O Familieberichten f D (Tlens9nlinq.nl WÈm ÏÏEen uitvaart mag mooi zij Jmwty wM. h.jobse c% Anna Petronella van Delft-van Disseldorp Rinus Kurvink Theo Neijt Johanna Cornelia van Oost-Lindenberg Marinus van Oost Job Poppe A.A. du Puy Wim Swint Levina Tramper-Rijnhout Heiltje Ingetje de Vos-de Jong In iVtenioriiifn Lieve Mam en Oma Bart Vosveld Dillenburglaan 63, GoësTöT 13-21^815 www.uitvaart.vg De Ui tvaart Informatie Hulplijn 30 I Zaterdag 10 januari 2009 kijk ook op DANKBETUIGING Voor de vele blijken van medeleven en deelneming, welke wij mochten ontvangen na het overlijden en bij de crematie van onze lieve móeder, onze oma, super oma en omaatje zijn wij u allen zeer dankbaar. Een speciaal woord van dank aan DELA, St. Curamus, in het bijzonder het verplegend personeel van Unit 1 en Kees van Geloof voor de goede begeleiding en de mooie dienst. Vanwege de grote belangstelling is het voor ons onmogelijk iedereen persoonlijk te bedanken. Kinderen, klein- en achterkleinkinderen Hulst, januari 2009 Graag willen wij u langs deze weg bedanken voor de enorme belangstelling en de vele kaarten, die wij mochten ontvangen na het overlijden van mijn innig geliefde man, onze lieve, zorgzame vader, opa en overopa Wij hebben al deze blijken van medeleven zeer op prijs gesteld. J. Kurvink-Eckhardt kinderen, klein- en achterkleinkinderen Goes, januari 2009 DANKBETUIGING Voor de vele blijken van medeleven die wij hebben ontvangen na het overlijden van willen wij u langs deze weg hartelijk bedanken Een speciaal woord van dank aan mevr Marian Dieleman en aan uitvaartverzorging De Geslootene Boom voor de correcte verzorging. Emma en Lucien Pijcke Neijt kinderen en kleinkinderen Voor uw medeleven en belangstelling, betoond tijdens het ziek zijn en na het overlijden van onze lieve en zorgzame moeder, oma en omi A 13-11-1923 10-10-2008 en van onze lieve en zorgzame vader, opa en opi 26-5-1924 t 5-12-2008 betuigen wij u onze oprechte dank. De wijze waarop u met ons hebt meegeleefd, zowel persoonlijk als schriftelijk, heeft ons erg goed gedaan. Kinderen, klein- en achterkleinkinderen Yerseke, januari 2009 Onze dankbaarheid gaat uit naar u die uw medeleven hebt betoond - door uw aanwezigheid, kaarten en telefoontjes - na het overlijden en bij de begrafenis van mijn lieve man, onze lieve vader en opa Het heeft ons getroffen te ondervinden dat hij bij zo velen een plek in het hart heeft. M.C.M. Poppe-Boer kinderen en kleinkinderen Middelburg, januari 2009 DANKBETUIGING Bij 't overlijden van mijn man, vader en opa willen wij onze welgemeende dank uitspreken voor uw medeleven in de vorm van brieven, kaarten, bloemen, telefoontjes, bemoedigende woorden en uw aanwezigheid bij zijn uitvaart. U aller aanwezigheid gaf ons veel steun bij 't verwerken van zijn verhes en wensen u allen voor 2009 een goede gezondheid en alle geluk toe. Met dank, L.L. du Puy-v.d. Ilauwe Kindereh en kleinkinderen IJzendijke, jan 2009 We willen u bedanken voor de vele blijken van mede leven tijdens de ziekte en bij het overlijden van Wim heeft veel steun ervaren van de vele dorps genoten die zo hebben meegeleefd. Het is stil zonder Wim, maar hij wilde dat we verder zouden gaan. Anneke Swint-Dijkers Mireille Brinkhuis-Swint Martijn Brinkhuis Voor de vele blijken van medeleven, die wij zowel persoonlijk als schriftelijk mochten ontvangen na het overlijden van onze moeder, oma en "oud-omaatje" danken wij u hartelijk. Kinderen, klein- en achterkleinkinderen Januari 2009 Hiermee betuigen wij u onze welgemeende dank voor uw hartelijke blijk van deelneming en medeleven na het overlijden van onze lieve zorgzame moeder, grootmoeder en overgrootmoeder J.W.L. Meijer-de Vos H.J. Meijer Annemarie en Bert, Eline L.M. de Vos Oudelande, januari 2009 10-01-2004 10-01-2009 Weer al 5 jaar geleden, het gaat zo vlug veel gebeurd en we missen je nog steeds iedere keer weer een beetje meer. Sjaak Aart en Mimi Stefan en Carlien Kees en Joke IN LIEFDEVOLLE HERINNERING 10-1-1999 10-1-2009 Heel bijzonder, heel gewoon. Gewoon een bijzondere man. Karin i uitvaartverzorging bachweg 2 middelburg tel. 0118 46 22 05 www.hjobse-uitvaart.nl Uitvaartverzorging lanneke den Besten X Sr ff dag naCht s>, bereikbaar Londensekaai 9, Middelburg tel: 0II8 623359 UITVAARTLEIDER5 Jos Sijrier en Jaco Steijn SCHOUWEN-DUIVELAND Telefoon 0111-402000 (dag en nacht bereikbaar) Uitvaart Zorgcentra Zeeland OVERTOOM-GROEN Kantoor en Uitvaartcentrum: Van Dishoeckstraat 620 4382 XW Vlissingen Telefoon: 0118-413417 Bel gratis 0800 - 44 44 000 voor al uw vragen omtrent uitvaartzorg en overlijden Hoe regel ik mijn uitvaart? Wat is er mogelijk? Hoe stel ik een codicil op? Hoe stel ik een testament op? Kan ik mijn grafsteen nu al uitzoeken? Welke bloemen zijn er mogelijk? Met welke belastingen krijg ik te maken? Welke instanties moeten we inlichten? Waar kan ik mij verzekeren voor een uitvaart? Kan ik een rouwreportage laten maken? Wat zijn de kosten van een advertentie? 0800 - 44 44 000 info@scu.nu www.scu.nu Stichting Centrum voor Ultvaaitinformatie

Provinciale Zeeuwse Courant | 2009 | | pagina 50