Hknsenljnq.nl Tonny de Kesel Tonny de Kesel Tonny de Kesel Tonny de Kesel Binne Herder Thea Beun Cas Braafhart Lieve Jeanne Jeanne Verbeem Catharina van Schelven 26 I Zaterdag 10 januari 2009 kijk ook op Niets is sterker dan de stilte. Niets heeft zoveel kracht als het zwijgen van de nacht. Na alle fijne jaren die we samen met hem mochten beleven, hebben we geheel onverwacht afscheid moeten nemen van mijn lieve man en onze lieve, zorgzame papa echtgenoot van Monique de Kesel-Dobbelaar papa van Carmen en Nick Hulst, t Vogelwaarde, 21 januari 1963 8 januari 2009 Vogelwaarde: Monique Carmen, Nick Elzenstraat 35,4581AW Vogelwaarde U kunt afscheid nemen van Tonny in het uitvaartcentrum van DELA, Van der Maelstedeweg 102b te Hulst, op dinsdag 13 januari van 19.00 tot 19.30 uur. Wij zullen in besloten kring afscheid nemen van Tonny... Enkel schriftelijke condoleance. Geen bezoek aan huis. Wilt u, indien u geen kennisgeving heeft ontvangen, deze aankondiging als zodanig beschouwen. Belangrijk is niet alleen de weg die je gaat, maar ook het spoor dat je achterlaat. Plotseling hebben we afscheid moeten nemen van onze zoon; broer en oom Je zult altijd in onze gedachten blijven Frans de Kesel en Marie-Louise de Kesel-van der Kelen Marian de Kraker Patrick en Annelies de Kesel-de Groene Wendy en Rebecca Davy en Dinja Patricia en Eddy Henderiks-de Kesel Maykel Amanda Erwin en Marjo de Kesel- van Grol Ricardo Romano en Sanne Mark en Nicolle de Kesel-Baart Lizzy Luc en New de Kesel Rust zacht Groot is de leegte die hij achterlaat Mooi zijn de herinneringen die blijven Totaal onverwacht hebben we afscheid moeten nemen van onze schoonzoon, schoonbroer en oom Je zult altijd in onze gedachten blijven. Pa en ma Dobbelaar Peter en Diana Kevin, Daphne Steven Mireille en David Anne, Emma Geschokt hebben wij kennis genomen van het geheel onverwachte overlijden van onze collega Tonny was sinds 2 januari 2006 in dienst bij Sprangers Bouwbedrijf BV. Wij hebben hem leren kennen als een zeer gemotiveerde, vakbekwame timmerman en een fijne collega. Onze gedachten gaan uit naar zijn echtgenote en kinderen en verdere familie. Wij wensen hen veel kracht en sterkte toe bij het verwerken van dit verlies. Directie en medewerkers Sprangers Bouwbedrijf BV Terneuzen Als ik de dingen niet meer weet. Als ik de namen niet meer ken. En wat ik meteen vergeet. Herinner mij dan niet in sombere dagen, maar in dagen met veel zon. Toen ik alles nog kon. Diepbedroefd, maar dankbaar voor alles wat hij voor ons heeft gedaan en betekend, en tevens dankbaar dat een verder lijden hem bespaard is gebleven, geven wij u kennis van het overlijden van mijn innig geliefde man, onze lieve vader, schoonvader en opa Ben - 9 november 1933 18 januari 2009 Burgh Haamstede: M. Herder-Vrieze Krimpen a/d IJssel: Jan Herder Evelyn Herder-Hessling Ben Esther Thorn Serooskerke: Nico Herder Frauke Kneepkens Onze dank gaat uit naar het verzorgend personeel van verzorgingshuis "Duinoord en het verpleeghuis Corn elia voor de goede en liefdevolle verzorging. Tevens een woord van dank aan de behandelend arts Dr. van Engelen. Burghse Ring 2 -20 4328 LK Burgh-Haamstede De crematieplechtigheid zal plaatsvinden op dinsdag 13 januari om 12.00 uur in het crematorium te Middelburg, Westelijke Oude Havendijk 3.. Indien u deze plechtigheid-wenst bij te wonen wordt u verzocht om 11.45 uur aanwezig te zijn. Na de plechtigheid wordt u in de gelegenheid gesteld de familie persoonlijk te condoleren in de koffie kamer van het crematorium. Diep bedroefd hebben wij kennisgenomen van het plotseling overlijden van ons medebestuurslid Wij zullen haar inbreng missen. Bedankt Thea en rust zacht Namens de Stichting Oorlogsmonument Sluis M.J. Leenhouts voorzitter Met grote verslagenheid hebben wij kennis genomen van het overlijden van onze donateur de heer Wij wensen zijn vrouw, kinderen en naaste familie veel sterkte om dit zware verlies te dragen. Supportersclub De Purperen Hei Intens bedroefd om haar te vroege afscheid, maar dankbaar voor alles wat zij in haar leven voor ons gedaan en betekend heeft, delen wij u mede dat, na een kortstondig ziekbed, temidden van de mensen die haar liefhebben, zacht en kalm is ingeslapen mijn lieve vrouw, onze moeder en oma, mijn zus, mijn schoonzus Jeanne Verbeem - van Boven in de leeftijd van 69 jaar. Goes: Bert Verbeem Wilhelminadorp: Pierre en Caroline, Jennifer Goes: Martin Kapelle: Liesbeth en Jolanda Houten: Mia en Frans Onze dank gaat uit naar het team van afdeling E en dr. De Vos van het Oosterscheldeziekenhuis en naar de huisarts, dr. Van der Werff- 8 januari 2009 Tulpstraat 22,4461 NZ Goes Jeanne is overgebracht naar het uitvaartcentrum aan de Fluitekruidstraat 8 te Goes. Daar is gelegenheid om afscheid van haar te nemen op maandag 12 januari van 19:00 tot 20:00 uur. De afscheidsplechtigheid zal worden gehouden dinsdag 13 januari om 13:00 uur in het crematorium, Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Na de plechtigheid is er gelegenheid de familie te condoleren in de ontvangkamer van het crematorium. Indien wij vergeten zijn u een rouwbrief te sturen, wilt u dan deze advertentie als zodanig beschouwen. schoonzus en tante In gedachten blijf je bij ons. Familie Verbeem, kinderen en kleinkinderen Verdrietig zijn we om het o,verlijden van onze medewerkster Jarenlang heeft zij zich ingezet voor de Wereldwinkel in Goes. Jeanne was een 'wereldmens'. Wij wensen haar man, kinderen en verdere familie veel sterkte toe. medewerkers en bestuur Wereldwinkel Goes Bedroefd, maar opgelucht dat haar een verder lijden bespaard is gebleven, delen wij u mede dat is overleden, onze geliefde, altijd belangstellende moeder, oma, zus en tante -Ca'thrien- in de leeftijd van 73 jaar. Marjanne Geldof (in herinnering) Ellen Geldof en Hans van Laar Sjanne, Fenna Stien en Jan Gillissen Cathrien, zus en vriendin, ik zal je missen. Wim en Ina van Schelven Ad van Schelven (in herinnering) neven en nichten Middelburg, 4 januari 2009 Correspondentieadres: Ellen Geldof Jan van Hoofkwartier 38 4333 EA Middelburg De crematie heeft in besloten kring plaatsgevonden.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2009 | | pagina 46