als je mensen ziet maar ze echt niet meer herkent. Als je toch blijft strijden om bij ons te leven, dan hopen wij dat je nu rust is gegeven. Na een lang leven dat altijd in het teken stond van werken en zorgen, is vredig ingeslapen mijn lieve man, onze pa en opa echtgenoot van Lena van den Brande-Jansen Hij overleed in de leeftijd van 82 jaar. Hulst: Lena van den Brande-Jansen Heikant: Wally en Katrien van den Brande-Van Damme Kapellebrug: Nicolle en Carlo Ruijmbeek-van den Brande Matthieu, Michelle, Claudine Een speciaal woord van dank aan het personeel van dagopvang "De Wilg" en het "Blaauwe Hofke 136" voor de goede zorgen aan Piet besteed. 8 januari 2009 Steensedijk 15,4561 GK Hulst U kunt afscheid nemen van Piet in het uitvaart centrum van DELA, Van der Maelstedeweg 102b te Hulst, op dinsdag 13 januari van 18.00 tot 18.30 uur. De uitvaartdienst wordt gehouden op woensdag 14 januari om 10.30 uur in de kapel van de "Blaauwe Hoeve", Truffïnoweg 2 te Hulst, waarna de crematie plechtigheid in besloten kring volgt. Gelieve enkel schriftelijke condoleance. Wilt u, indien u geen kennisgeving heeft ontvangen, deze aankondiging als zodanig beschouwen. Je was de tijd kwijt. En heel veel dingen. En dan ineens een glimlach, een gebaar. Herinnering aan vroeger. Het hoorde zo bij jou. Enjij, jij hoorde zo bij ons. Met liefde hebben wij afscheid genomen van mijn geliefde wouw, onze moeder, schoonmoeder, oma en over-oma echtgenote van Jan Moes A 6 september 1920 18 januari 2009 Piet en Annelies Angélique en Stefan -Kasijn Tilly en Frans Edwin en Cindy Saskia en Edwin -Jasmijn Anton t -in herinnering- Francien en Rudy Tonny Monica Correspondentieadres: Grenulaan 1 4531 AATerneuzen Gelegenheid tot afscheid nemen op woensdag 14 januari van 13.15 tot 13.30 uur in uitvaartcentrum "de Ridder", Hughersluys 22 te Terneuzen. Aansluitend zal er om 14.00 uur een uitvaartdienst worden gehouden in de RK. Emmaüskerk, Alb. Thijmstraat 2 te Terneuzen, waarna om 15.30 uur de crematieplechtigheid zal plaatsvinden in het crematorium, Bellamystraat 28-c te Terneuzen. Na afloop ontmoeten wij elkaar in de koffiekamer van het crematorium. Een bijzonder woord van dank aan het personeel van "De Blide voor de liefdevolle verzorging. Verdrietig maar ook heel dankbaar dat we zoveel jaren met hem hebben gehad en zoveel moois van hem hebben gekregen, delen wij mee dat mijn lieve man, onze lieve vader en onze lieve opa is overleden. Oud-wethouder van de gemeente Oostburg Ridder in de Orde van Oranje-Nassau Cadzand 29 oktober 1933 Cadzand 8 januari 2009 Els de Feijter- Van Nuenen Johantje (t) Joke en Felipe Ankie en Peter, Thomas Vincent Marieke en Fons, Sammie Beate Hanneke Johan en Danielle, Aimée Joost Ringdijk Zuid 20 4506 HD Cadzand De herdenkingsdienst vindt plaats op dinsdag 13 januari 2009 om 14:00 uur in de Nederlandse Hervormde Kerk, Mariastraat "te Cadzand-Dorp. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden op de algemene begraafplaats aldaar. Daarna is er gelegenheid tot condoleren in Hotel De Schelde, Scheldestraat 14506 KL te Cadzand-Bad Wij i zijn zeer dankbaar voor de goede zorg die dr. L. van Reisen en het personeel van afdeling 2 van hel Antonius ziekenhuis te Oostburg hem hebben gegeven. Verdrietig zijn wij na het overlijden van ónze lieve broer en oom Hij blijft in onze herinnering als - een warme, behulpzame persoonlijkheid. Wij wensen Els en de kinderen veel sterkte toe. Nelly Dekker-de Feijter en kinderen Ons bereikte het droevige bericht van het overlijden van onze ere voorzitter Wij wensen Els en de kinderen veel sterkte toe. Bestuur Stichting Molenbehoud 'West Zeeuwsch-Vlaanderen' Met leedwezen namen wij kennis van het overlijden van Bram was jaren lang fractielid en wethouder voor het CDA in de voormalige gemeente Oostburg. In die hoedanigheid leerden wij hem kennen als een gedreven bestuurder. Wij wensen Els en de familie veel sterkte toe met het verwerken van dit grote verlies. Fractie, bestuur en leden CDA Sluis Met droefheid melden "De Brugse Vaart Vrienden" dat na een ongelijke strijd is overleden onze golf- vriend en gewaardeerd medelid Onze gedachten gaan uit naar zijn vrouw Els, zijn kinderen en familie. Wij wensen hen veel sterkte om dit verlies te dragen. Jacques, Frans S., Arnold, Frans R., Emile, Alfred, Nico, Tilo, David, Jan v. D., Frank, Frans G., Ludwig, Eric V., Johan, Eric de C., Chris, Evert, Ed, Jan de W.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2009 | | pagina 60